Bezpłatne warsztaty fotografii ulicznej z Tomaszem Lazarem

Autor: Maciej Luśtyk

10 Maj 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Kochasz fotografię uliczną? Już 21 maja będziecie mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich fotografów tego nurtu, Tomkiem Lazarem, a przy okazji wygrać aparat Fujifilm Instax Mini 70.

Niedawno ogłosiliśmy listę finalistów organizowanego wspólnie z Polish Street Photography konkursu Polska Ulicznie 2017. Jego zwycięzcę poznamy już 20 maja podczas Nocy Muzeów w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie. To jednak nie koniec emocji związanych z konkursem. Dzień późnień, miłośnicy fotografii ulicznej będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach z jednym z jego jurorów i zarazem chyba najbardziej rozpoznawalnym polskim fotografem tego nurtu, Tomaszem Lazarem.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak zrobić wyjątkowe zdjęcie reporterskie oraz jak spojrzeć na ulicę w oryginalny sposób. Spotkanie będzie podzielone na część teoretyczną i praktyczną: wykład Tomasza Lazara połączony z prezentacją najnowszych aparatów i obiektywów Fujifilm (w tym bezlusterkowego modelu GFX 50S) oraz sesję zdjęciową podczas której pod okiem fotografa uczestnicy będą mieli okazję przetestować wybrany sprzęt.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy i rekrutacja. Aby wziąć udział w zajęciach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać swoje najlepsze zdjęcia reportażowe lub portretowe. Dodatkowo liczyć się będą linki do blogów oraz kont na Facebooku oraz Instagramie prowadzonych przez kandydatów. Uczestników wybierze Tomasz Lazar.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 21 maja 2017 roku w godzinach 10-14 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wygrania aparatu Instax Mini 70. Zdobędzie go autor najlepszego zdjęcia wykonanego podczas zajęć.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem warsztaty.fujifilm.pl.

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
Pix.House zaprasza na autorską wystawę Emilii Martin, laureatki tegorocznego konkursu fotografii dokumentalnej Talent Roku 2023. Zdjęcia można oglądać do 14 grudnia.
3
Manfrotto, Lowepro, JOBY - sprawdź oferty z okazji Black Friday
Manfrotto, Lowepro, JOBY - sprawdź oferty z okazji Black Friday
Skorzystaj z atrakcyjnych promocji z okazji Black Friday i kup statywy Manfrotto, plecaki i torby Lowepro oraz akcesoria JOBY w atrakcyjnych cenach
1
Tam, gdzie was nie ma - wystawa Katedry Fotografii Szkoły Filmowej w Łodzi
Tam, gdzie was nie ma - wystawa Katedry Fotografii Szkoły Filmowej w Łodzi
PWSFTviF zaprasza na wernisaż wystawy studentów Katedry Fotografii. Zdjęcia będzie można oglądać w przestrzeni dworca Łódź Fabryczna o 6 stycznia 2024 roku.
10
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)