Bezpłatne warsztaty fotografii ulicznej z Tomaszem Lazarem

0
Maciej Luśtyk
10 Maj 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Kochasz fotografię uliczną? Już 21 maja będziecie mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich fotografów tego nurtu, Tomkiem Lazarem, a przy okazji wygrać aparat Fujifilm Instax Mini 70.

Niedawno ogłosiliśmy listę finalistów organizowanego wspólnie z Polish Street Photography konkursu Polska Ulicznie 2017. Jego zwycięzcę poznamy już 20 maja podczas Nocy Muzeów w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie. To jednak nie koniec emocji związanych z konkursem. Dzień późnień, miłośnicy fotografii ulicznej będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach z jednym z jego jurorów i zarazem chyba najbardziej rozpoznawalnym polskim fotografem tego nurtu, Tomaszem Lazarem.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak zrobić wyjątkowe zdjęcie reporterskie oraz jak spojrzeć na ulicę w oryginalny sposób. Spotkanie będzie podzielone na część teoretyczną i praktyczną: wykład Tomasza Lazara połączony z prezentacją najnowszych aparatów i obiektywów Fujifilm (w tym bezlusterkowego modelu GFX 50S) oraz sesję zdjęciową podczas której pod okiem fotografa uczestnicy będą mieli okazję przetestować wybrany sprzęt.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy i rekrutacja. Aby wziąć udział w zajęciach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać swoje najlepsze zdjęcia reportażowe lub portretowe. Dodatkowo liczyć się będą linki do blogów oraz kont na Facebooku oraz Instagramie prowadzonych przez kandydatów. Uczestników wybierze Tomasz Lazar.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 21 maja 2017 roku w godzinach 10-14 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wygrania aparatu Instax Mini 70. Zdobędzie go autor najlepszego zdjęcia wykonanego podczas zajęć.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem warsztaty.fujifilm.pl.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Nadchodzi festiwal “W ramach Sopotu”. Przygotujcie się na fotografię w najlepszym wydaniu
Nadchodzi festiwal “W ramach Sopotu”. Przygotujcie się na fotografię w najlepszym wydaniu
Już po raz piąty początek września upłynie pod znakiem festiwalu “W ramach Sopotu”. Zobaczymy najnowsze projekty czołowych polskich fotografów, a także wystawy tegorocznych rezydentów...
2
0
Blok wschodni lat 70. i 80. w obiektywie jednego z najbardziej cenionych czeskich fotografów - Vladimír Birgus w Pix.House
Blok wschodni lat 70. i 80. w obiektywie jednego z najbardziej cenionych czeskich fotografów -...
Przedstawianie człowieka w smutnej rzeczywistości bloku wschodniego stało się dla niego niemalże obsesją. To opowieść o esencji istnienia, która nie ma ani początku,...
227
0
Ostatnie dni promocji na aparaty i obiektywy Sony. Upusty do 25% na wybrane modele
Ostatnie dni promocji na aparaty i obiektywy Sony. Upusty do 25% na wybrane modele
Z okazji Światowego Dnia Fotografii popularne modele Sony A7R Mark II, A6500, kompakty z serii RX100 oraz ciekawe jasne stałki możecie kupić z rabatem sięgającym 25%...
21
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)