Polska Ulicznie 2015 - nagrodzone prace

Polska Ulicznie 2015 - nagrodzone prace
Niedawno zakończyła się kolejna edycja konkursu “Polska Ulicznie” organizowanego przez grupę Polish Street Photography. Jury wybrało 15 najlepszych prac spośród prawie tysiąca zgłoszeń. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
Niedawno informowaliśmy was o wernisażu wystawy pokonkursowej, na której można obejrzeć prace wyróżnione w konkursie Polska Ulicznie 2015. Jury tegorocznej edycji pod przewodnictwem znanego fotografa, Lukasa Vasilikosa nie miało łatwego zadania wybierając 15 zdjęć spośród około tysiąca nadesłanych zgłoszeń. Dzięki uprzejmości organizatorów konkursu, prezentujemy wam zwycięskie prace. Pierwsze miejsce zajęło błyskotliwe zdjęcie Jakuba Kamińskiego, który wygrał album ufundowany przez Bookoff. Zwycięzcy gratulujemy dobrego oka, a Was zapraszamy do galerii prac, które pokazują jak duży potencjał drzemie w polskiej fotografii ulicznej.
Zobacz wszystkie zdjęcia (15)
Mamy nadzieje, że przyszłe edycje konkursu będą cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem. Osoby mieszkające w Warszawie zapraszamy również do klubu “W Gruncie Rzeczy” przy ul. Hożej 62, w którym można obejrzeć nagrodzone prace. Zdjęcia zostały wydrukowane dzięki galerii Ney. Więcej informacji o wystawie i konkursie znajdziecie na stronie Polishstreetphotography.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Ile pracy wymaga stworzenie rolki filmu? Zajrzyjcie za kulisy produkcji materiałów Ilford
17 Lip 2019
Działanie filmu może wydawać się proste, ale jego produkcja to znacznie bardziej skomplikowany proces niż mogłoby się wydawać. Zobaczcie jak powstają najbardziej popularne czarno-białe filmy na świecie.
2
Słabe światło? To nie problem. Sztuczna inteligencja pozwoli zmienić oświetlenie po wykonaniu zdjęcia
17 Lip 2019
Właśnie otrzymaliśmy kolejny przykład wskazujący na to, że przyszłość fotografii będzie prawdopodobnie należeć do układów SI. Naukowcy opracowali system, który jest w stanie zmienić oświetlenie portretu na etapie obróbki.
0
Ostatnie dni promocji na aparaty Sony - podwójne rabaty na modele A6500, A7R II, A7 II i A7
17 Lip 2019
Jeszcze tylko do końca lipca poszczególne korpusy ze stajni Sony możecie kupić sporo taniej, dzięki łączonym promocjom. Zaoszczędzić możemy do 2000 zł.
0
Lomography LomoChrome Metropolis - mocno kontrastowy filmy o niecodziennej kolorystyce
17 Lip 2019
LomoChrome Metropolis to najnowszy kolorowy negatyw o „dużej wyrazistości i kontraście oraz mocno stonowanej kolorystyce“. Na dodatek będzie dostępny w kilku wersjach: 35 mm i 16 mm oraz 120 i 110.
1