“Polska Ulicznie 2015” - wystawa pokonkursowa

0

Autor: Maciej Luśtyk

17 Marzec 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Polish Street Photography zaprasza do Warszawy na wernisaż wystawy “Polska Ulicznie 2015”, która skupia prace fotografów ulicznych, dokumentalnych i podróżniczych. Wernisaż odbędzie się 21 marca o godzinie 19:00.

Polish Street Photography to grupa osób, która za cel obrała sobie promocję i rozwój polskiej fotografii ulicznej. Organizowany przez nich konkurs “Polska Ulicznie” co roku cieszy się coraz większą popularnością. W tegorocznej edycji rywalizowało ze sobą prawie tysiąc zgłoszeń, spośród których jury, w którym zasiadał między innymi znany fotograf uliczny Lukas Vasilikos wybrało 15 zwycięskich prac, które zostaną pokazane na wystawie pokonkursowej.

Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 21 marca 2015 roku w klubie “W Gruncie Rzeczy” przy ulicy Hożej 62 w Warszawie. Organizatorzy konkursu planują też spotkanie autorskie Z Lukasem Vasilikosem, które odbędzie się na początku kwietnia w Galerii Ney. Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Więcej informacji o wystawie i konkursie znajdziemy na stronie Polishstreetphotography.com

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Rusza kolejna edycja prestiżowego, organizowanego co dwa lata konkursu Nikon Photo Contest (2020-2021). Tematy przewodnie nadchodzącej edycji to łączność i...
0
1
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
31 października, w dniu urodzin fotografa, Fundacja Helmuta Newtona otworzy największą jak do tej pory plenerową wystawę, prezentującą przegląd jego...
3
0
Dni otwarte dla uczestników Klubu Sony przełożone
Dni otwarte dla uczestników Klubu Sony przełożone
W związku z sytuacją epidemiczną Sony Centre informuje o przełożeniu planowanych na ostatni tydzień października dniach otwartych.
27
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (8)