Jak zbudować profesjonalne portfolio? Dowiedz się podczas live’a z Tomaszem Lazarem

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Maj 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Przyciągające oko portfolio to klucz do sukcesu, tak artystycznego, jak i biznesowego. O tym, jak robić to dobrze już 18 maja opowie Tomasz Lazar.

„W trakcie rozmowy Tomasz Lazar opowie o tym jak tworzyć, wybierać  i edytować osobiste materiały, jak budować całe portfolio, które pomoże w promowaniu własnej twórczości oraz zdobywaniu klientów. Porozmawiamy także o kompromisach pomiędzy własną wizją, a oczekiwaniami zleceniodawców. Tomasz Lazar opowie o tym na przykładzie własnych projektów oraz doświadczeń, które zdobył w trakcie spotkań, festiwali fotografii i wizyt w redakcjach na całym świecie.” - zapowiadają organizatorzy.

Kiedy i gdzie?

Transmisja odbędzie się w poniedziałek, 18 maja 2020 roku, o godz. 18:00 na fanpage’u Fujifilm Poland. Rozmowę poprowadzi Maciej Jeziorek.

Tomasz Lazar

Niezależny fotograf, artysta, wykładowca i doktor na Akademii Sztuki w Szczecinie. Interesują go przede wszystkim długoterminowe projekty, skupiające się na tematyce społeczeństwa i ludzkiego umysłu.

Laureat nagród m.in.: World Press Photo, Picture of the Year International, CHIPP, Sony World Photography Award, BZ WBK Press Photo, Grand Press Photo oraz Lumix Festival for Young Journalism. Jego prace publikowane były w wielu prestiżowych tytułach, takich jak: New York Times, Newsweek International, Sunday Times Magazine, New Yorker, Washington Post czy New York Magazine. Obecnie pracuje i mieszka w Warszawie.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
Pix.House zaprasza na autorską wystawę Emilii Martin, laureatki tegorocznego konkursu fotografii dokumentalnej Talent Roku 2023. Zdjęcia można oglądać do 14 grudnia.
3
Manfrotto, Lowepro, JOBY - sprawdź oferty z okazji Black Friday
Manfrotto, Lowepro, JOBY - sprawdź oferty z okazji Black Friday
Skorzystaj z atrakcyjnych promocji z okazji Black Friday i kup statywy Manfrotto, plecaki i torby Lowepro oraz akcesoria JOBY w atrakcyjnych cenach
1
Tam, gdzie was nie ma - wystawa Katedry Fotografii Szkoły Filmowej w Łodzi
Tam, gdzie was nie ma - wystawa Katedry Fotografii Szkoły Filmowej w Łodzi
PWSFTviF zaprasza na wernisaż wystawy studentów Katedry Fotografii. Zdjęcia będzie można oglądać w przestrzeni dworca Łódź Fabryczna o 6 stycznia 2024 roku.
10
Powiązane artykuły