Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Jak zbudować profesjonalne portfolio? Dowiedz się podczas live’a z Tomaszem Lazarem

0

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Maj 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Przyciągające oko portfolio to klucz do sukcesu, tak artystycznego, jak i biznesowego. O tym, jak robić to dobrze już 18 maja opowie Tomasz Lazar.

„W trakcie rozmowy Tomasz Lazar opowie o tym jak tworzyć, wybierać  i edytować osobiste materiały, jak budować całe portfolio, które pomoże w promowaniu własnej twórczości oraz zdobywaniu klientów. Porozmawiamy także o kompromisach pomiędzy własną wizją, a oczekiwaniami zleceniodawców. Tomasz Lazar opowie o tym na przykładzie własnych projektów oraz doświadczeń, które zdobył w trakcie spotkań, festiwali fotografii i wizyt w redakcjach na całym świecie.” - zapowiadają organizatorzy.

Kiedy i gdzie?

Transmisja odbędzie się w poniedziałek, 18 maja 2020 roku, o godz. 18:00 na fanpage’u Fujifilm Poland. Rozmowę poprowadzi Maciej Jeziorek.

Tomasz Lazar

Niezależny fotograf, artysta, wykładowca i doktor na Akademii Sztuki w Szczecinie. Interesują go przede wszystkim długoterminowe projekty, skupiające się na tematyce społeczeństwa i ludzkiego umysłu.

Laureat nagród m.in.: World Press Photo, Picture of the Year International, CHIPP, Sony World Photography Award, BZ WBK Press Photo, Grand Press Photo oraz Lumix Festival for Young Journalism. Jego prace publikowane były w wielu prestiżowych tytułach, takich jak: New York Times, Newsweek International, Sunday Times Magazine, New Yorker, Washington Post czy New York Magazine. Obecnie pracuje i mieszka w Warszawie.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
E-oko.pl to Sklep i Komis Fotograficzny cieszący się uznaniem na rynku od 18 lat. Z okazji Black Friday przygotował dla...
2
0
"Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z..." - trzecia odsłona projektu do obejrzenia w plenerze
"Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z..." - trzecia odsłona projektu do obejrzenia w plenerze
Dyba i Adam Lach, Silvia Pogoda, Bartek Wieczorek, Marta Zgierska i Mateusz Sarełło - zdjęcia tych fotografów będzie można obejrzeć na ulicach Warszawy
4
0
Startuje promocja Black Friday na obiektywy i filtry Irix
Startuje promocja Black Friday na obiektywy i filtry Irix
Do 30 listopada obowiązywać będzie specjalna oferta na produkty Irix oraz Irix Edge. Obiektywy i filtry tego producenta objęte zostaną atrakcyjnymi promocjami.
0
0
Powiązane artykuły