Papierowe portfolio wraca do łask

Autor: Redakcja Fotopolis

30 Maj 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Nie od dziś wiadomo, że portoflio to jedno z najważniejszych narzędzi fotografa. To dzięki niemu zyskuje nowych klientów i stanowi ono pewnego rodzaju ofertę reklamową jego usług. Dlatego tak ważne jest, by było przygotowane z dużą starannością, nie tylko pod katem doboru zdjęć, ale też ich prezentacji. Postaw na kultową, papierową formę dla Twoich foto opowieści.

Kilka lat temu fotografowie przenieśli swoje portfolia do internetu, by były łatwiej dostępne dla klientów. Jednak w dobie powszechnego dostępu do aparatów fotograficznych coraz trudniej jest się wyróżnić jedynie poprzez galerie internetowe. Dodatkowo powraca moda na fotografię analogową i odbitki. Jak to wykorzystać do promowania swojej działalności? Zaprojektuj swoje profesjonalne portfolio w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI. To da Ci możliwość pokazanie nie tylko swoich prac fotograficznych, ale też profesjonalnego podejścia do klienta i przyjmowanych zleceń.

Wyobraź sobie, że przy okazji spotkań z potencjalnymi klientami lub rodziną i przyjaciółmi mógłbyś pochwalić się portfolio w jakości premium, wykonanym w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Dzięki temu, odbiorcy będą mieli styczność z Twoimi zdjęciami w większym formacie, z niezwykle dokładnym odwzorowaniem barw, a przede wszystkim – na profesjonalnym papierze fotograficznym.

Możesz skorzystać z setek gotowych szablonów lub stworzyć własny, podkreślający indywidualny charakter Twoich prac. Jeśli wybierzesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na papierze fotograficznym, w wersji matowej lub błyszczącej, automatycznie zostanie wprowadzone bindowanie lay flat, czyli takie, przy którym łączenia stron są prawie niewidoczne, a książka rozłoży się na płasko. Jest to idealne dopasowanie dla zdjęć horyzontalnych i panoramicznych, które możesz zaprezentować na pełnych dwóch stronach.

Zadbaj też o okładkę – do wyboru masz między innymi lnianą oraz skórzaną, do której możesz dodać wypukłe uszlachetnienia w kolorze złotym, srebrnym lub różowego złota. Te rozwiązania, jak i sama CEWE FOTOKSIĄŻKA zostały nagrodzone TIPA World Award, co świadczy o najwyższej jakości ich wykonania.

Portfolio fotograficzne w CEWE FOTOKSIĄŻCE będzie wyglądało profesjonalnie i sprawdzi się niezależnie od tematu, w którym działasz. Wybierz jeden z wielu formatów i zacznij projektować swoją fotoksiążkę na cewe.pl.

A może chcesz spróbować swoich sił w konkursie?

Wszyscy fotografowie mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród w CEWE Photo Award. Jest to największy, bezpłatny konkurs fotograficzny na świecie. Do wygrania jest aż 1000 nagród o łącznej wartości 250 000 euro! Wystarczy, że przejrzysz swoje archiwa fotograficzne! Na pewno jest wśród nich kilka wyjątkowych zdjęć, którymi możesz się pochwalić.

Zostało już tylko kilka dni na udział w konkursie – zdjęcia można przesyłać do 31.05.2023. Każdy uczestnik może zgłosić do 100 fotografii, w wybranych kategoriach: Natura, Ludzie, Sport, Zwierzęta, Krajobrazy, Podróże i kultura, Gotowanie i jedzenie, Hobby i wypoczynek, Aerografia, Architektura i technika.

Na zwycięzców czeka podróż marzeń, profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz vouchery na fotoprodukty CEWE.

Laureatów wyłoni jury złożone z uznanych fotografów z całej Europy, któremu przewodniczy Michel Comte – fotograf mody dla Vogue Italia i marek takich jak Dolce & Gabbana.

Każde zdjęcie pomaga!

Konkurs ma również cel charytatywny. Za każde zgłoszone zdjęcie, CEWE przekaże 10 eurocentów na rzecz stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W poprzedniej edycji udało się zebrać aż 600 000 zdjęć, dzięki czemu firma przekazała 60 000 euro na rzecz budowy zespołu szkół na Haiti.

Zgłoś się do konkursu już dziś na contest.cewe-fotoksiazka.pl

Artykuł powstał we współpracy z firmą CEWE.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Analizy
Nowy kolor w tetheringu - kable Mathorn w studiu Piotra Wernera
Nowy kolor w tetheringu - kable Mathorn w studiu Piotra Wernera
O tym, czym jest i dlaczego tethering jest tak ważny w pracy profesjonalnego fotografa oraz o możliwościach nowych kabli do tetheringu firmy Mathorn pisze Piotr Werner
0
Angelbird - karty do zadań specjalnych. Zobacz, czemu warto wybrać nośniki austriackiego producenta
Angelbird - karty do zadań specjalnych. Zobacz, czemu warto wybrać nośniki austriackiego producenta
Angelbird to młoda marka, szybko jednak zdobyła uznanie wśród fotografów i filmujących, którym zależy na nośnikach danych najwyższej jakości. Oto, co wyróżnia karty pamięci...
5
Obiektywy Sigma do filmowania - najlepsze modele do pełnej klatki i APS-C
Obiektywy Sigma do filmowania - najlepsze modele do pełnej klatki i APS-C
Obiektywy Sigma to wspaniała, jakościowa alternatywa dla obiektywów natywnych. Także tych służących do filmowania. Oto nasze ulubione modele do wykorzystania w realizacjach wideo.
13