Twoje portfolio w wydaniu premium

Autor: Redakcja Fotopolis

25 Kwiecień 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Przypomnij sobie ekscytację, która Ci towarzyszyła podczas zakupu Twojego wymarzonego aparatu. Pierwsze testy zdjęć, obróbka, aż w końcu podziwianie finalnego efektu. A teraz pomyśl, o ile większe wrażenie zrobią te najlepsze kadry, jeśli zdecydujesz się na ich ekspozycję w formie profesjonalnego, drukowanego portfolio.

Gdzie nie spojrzysz, tam oczami wyobraźni widzisz już kolejny pomysł na nowe kadry, z każdej podróży wracasz z setkami zdjęć, a czasem lubisz się też zaszyć w studio, kameralnie, z artystycznym oświetleniem. Niezależnie od tego, który rodzaj fotografii jest Ci najbliższy, warto raz na jakiś czas zrobić przegląd zdjęć i zastanowić się, jaka forma portfolio sprawdzi się najlepiej. Co prawda galerie internetowe są obecnie bardzo popularne, jednak czy faktycznie zapewniają Twoim kadrom najlepszą ekspozycję i stanowią profesjonalną wizytówkę Twojej pracy.

Wyobraź sobie, że przy okazji spotkań z potencjalnymi klientami lub rodziną i przyjaciółmi mógłbyś pochwalić się portfolio w jakości premium, wykonanym w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Dzięki temu, odbiorcy będą mieli styczność z Twoimi zdjęciami w większym formacie, z niezwykle dokładnym odwzorowaniem barw, a przede wszystkim – na profesjonalnym papierze fotograficznym. Możesz skorzystać z setek gotowych szablonów lub stworzyć własny, podkreślający indywidualny charakter Twoich prac.

Jeśli wybierzesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na papierze fotograficznym, w wersji matowej lub błyszczącej, automatycznie zostanie wprowadzone bindowanie lay flat, czyli takie, przy którym łączenia stron są prawie niewidoczne, a książka rozłoży się na płasko. Jest to idealne dopasowanie dla zdjęć horyzontalnych i panoramicznych, które możesz zaprezentować na pełnych dwóch stronach. Zadbaj też o okładkę – do wyboru masz między innymi lnianą oraz skórzaną, do której możesz dodać wypukłe uszlachetnienia w kolorze złotym, srebrnym lub różowego złota. Te rozwiązania, jak i sama CEWE FOTOKSIĄŻKA zostały nagrodzone TIPA World Award, co świadczy o najwyższej jakości ich wykonania.

Portfolio fotograficzne w CEWE FOTOKSIĄŻCE będzie wyglądało profesjonalnie i sprawdzi się niezależnie od tematu, w którym działasz. Wybierz jeden z wielu formatów i zacznij projektować swoją fotoksiążkę na cewe.pl.

A może chcesz spróbować swoich sił w konkursie?

Wszyscy fotografowie mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród w CEWE Photo Award. Jest to największy, bezpłatny konkurs fotograficzny na świecie. Do wygrania jest aż 1000 nagród o łącznej wartości 250 000 euro!

Wystarczy, że przejrzysz swoje archiwa fotograficzne! Na pewno jest wśród nich kilka wyjątkowych zdjęć, którymi możesz się pochwalić.

Został już tylko miesiąc na udział w konkursie – zdjęcia można przesyłać do 31.05.2023. Każdy uczestnik może zgłosić do 100 fotografii, w wybranych kategoriach: Natura, Ludzie, Sport, Zwierzęta, Krajobrazy, Podróże i kultura, Gotowanie i jedzenie, Hobby i wypoczynek, Aerografia, Architektura i technika.

Na zwycięzców czeka podróż marzeń, profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz vouchery na fotoprodukty CEWE.

Laureatów wyłoni jury złożone z uznanych fotografów z całej Europy, któremu przewodniczy Michel Comte – fotograf mody dla Vogue Italia i marek takich jak Dolce & Gabbana.

Każde zdjęcie pomaga!

Konkurs ma również cel charytatywny. Za każde zgłoszone zdjęcie, CEWE przekaże 10 eurocentów na rzecz stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W poprzedniej edycji udało się zebrać aż 600 000 zdjęć, dzięki czemu firma przekazała 60 000 euro na rzecz budowy zespołu szkół na Haiti.

Zgłoś się do konkursu już dziś na contest.cewe-fotoksiazka.pl/cewephotoaward-2023

Artykuł powstał we współpracy z firmą CEWE.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Analizy
Nie czekaj na X100VI - oto 5 świetnych aparatów Fujifilm, które możesz mieć już dziś
Nie czekaj na X100VI - oto 5 świetnych aparatów Fujifilm, które możesz mieć już dziś
Fujifilm X100VI bije rekordy popularności jako najlepiej „przedsprzedany” aparat w historii. Zanim jednak damy się ponieść emocjom i złożymy preorder z niewiadomą datą dostawy, warto...
27
Jak ułatwić sobie życie? Nietypowe akcesoria fotograficzne Nitecore
Jak ułatwić sobie życie? Nietypowe akcesoria fotograficzne Nitecore
Marka Nitecore może być kojarzona z urządzeniami, z których korzystają służby wojskowe czy policja. W swojej ofercie ma jednak akcesoria, które doskonale sprawdzą się w rękach fotografów i...
8
Jaki plecak fotograficzny do 1000 zł? Przegląd rynku (2024)
Jaki plecak fotograficzny do 1000 zł? Przegląd rynku (2024)
Sprzęt fotograficzny jest drogi i często delikatny, należy więc o niego dbać także podczas transportu. Oto nasza selekcja najciekawszych i przystępnych cenowo modeli dostępnych na...
29