Fujifilm Instax Mini 70 - test aparatu

Fujifilm Instax Mini 70 - test aparatu ocena 0%

Mini 70 to najnowszy aparat z cieszącej się rosnącą popularnością kompaktowej linii Instax. Nowy model wyróżnia stylowy, nowoczesny design, ale także wiele trybów fotografowania i automatyczna kontrola ekspozycji. Otrzymujemy też specjalny tryb ‘selfie’. Zobaczcie jak aparat wypada na tle poprzednich Instaxów!

Aparaty z serii Instax w krótkim czasie pozwoliły firmie Fujfiilm wybić się na lidera branży fotografii natychmiastowej. Szczególną popularnością wydaje się cieszyć seria Mini - dzięki wizytówkowemu formatowi wkładów i niewielkim rozmiarom są chętnie wybierane jako narzędzie do dokumentacji codziennych chwil w nieco odmienny sposób niż robi to cyfrowy aparat. Nic dziwnego więc, że Fujifilm regularnie aktualizuje ofertę, wzbogacając ją o nowe modele. Najnowszym dzieckiem japońskiego producenta jest Instax MINI 70 - aspirujący do miana najbardziej stylowego z kompaktowej rodziny Instax.

Zobacz wszystkie zdjęcia (6)
Model MINI 70 wyposażono w specjalny tryb “selfie”, ułatwiający wykonywanie autoportretów, gwint statywu i możliwość ustawiania ostrości w 3 zakresach. Ponadto aparat posiada system automatycznej kontroli ekspozycji, który, według producenta, pozwala uzyskać lepiej naświetlone zdjęcia niż w przypadku poprzednich modeli w serii.

Aparat jest dostępny na polskim rynku w trzech kolorach (żółty, niebieski i biały), w cenie 499 zł

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Capture One Pro 12 pod lupą House of Retouching
3 Maj 2019
Capture One Pro 12 pojawił się na rynku już jakiś czas temu. Czy inżynierom udało się stworzyć kolejne narzędzia, które wycisną ostatnie soki z plików RAW i czy wypracowali nowe sposoby na przyśpieszenie pracy? A może pojawiły się bardziej zaawansowane opcje retuszu?
0
Panasonic Lumix G90 - pierwszy wybór, nie tylko dla fotografa
1 Maj 2019
Najnowszy Panasonic Lumix G90 to najlepsze cechy poprzednika i jeszcze bardziej zaawansowany tryb wideo, zbliżający go do topowych filmujących modeli z serii Lumix.
0
Łukasz Bożycki: pierwsza zima z Olympusem OM-D E-M1X
6 Kwi 2019
Fotografia przyrodnicza to pasmo niepowodzeń, które od czasu do czasu przerywane jest drobnym sukcesem. W dużym stopniu zależy on od możliwości i znajomości naszego sprzętu.
2
Okiem zawodowca: Lumix S1 i S1R
28 Mar 2019
Fotografka National Geographic, kreatywny portrecista, utytułowany fotoreporter publikujący w prasie... Zobaczcie, co o nowych pełnoklatkowych korpusach Panasonic mówią profesjonalni fotografowie.
0