Fujifilm Instax Mini 70 - test aparatu

Fujifilm Instax Mini 70 - test aparatu ocena 0%

Mini 70 to najnowszy aparat z cieszącej się rosnącą popularnością kompaktowej linii Instax. Nowy model wyróżnia stylowy, nowoczesny design, ale także wiele trybów fotografowania i automatyczna kontrola ekspozycji. Otrzymujemy też specjalny tryb ‘selfie’. Zobaczcie jak aparat wypada na tle poprzednich Instaxów!

Aparaty z serii Instax w krótkim czasie pozwoliły firmie Fujfiilm wybić się na lidera branży fotografii natychmiastowej. Szczególną popularnością wydaje się cieszyć seria Mini - dzięki wizytówkowemu formatowi wkładów i niewielkim rozmiarom są chętnie wybierane jako narzędzie do dokumentacji codziennych chwil w nieco odmienny sposób niż robi to cyfrowy aparat. Nic dziwnego więc, że Fujifilm regularnie aktualizuje ofertę, wzbogacając ją o nowe modele. Najnowszym dzieckiem japońskiego producenta jest Instax MINI 70 - aspirujący do miana najbardziej stylowego z kompaktowej rodziny Instax.

Zobacz wszystkie zdjęcia (6)
Model MINI 70 wyposażono w specjalny tryb “selfie”, ułatwiający wykonywanie autoportretów, gwint statywu i możliwość ustawiania ostrości w 3 zakresach. Ponadto aparat posiada system automatycznej kontroli ekspozycji, który, według producenta, pozwala uzyskać lepiej naświetlone zdjęcia niż w przypadku poprzednich modeli w serii.

Aparat jest dostępny na polskim rynku w trzech kolorach (żółty, niebieski i biały), w cenie 499 zł.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Łukasz Bożycki: pierwsza zima z Olympusem OM-D E-M1X
6 Kwi 2019
Fotografia przyrodnicza to pasmo niepowodzeń, które od czasu do czasu przerywane jest drobnym sukcesem. W dużym stopniu zależy on od możliwości i znajomości naszego sprzętu.
2
Okiem zawodowca: Lumix S1 i S1R
28 Mar 2019
Fotografka National Geographic, kreatywny portrecista, utytułowany fotoreporter publikujący w prasie... Zobaczcie, co o nowych pełnoklatkowych korpusach Panasonic mówią profesjonalni fotografowie.
0
Obiektyw do zadań specjalnych, czyli Venus Optics Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro i powiększenie 5:1 w praktyce
20 Mar 2019
Venus Optics Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro to jedno z niewielu specjalistycznych szkieł kierowanych do miłośników ekstremalnych powiększeń na rynku. Jest przy tym konstrukcją znacznie nowszą i tańszą od swojego konkurenta. Zobaczcie, na co je stać.
6
Galeria zdjęć w twoim salonie? Oto przyjazne dla portfela wydruki, dzięki którym stworzysz prywatną wystawę
6 Mar 2019
Dostępność usług drukowania takich jak MojObraz.pl pozwala nam stworzyć z salony własną salę wystawową. Przyjazne portfelowi, szybkie i łatwe z punktu widzenia klienta - nie ma powodu, dla którego nie warto by było spróbować.
0