Nikon Roadshow - kolejne miasta za nami

Nikon Roadshow - kolejne miasta za nami
W miniony weekend roadshow Nikona odwiedziło kolejne miasta. Tym razem był to Wrocław i Poznań. Zobaczcie jak przebiegały warsztaty w stolicy Wielkopolski na zdjęciach Adam Feddera, który nadesłał naszym zdaniem najlepszy reportaż.
W każdym z kolejnych miast na trasie tegorocznej edycji Nikon Roadshow gromadzą się entuzjaści fotografii, aby poznać zalety najnowszego sprzętu firmy Nikon.

Ostatnimi miastami, które odwiedził Nikon były Wrocław i Poznań. Ci, którzy nie dostali się na warsztaty mogą zobaczyć jak wyglądało Roadshow w stolicy Wielkopolski. Autorem najlepszego reportażu został Adam Fedder, który otrzymuje od nas nagrodę w postaci książki wydawnictwa "Galaktyka".

Zobacz wszystkie zdjęcia (14)

Czekamy na Wasze zdjęcia dokumentujące warsztaty w kolejnych miastach!
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sigma 100-400 mm f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary - test obiektywu
18 Wrz 2017
Zaawansowany układ optyczny wspomagany systemem stabilizacji, szybki autofokus oraz kompaktowy, jak na tę klasę sprzętu, i uszczelniony tubus - to główne cechy obiektywu 100-400 mm f/5-6.3 DG OS HSM. Zobaczcie co oferuje najnowszy model Sigmy z rodziny Contemporary.
2
Nikon D850 - testy studyjne i zdjęcia plenerowe
15 Wrz 2017
W naszej redakcji na krótko zagościła najnowsza, porażająca specyfikacją lustrzanka Nikona. Na pełen test będziecie jeszcze musieli poczekać, ale już teraz nową matrycę sprawdziliśmy zarówno w studio jak i w praktyce.
0
Fujifilm X-E3 - pierwsze wrażenia
13 Wrz 2017
Zaprezentowany przed kilkoma dniami X-E3 odziedziczył po flagowcach aparatach firmy znaczną część specyfikacji. Do tego nowy model oferuje niespotykane nigdy wcześniej u Fujifilm podejście do ergonomii i fotografowania. Sprawdziliśmy jak wypada w praktyce.
0
Sigma 100-400 mm f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary - zdjęcia przykładowe
8 Wrz 2017
Postanowiliśmy sprawdzić, czy Sigma 100-400 mm f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary ma szansę stać się jednym z bardziej uniwersalnych szkieł w segmencie telezoomów. Zobaczcie przykładowe zdjęcia, które zrobiliśmy w warszawskim ZOO.
0