Nikon roadshow 2014 - pierwsze miasta za nami

Nikon roadshow 2014 - pierwsze miasta za nami
Za nami dwa pierwsze przystanki tegorocznego wydania Nikon Roadshow organizowanego wspólnie z fotopolis.pl. Entuzjaści fotografii i japońskiej marki jak zwykle dopisali. Zobaczcie jak było w Białymstoku na zdjęciach uczestnika, którzy nadesłał najlepszy reportaż.
Pasjonat fotografii najczęściej ma możliwość fizycznego kontaktu z interesującym go sprzętem w sklepie, ewentualnie na targach lub dzięki uprzejmości innego użytkownika. Dlatego imprezy typu roadshow to doskonała okazja zapoznania z całą gamą sprzętu podczas bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy. Zaletą jest nie tylko dostępność, często rzadkich, aparatów i obiektywów, ale także możliwość porozmawiania i skonsultowania się w sprawie planowanych zakupów - wszystko we własnym lub sąsiednim mieście.

Tak też jest podczas tegorocznej edycji Nikon Roadshow. W komfortowych warunkach - grupy składały się tylko z około czterdziestu osób - można było wypróbować na specjalnie przygotowanych stanowiskach praktycznie całą gamę sprzętu foto firmowanego marką Nikon. Nic dziwnego, że miejsca na tegoroczny roadshow rozeszły się w godzinę od uruchomienia zapisów. Ci co byli i Ci co nie dali rady, mogą zobaczyć jak było w Białymstoku w galerii naszego czytelnika
Tomasza Jarockiego, który otrzymuje od nas nagrodę, książkę wydawnictwa "Galaktyka".
Zobacz wszystkie zdjęcia (10)
Czekamy na Wasze zdjęcia z następnych miast!
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sigma 100-400 mm f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary - test obiektywu
18 Wrz 2017
Zaawansowany układ optyczny wspomagany systemem stabilizacji, szybki autofokus oraz kompaktowy, jak na tę klasę sprzętu, i uszczelniony tubus - to główne cechy obiektywu 100-400 mm f/5-6.3 DG OS HSM. Zobaczcie co oferuje najnowszy model Sigmy z rodziny Contemporary.
2
Nikon D850 - testy studyjne i zdjęcia plenerowe
15 Wrz 2017
W naszej redakcji na krótko zagościła najnowsza, porażająca specyfikacją lustrzanka Nikona. Na pełen test będziecie jeszcze musieli poczekać, ale już teraz nową matrycę sprawdziliśmy zarówno w studio jak i w praktyce.
0
Fujifilm X-E3 - pierwsze wrażenia
13 Wrz 2017
Zaprezentowany przed kilkoma dniami X-E3 odziedziczył po flagowcach aparatach firmy znaczną część specyfikacji. Do tego nowy model oferuje niespotykane nigdy wcześniej u Fujifilm podejście do ergonomii i fotografowania. Sprawdziliśmy jak wypada w praktyce.
0
Sigma 100-400 mm f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary - zdjęcia przykładowe
8 Wrz 2017
Postanowiliśmy sprawdzić, czy Sigma 100-400 mm f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary ma szansę stać się jednym z bardziej uniwersalnych szkieł w segmencie telezoomów. Zobaczcie przykładowe zdjęcia, które zrobiliśmy w warszawskim ZOO.
0