Nikon Roadshow powoli zmierza do końca

Nikon Roadshow powoli zmierza do końca ocena 0%

Dobiega końca tegoroczna edycja Nikon Roadshow. W miniony weekend szkoleniowcy Nikona razem z wykładowcami Akademii Nikona odwiedzili Kraków oraz Rzeszów. Najciekawszy reportaż dokumentujący przebieg spotkania przysłał naszym zdaniem Jarosław Matla. Zobaczcie jak było w stolicy Małopolski!

Tegoroczna edycji Nikon Roadshow dobiega powoli końca. W ostatni weekend entuzjaści fotografii poznawali zalety najnowszego sprzętu firmy Nikon w Krakowie i Rzeszowie.

Ci, którzy nie dostali się na warsztaty mogą zobaczyć jak wyglądało roadshow w Krakowie. Autorem najlepszego reportażu został Jarosław Matla, który otrzymuje od nas nagrodę w postaci książki wydawnictwa "Galaktyka".

Zobacz wszystkie zdjęcia (12)

Czekamy na Wasze zdjęcia dokumentujące warsztaty w ostatnich dwóch miastach!

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sigma 100-400 mm f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary - test obiektywu
18 Wrz 2017
Zaawansowany układ optyczny wspomagany systemem stabilizacji, szybki autofokus oraz kompaktowy, jak na tę klasę sprzętu, i uszczelniony tubus - to główne cechy obiektywu 100-400 mm f/5-6.3 DG OS HSM. Zobaczcie co oferuje najnowszy model Sigmy z rodziny Contemporary.
2
Nikon D850 - testy studyjne i zdjęcia plenerowe
15 Wrz 2017
W naszej redakcji na krótko zagościła najnowsza, porażająca specyfikacją lustrzanka Nikona. Na pełen test będziecie jeszcze musieli poczekać, ale już teraz nową matrycę sprawdziliśmy zarówno w studio jak i w praktyce.
0
Fujifilm X-E3 - pierwsze wrażenia
13 Wrz 2017
Zaprezentowany przed kilkoma dniami X-E3 odziedziczył po flagowcach aparatach firmy znaczną część specyfikacji. Do tego nowy model oferuje niespotykane nigdy wcześniej u Fujifilm podejście do ergonomii i fotografowania. Sprawdziliśmy jak wypada w praktyce.
0
Sigma 100-400 mm f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary - zdjęcia przykładowe
8 Wrz 2017
Postanowiliśmy sprawdzić, czy Sigma 100-400 mm f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary ma szansę stać się jednym z bardziej uniwersalnych szkieł w segmencie telezoomów. Zobaczcie przykładowe zdjęcia, które zrobiliśmy w warszawskim ZOO.
0