Epson Stylus Photo R3000 - Podsumowanie

Drukarka Stylus Photo R3000 to najnowszy model w ofercie fotograficznych drukarek Epson, skierowanych do zaawansowanych amatorów i profesjonalistów. Proste w obsłudze urządzenie oferuje doskonałą jakość druku do formatu A3+, którą można uzyskać w warunkach domowych.

Autor: Marcin Grabowiecki

9 Wrzesień 2011
Artykuł na: 9-16 minut
Spis treści

Najnowsza drukarka Epsona, umożliwiająca drukowanie do formatu A3, charakteryzuje się znakomitą jakością otrzymanych wydruków. Dzięki zastosowaniu papierów o różnym podłożu możemy osiągnąć takie efekty, jakie tylko będziemy chcieć.

Obsługa drukarki jest prosta i intuicyjna.

Wady drukarki to długi czas wydruku oraz problemy z ładowaniem papieru. Zdarzało się, że musieliśmy czekać kilka minut, zanim urzędzenie rozpoznało papier (podawany zarówno ze standardowego podajnika jak i z tego przeznaczonego do papierów artystycznych). Urządzenie jest również drogie w eksploatacji. Koszt jedngo wkładu to ok. 115 zł (sugerowana cena detaliczna). Nie powinno to jednak stanowić przeszkody dla tych, którzy chcą się cieszyć profesjonalnym wydrukiem o najwyższej jakości otrzymanym w zaciszu domowym.

Wszystko to sprawia, że Epson Stylus Photo R3000 pozostaje wiodącym modelem w segmencie fotograficznych drukarek A3+ i możemy ją śmiało polecić wszystkim, którzy liczą na najlepszą jakość.

+ znakomita jakość wydruków

+ możliwość podawania papieru typu "Fine Art" z przodu

+ intuicyjna obsługa panelu

- koszty eksploatacji

- problem z podajnikie

Spis treści

Następna

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Wygodnie z aparatem podczas górskich wędrówek? Test uchwytu Peak Design Capture V3
Wygodnie z aparatem podczas górskich wędrówek? Test uchwytu Peak Design Capture V3
W góry jeżdżę kilka razy w roku, ale przyznam się, że aparat nie zawsze mi towarzyszy. Mój plecak, mimo posiadania komory na aparat, nie zachęca mnie do sięgania po sprzęt w trakcie wędrówki....
44
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Sling to rozbudowana i wytrzymała „nerka” przystosowana do przenoszenia również cięższego zestawu fotograficznego lub filmowego. Sprawdzamy jak taki koncept radzi sobie w praktyce.
39
Hobolite - testujemy nowe uniwersalne lampy LED
Hobolite - testujemy nowe uniwersalne lampy LED
Hobolite to nowa, plasująca się w segmencie premium marka oświetleniowa, która za cel stawia sobie wszechstronność zastosowań. Możliwości nowych lamp przetestowaliśmy...
41
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (12)