Epson L800 - drukarka A4 z systemem stałego zasilania w atrament

Autor: Michal Grzegorczyk

15 Luty 2012
Artykuł na: 2-3 minuty
Epson, jako pierwszy producent na świecie, zaprezentował niedrogą drukarkę fotograficzną A4 wyposażoną w system stałego zasilania w atrament. Model L800 jest przez to wyjątkowo ekonomiczny. Jego dystrybucją zajmie się firma Medikon.

Drukarka Epson L800 to pierwsza "budżetowa" drukarka fotograficzna A4 wyposażona w system stałego zasilania w atrament. Urządzenie wykorzystuje technologię druku atramentowego MicroPiezo oraz sześć kolorów atramentów Epson (C, light C, M, light M, Y i K). Duże (70 ml), zewnętrzne pojemniki można uzupełniać nowym atramentem Epson dostępnym w butelkach. Drukarka została wyposażona w {ITL|system szybkiego uzupełniania atramentu (FIT - Fast Ink Top-up), który minimalizuje ryzyko wycieku zarówno przy napełnianiu, pracy jak i przy przewożeniu drukarki. Gwarantuje to starannie zaprojektowany, precyzyjny system szczelnych korków, filtrów i zaworów ssących, który kontroluje przepływ atramentu i zapobiega przepływowi zwrotnemu.

Epson L800 jest dostępny jedynie na wybranych rynkach, w tym polskim (dystrybucją zajmie się firma Medikon). Sugerowana cena detaliczna wynosi 1350 złotych. Orientacyjna cena jednej butelki atramentu to około 50 złotych.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox M600R to pierwsza kolorowa lampa RGBW w profesjonalnej serii Knowled. Jej główne zalety to duża moc, bardzo szeroki zakres temperatur barwowych i wszechstronność pracy.
6
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
Podczas tegorocznych targów NAB Western Digital zaprezentowało szereg nowych produktów z oferty SanDisk. To między innymi nowe superszybkie karty SD Express, nośniki o rekordowej...
5
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI zaprezentowało najnowsza generację gimbali z serii Ronin. Seria RS 4 to między innymi jeszcze lepsza stabilizacja, wygodniejsze wyważanie, łatwe przepinanie aparatu do pracy w...
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)