Epson L800 - drukarka A4 z systemem stałego zasilania w atrament

Autor: Michal Grzegorczyk

15 Luty 2012
Artykuł na: 2-3 minuty
Epson, jako pierwszy producent na świecie, zaprezentował niedrogą drukarkę fotograficzną A4 wyposażoną w system stałego zasilania w atrament. Model L800 jest przez to wyjątkowo ekonomiczny. Jego dystrybucją zajmie się firma Medikon.

Drukarka Epson L800 to pierwsza "budżetowa" drukarka fotograficzna A4 wyposażona w system stałego zasilania w atrament. Urządzenie wykorzystuje technologię druku atramentowego MicroPiezo oraz sześć kolorów atramentów Epson (C, light C, M, light M, Y i K). Duże (70 ml), zewnętrzne pojemniki można uzupełniać nowym atramentem Epson dostępnym w butelkach. Drukarka została wyposażona w {ITL|system szybkiego uzupełniania atramentu (FIT - Fast Ink Top-up), który minimalizuje ryzyko wycieku zarówno przy napełnianiu, pracy jak i przy przewożeniu drukarki. Gwarantuje to starannie zaprojektowany, precyzyjny system szczelnych korków, filtrów i zaworów ssących, który kontroluje przepływ atramentu i zapobiega przepływowi zwrotnemu.

Epson L800 jest dostępny jedynie na wybranych rynkach, w tym polskim (dystrybucją zajmie się firma Medikon). Sugerowana cena detaliczna wynosi 1350 złotych. Orientacyjna cena jednej butelki atramentu to około 50 złotych.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox SL150R i SL300R - nowe kreatywne głowice LED RGBW w dobrej cenie
Godox SL150R i SL300R - nowe kreatywne głowice LED RGBW w dobrej cenie
Godox prezentuje nowe lampy światła ciągłego o zastosowań foto i wideo. Modele SL150R i SL300R oferują rozbudowaną funkcjonalność i dobrą moc w przystępnej cenie.
5
Peak Design Camera Cube V2 - nowa linia insertów do plecaków i toreb fotograficznych
Peak Design Camera Cube V2 - nowa linia insertów do plecaków i toreb fotograficznych
Wkłady Camera Cube to jedne z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych produktów Peak Design. Teraz powstała ich nowa, ulepszona wersja, czyli Camera Cube V2!
8
Irix wprowadza na rynek adapter filtrowy Irix Edge dla obiektywu 21 mm f/1.4
Irix wprowadza na rynek adapter filtrowy Irix Edge dla obiektywu 21 mm f/1.4
Irix opracował adapter filtrowy do obiektywu 21 mm f/1.4, który umożliwi korzystanie z wkręcanych filtrów 105 mm. Będzie oferowany za darmo.
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)