HP Photosmart Ink Advantage K510 - test drukarki

Nowe urządzenie wielofunkcyjne HP Photosmart Ink Advantage K510 może stanowić pierwszy krok w kierunku wydruków fotograficznych. Dodatkowo jest wyposażone w skaner - idealne narzędzie do archiwizacji zdjęć już przeniesionych na papier. Jak na nowoczesną drukarkę przystało, komunikacja z komputerem może odbywać się przez bezprzewodową sieć Wi-Fi.

Autor: Damian Bednarzak

3 Czerwiec 2011
Artykuł na: 9-16 minut

Urządzenia HP serii Photosmart tworzone są przede wszystkim z myślą o wydrukach fotografii, a nie tylko tradycyjnych dokumentów tekstowych. Model Ink Advantage K510, zgodnie z obecną polityką firmy Hewlett-Packard, ma wyróżniać się niskimi kosztami eksploatacji przy zastosowaniu najwyższej jakości oryginalnych zasobników. Wewnątrz urządzenia kryją się dwa, niezintegrowane z głowicą drukującą pojemniki na tusz - czarny oraz tzw. tri-kolor. Całość ukryta jest w stosunkowo niewielkiej i jednocześnie eleganckiej obudowie , podobnie jak ma to miejsce w niedawno testowanym starszym bracie HP Photosmart Premium C310a. Cechami wpływającymi na niezależność urządzenia są obsługa sieci Wi-Fi, wbudowany czytnik kart pamięci oraz automatyczny wydruk materiału wysłanego pocztą e-mail (ePrint).

Poniżej przedstawiamy podstawowe dane techniczne HP Photosmart Ink Advantage K510a:

  • rozdzielczość druku - 4800 dpi
  • druk A4, bez marginesów
  • deklarowana szybkość wydruku: w czerni do 29 str/ min, w kolorze do 23 str/min
  • rozdzielczość skanowania 1200 x 2400 ppi, 48 bitów
  • USB 2.0 Hi Speed oraz Wi-Fi 802.11
  • slot kart MMC, SD/SDHC

Test został podzielony na następujące części:

  1. Wstęp
  2. Interfejs i ergonomia
  3. Jakość druku
  4. Podsumowanie

Poprzednia

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Leofoto Ranger LSR-324C + LH-40 - test statywu dla każdego
Leofoto Ranger LSR-324C + LH-40 - test statywu dla każdego
To pełnowymiarowy ale nadal kompaktowy i stosunkowo lekki karbonowy statyw o uniwersalnym zastosowaniu. Być może najlepszy w swojej klasie, choć mamy pewne zastrzeżenia. Oto nasze wnioski po...
38
Wygodnie z aparatem podczas górskich wędrówek? Test uchwytu Peak Design Capture V3
Wygodnie z aparatem podczas górskich wędrówek? Test uchwytu Peak Design Capture V3
W góry jeżdżę kilka razy w roku, ale przyznam się, że aparat nie zawsze mi towarzyszy. Mój plecak, mimo posiadania komory na aparat, nie zachęca mnie do sięgania po sprzęt w trakcie wędrówki....
44
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Sling to rozbudowana i wytrzymała „nerka” przystosowana do przenoszenia również cięższego zestawu fotograficznego lub filmowego. Sprawdzamy jak taki koncept radzi sobie w praktyce.
39
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)