Photosmart

Wszystkie artykuły z tagiem: "Photosmart" w serwisie fotopolis.pl:
HP Photosmart Ink Advantage K510 - test drukarki
Nowe urządzenie wielofunkcyjne HP Photosmart Ink Advantage K510 może stanowić pierwszy krok w kierunku wydruków fotograficznych. Dodatkowo jest wyposażone w skaner - idealne narzędzie do archiwizacji zdjęć już przeniesionych na papier. Jak na nowoczesną drukarkę przystało, komunikacja z komputerem może odbywać się przez bezprzewodową sieć Wi-Fi.
3 Cze 2011
Damian Bednarzak
0
Rodzinka w kolorze! Kumple na zabój!  - impreza HP w Warszawie
Firma HP zaprasza do multimedialnego centrum Mediateka START-META na warszawskich Bielanach na nietypowe zawody: zwycięży najbardziej kolorowa rodzinka i oryginalni kumple. Nagrodą dla nich będą drukarki HP Photosmart Ink Advantage eAIO, ale wszyscy którzy pojawią się na imprezie dostaną swoje zdjęcia zrobione przez profesjonalnych fotografów. Zawody odbędą się już w najbliższą sobotę, 14 maja.
10 Maj 2011
Michal Grzegorczyk
0
HP Photosmart Premium C310a - test drukarki
Nieodłącznym elementem fotografii cyfrowej są wydruki zdjęć. W tym teście sprawdziliśmy jak radzi sobie z przenoszeniem zdjęć na papier nowe urządzenie wielofunkcyjne HP Photosmart Premium C310a.
4 Lut 2011
Damian Bednarzak
0
HP Photosmart Pro B8850 - zaawansowany druk A3
HP Photosmart Pro B8850 to drukarka przeznaczona przede wszystkim dla zaawansowanych fotoamatorów potrzebujących wydruków do formatu A3 (bez marginesów) włącznie. Bardzo wysoką jakość wydruków gwarantuje system HP Vivera - 8 osobnych atramentów. Drukarka posiada też wbudowany system kalibracji.
8 Maj 2008
Michal Grzegorczyk
0