film natychmiastowy

Wszystkie artykuły z tagiem: "film natychmiastowy" w serwisie fotopolis.pl:
One Instant - natychmiastowe filmy rozdzielane powracają z zaświatów
Najpierw Impossible Project, teraz One Instant. Florian Kaps wskrzesza kolejną legendę czasów fotografii natychmiastowej. Czy jednak stworzony na nowo film typu peel-apart okaże się tak dobry jak klasyczne materiały?
7 Gru 2018
Maciej Luśtyk
0
Instant Magny 35 Instant Back to adapter do fotografii natychmiastowej, który przymocujesz do niemal każdego analoga na film 35 mm
Zaprezentowany Instant Magny 35 Instant Back to rozwiązanie, którego świat fotografii jeszcze nie widział. Umożliwia korzystanie z analogowych aparatów i szybkie wywoływanie zdjęć natychmiastowych bez żadnych dodatkowych modyfikacji.
12 Cze 2018
Michał Chrzanowski
2
MiNT InstantKon RF70 - zaawansowany natychmiastowy aparat na wkłady Instax Wide oficjalnie zaprezentowany
Firma MiNT nareszcie pokazała światu InstantKon RF70 - w pełni manualny aparat obsługującym wkłady Instax Wide. Model ten ma pojawić się w przedsprzedaży jeszcze w tym miesiącu.
4 Cze 2018
Michał Chrzanowski
1
MiNT InstantKon RF70 - nadchodzi zaawansowany "dalmierz" na wkłady Instax Wide
Wraz zaprzestaniem produkcji filmów typu peel-apart, miłośnicy fotografii natychmiastowej utracili ważny środek artystycznego wyrazu. Naprzeciw ich oczekiwaniom chce wyjść firma MiNT, która pracuje nad w pełni manualnym aparatem obsługującym wkłady Instax Wide.
16 Mar 2018
Maciej Luśtyk
3
Wkłady Instax Wide nareszcie dostępne w wersji czarno-białej
Doskonała wiadomość dla wszystkich użytkowników aparatów Instax Wide. Na rynku można już kupić wkłady natychmiastowe w wersji monochromatycznej.
15 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm wprowadza wkłady Instax z czarnymi i niebieskimi ramkami
W tym roku Fujifilm przeprowadza prawdziwą natychmiastową ofensywę. Po zapowiedział nowego kwadratowego formatu i filmu monochromatycznego przyszła kolej na Instaksy z kolorowymi ramkami.
26 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
Black & Red, czyli nowe filmy dichromatyczne w ofercie Impossible
Impossible nie zwalnia tempa. Niedawno firma zaprezentowała swój pierwszy aparat natychmiastowy, a teraz wprowadza na rynek dwa nowe rodzaje filmów dichromatycznych.
28 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Instax mini monochrome – czarno-biały film, na który czekaliśmy
Fotografowanie aparatami instax wkroczyło na zupełnie nowy poziom. Firma Fujifilm w końcu zaprezentowała swój pierwszy monochromatyczny film natychmiastowy, który ma „uwolnić kreatywność”.
7 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
1
Fujifilm instax SHARE SP-2 - szybciej i lepiej
Fujifilm zaprezentowało dziś następcę mobilnej drukarki Instax Share, pozwalającej wydrukować zdjęcia smartfonowe na filmie natychmiastowym. Nowy model to większa wydajność, lepsza jakość i nowe funkcje.
27 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Gorzki finał zmagań o ratunek dla filmu Fujifilm FP-100c
Gdy na początku marca Fujifilm ogłosiło wycofanie z produkcji filmu natychmiastowego FP-100c, wydawało się, że dobre chęci i zapał fotografów pozwolą na uratowanie tego wyjątkowego materiału. Dziś nie jest to już takie pewne.
26 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
1