Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Wkłady Instax Wide nareszcie dostępne w wersji czarno-białej

0

Autor: Maciej Luśtyk

15 Styczeń 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Doskonała wiadomość dla wszystkich użytkowników aparatów Instax Wide. Na rynku można już kupić wkłady natychmiastowe w wersji monochromatycznej.

Jeszcze do niedawna w temacie czarno-białej fotografii natychmiastowej zdani byliśmy wyłącznie na kosztowne filmy Polaroid Originals (wcześniej Impossible Project). Sytuacja zmieniła się jesienią 2016 roku, gdy Fujifilm zaprezentowało wkłady Instax Mini w wersji Monochrome, które ze względu na niską cenę i kompatybilność z najpopularniejszymi obecnie aparatami natychmiastowymi szybko znalazły dla siebie miejsce na rynku. Niestety pominięto przy tym użytkowników aparatów Instax Wide.

Teraz jednak i oni mogą cieszyć się magią czerni i bieli na odbitkach natychmiastowych. Do polskiej dystrybucji trafiły właśnie wkłady Instax Wide Monochrome, dedykowane aparatowi Instax Wide 300.

Cena i dostępność

Podobnie jak w przypadku monochromatycznych wkładów mini, ich cena będzie nieznacznie wyższa (55 zł za wkład zawierający 10 arkuszy) od tej, w jakiej oferowane są w wkłady w wersji kolorowej (43 zł).

Wkłady dostępne będą do nabycia za pośrednictwem sklepów partnerskich, których listę znajdziecie pod adresem instax.pl.

 

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell rozszerza ofertę o atrakcyjne cenowo zamienniki baterii do aparatów Canon EOS R5 i R6, Lumix S5 oraz kamery GoPro HERO9.
0
0
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Nowa lampa Godox CL10 pozwolić ma zbudowanie użytecznego oświetlenia domowego stanowiska do streamingów i nagrywania vlogów niedużym kosztem.
2
0
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
28
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)