Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Instax mini monochrome – czarno-biały film, na który czekaliśmy

1

Autor: Michał Chrzanowski

7 Wrzesień 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Fotografowanie aparatami instax wkroczyło na zupełnie nowy poziom. Firma Fujifilm w końcu zaprezentowała swój pierwszy monochromatyczny film natychmiastowy, który ma „uwolnić kreatywność”.

Firma Fujifilm powiększyła swoją gamę filmów o nowy instax mini monochrome. Jak zapewnia producent, czarno-biały film ma zagwarantować zupełnie nowe doznania podczas fotografowania popularnymi instax’ami w serii mini. Jednak przede wszystkim jest on odpowiedzią na coraz bardziej wyrafinowane potrzeby użytkowników. Nowy film umożliwi im rozwinięcie potencjału artystycznego oraz ekspresji fotograficznej, dodając do tego kolejny wymiar zabawy w momencie korzystania z aparatów instax – czytamy w informacji prasowej.

 

Podobnie jak z kolorowymi filmami, tak i instax mini monochrome będzie dostępny w opakowaniu zawierającym 10 sztuk. W sprzedaży ma się pojawić już w październiku 2016 roku. Cena nie została jeszcze ujawniona. Jednak za kolorowe odpowiedniki płacimy w granicach 30-40 zł (10 sztuk). Tak więc podobnie może kosztować instax mini monochrome, ale to jeszcze nie zostało potwierdzone.

Po więcej informacji o tym produkcie, jak również innych rozwiązaniach firmy odsyłamy na stronę www.fujifilm.eu.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell rozszerza ofertę o atrakcyjne cenowo zamienniki baterii do aparatów Canon EOS R5 i R6, Lumix S5 oraz kamery GoPro HERO9.
0
0
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Nowa lampa Godox CL10 pozwolić ma zbudowanie użytecznego oświetlenia domowego stanowiska do streamingów i nagrywania vlogów niedużym kosztem.
2
0
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
28
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)