Instax mini monochrome – czarno-biały film, na który czekaliśmy

Autor: Michał Chrzanowski

7 Wrzesień 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Fotografowanie aparatami instax wkroczyło na zupełnie nowy poziom. Firma Fujifilm w końcu zaprezentowała swój pierwszy monochromatyczny film natychmiastowy, który ma „uwolnić kreatywność”.

Firma Fujifilm powiększyła swoją gamę filmów o nowy instax mini monochrome. Jak zapewnia producent, czarno-biały film ma zagwarantować zupełnie nowe doznania podczas fotografowania popularnymi instax’ami w serii mini. Jednak przede wszystkim jest on odpowiedzią na coraz bardziej wyrafinowane potrzeby użytkowników. Nowy film umożliwi im rozwinięcie potencjału artystycznego oraz ekspresji fotograficznej, dodając do tego kolejny wymiar zabawy w momencie korzystania z aparatów instax – czytamy w informacji prasowej.

 

Podobnie jak z kolorowymi filmami, tak i instax mini monochrome będzie dostępny w opakowaniu zawierającym 10 sztuk. W sprzedaży ma się pojawić już w październiku 2016 roku. Cena nie została jeszcze ujawniona. Jednak za kolorowe odpowiedniki płacimy w granicach 30-40 zł (10 sztuk). Tak więc podobnie może kosztować instax mini monochrome, ale to jeszcze nie zostało potwierdzone.

Po więcej informacji o tym produkcie, jak również innych rozwiązaniach firmy odsyłamy na stronę www.fujifilm.eu.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite informuje o promocji dedykowanej miłośnikom fotografii plenerowej! Od 20 do 30 czerwca otrzymamy 20% rabatu na wybrane modele przenośnych lamp i akcesoriów, idealnych do...
3
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Wyposażone w soczewkę fresnela lampy Godox F7-120 i panele Godox P120 oraz P200 to nowe lampy LED skierowane do zastosowań transmisyjnych.
6
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell prezentuje kolejne praktyczne akcesorium dla fotografów. Newell LCD-PB-SD to ładowarka pełniąca również rolę czytnika kart SD, a...
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)