Impossible B&W 600 2.0 - nowa generacja czarno-białych polaroidów

0
Maciej Luśtyk
26 Marzec 2015
Artykuł na: 4-5 minut
W ofercie Impossible Project pojawiły się nowe czarno-białe filmy natychmiastowe. Filmy B&W 600 2.0 oferują lepszą jakość obrazu od swoich poprzedników i charakteryzują się krótszym czasem wołania.
Druga generacja czarno-białego filmu natychmiastowego stworzonego przez Impossible Project umożliwić ma uzyskanie ostrzejszych i bardziej przejrzystych zdjęć niż w przypadku filmu oferowanego wcześniej, a czas wywoływania został skrócony do 20 sekund. Wszystko za sprawą nowej formuły, opracowanej przez byłego chemika Polaroida, Stephena Herchena, która dużo lepiej oddaje tony i kontrasty fotografowanej sceny.
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Film B&W 600 2.0 dostępny jest w wersjach z czarną lub białą ramką. Za opakowanie zawierające 8 polaroidów zapłacimy 20 euro. Cena, jak zwykle w przypadku produktów Impossible Project, wydaje się mocno wygórowana, ale biorąc pod uwagę obecną modę, film pewnie znajdzie swoich nabywców. Poniżej możecie zobaczyć filmik, na którym wspomniany wyżej Stephen Herchen wypowiada się o nowym filmieWięcej informacji znajdziemy na stronie Impossible Project.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Jak twierdzi producent, pokazy rok temu film monochromatyczny Berlin Kino B&W wyprzedał się na pniu. Dlatego Lomography postanowiło jeszcze go...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)