Impossible B&W 600 2.0 - nowa generacja czarno-białych polaroidów

Impossible B&W 600 2.0 - nowa generacja czarno-białych polaroidów
W ofercie Impossible Project pojawiły się nowe czarno-białe filmy natychmiastowe. Filmy B&W 600 2.0 oferują lepszą jakość obrazu od swoich poprzedników i charakteryzują się krótszym czasem wołania.
Druga generacja czarno-białego filmu natychmiastowego stworzonego przez Impossible Project umożliwić ma uzyskanie ostrzejszych i bardziej przejrzystych zdjęć niż w przypadku filmu oferowanego wcześniej, a czas wywoływania został skrócony do 20 sekund. Wszystko za sprawą nowej formuły, opracowanej przez byłego chemika Polaroida, Stephena Herchena, która dużo lepiej oddaje tony i kontrasty fotografowanej sceny.
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)
Film B&W 600 2.0 dostępny jest w wersjach z czarną lub białą ramką. Za opakowanie zawierające 8 polaroidów zapłacimy 20 euro. Cena, jak zwykle w przypadku produktów Impossible Project, wydaje się mocno wygórowana, ale biorąc pod uwagę obecną modę, film pewnie znajdzie swoich nabywców. Poniżej możecie zobaczyć filmik, na którym wspomniany wyżej Stephen Herchen wypowiada się o nowym filmieWięcej informacji znajdziemy na stronie Impossible Project.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
0
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12