Impossible PX 70 i PX680 Color - nowe wkłady

Photokina 2012. Impossible Project na targach w Kolonii pokazał nowe wersje wkładów do popularnych modeli polaroidów - 600 i SX70. W porównaniu z poprzednikiem charakteryzują się większą szczegółowością i lepszym odwzorowaniem kolorów.
Bradley Laurent. Dzięki uprzejmości Impossible. (Poprzednia generacja wkładów)

Firma Impossible podczas targów Photokina pokazała nowe wkłady do aparatów Polaroid 600 i SX70. Największą trudnością przy produkcji nowych materiałów było spowodowanie, żeby świeżo zrobione zdjęcie szybko nabierało intensywnych barw. Według producenta, nowe produkty oferują dobre odwzorowanie kolorów i jakość obrazu.


Jak powstają polaroidy możecie zobaczyć w naszym archiwalnym artykule.

Jedno opakowanie zawierające 8 wkładów kosztuje 20 euro. Zamówienia można składać na stronie www.the-impossible-project.com.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8