Impossible PX 70 i PX680 Color - nowe wkłady

Photokina 2012. Impossible Project na targach w Kolonii pokazał nowe wersje wkładów do popularnych modeli polaroidów - 600 i SX70. W porównaniu z poprzednikiem charakteryzują się większą szczegółowością i lepszym odwzorowaniem kolorów.
Bradley Laurent. Dzięki uprzejmości Impossible. (Poprzednia generacja wkładów)

Firma Impossible podczas targów Photokina pokazała nowe wkłady do aparatów Polaroid 600 i SX70. Największą trudnością przy produkcji nowych materiałów było spowodowanie, żeby świeżo zrobione zdjęcie szybko nabierało intensywnych barw. Według producenta, nowe produkty oferują dobre odwzorowanie kolorów i jakość obrazu.


Jak powstają polaroidy możecie zobaczyć w naszym archiwalnym artykule.

Jedno opakowanie zawierające 8 wkładów kosztuje 20 euro. Zamówienia można składać na stronie www.the-impossible-project.com.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
2
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0