Nowy kolorowy wkład dla użytkowników Polaroida

Trzy lata po zakończeniu produkcji wkładów do Polaroida 600 w ofercie firmy Impossible pojawił się nowy kolorowy materiał, który może być wykorzystywany w tym typie aparatów.
Bradley Laurent. Dzięki uprzejmości Impossible.

Wkład "PX 680 Color Shade First Flush" może być używany w kultowych aparatach Polaroid 600 i SX-70 (z szarym filtrem). To na razie limitowana edycja, która jest w trakcie testowania. Materiał kosztuje 22 dolary i jest dostępny w paczkach, w których znajduje się 8 sztuk. Producent obiecuje jakość znaną z oryginalnych wkładów Polaroid.

Więcej szczegółów: www.the-impossible-project.com.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18