Polaroid 300 - fotografia natychmiastowa wraca do łask

Polaroid 300 to pierwszy po latach nowy aparat do fotografii natychmiastowej sygnowany logo tego legendarnego producenta. Przy czym słowo "nowy" należałoby wziąć w cudzysłów - w rzeczywistości to klon szeroko opisywanego na naszych łamach aparatu Fujifilm Instax mini 7S.
Polaroid 300 jest opisywany jako pierwszy z serii nowoczesnych aparatów błyskawicznych, wprowadzonych przez firmę Polaroid. W rzeczywistości to klon szeroko {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=11991;opisywanego na naszych łamach aparatu Fujifilm Instax mini 7S. Identyczny jest wygląd i funkcje. Można o nich przeczytać w zamieszczonej niżej informacji prasowej lub przytoczonym teście małego Instaksa.


Polaroid 300 kosztuje 359 złotych, a koszt jednego wkladu (10 sztuk) to 41 złotych.]

JAKOŚĆ GWARANTOWANA MARKĄ

{ITL|Z przyjemnością informujemy, że w sprzedaży pojawił się pierwszy aparat do zdjęć błyskawicznych firmy Polaroid, model 300.

Nowy aparat firmy POLAROID - model 300, to pierwszy z serii nowoczesnych aparatów błyskawicznych, wprowadzonych przez firmę Polaroid. Aparat umożliwia to co kochały i nadal kochają miliony ludzi na całym świecie, pozwala na wykonywanie i natychmiastowe wywoływanie zdjęć, w zaledwie kilkadziesiąt sekund. Pozostaje już tylko dzielić się wspomnieniami z najbliższymi.

Model 300 posiada wbudowaną lampę błyskową oraz cztery tryby pracy. Jego obsługa jest niezwykle prosta.

Specyfikacja
Tryby pracy - 4 rodzaje:
- tryb do zdjęć w pomieszczeniach zamkniętych,
- tryb do zdjęć w słoneczny dzień,
- tryb do zdjęć w pochmurny dzień,
- tryb do zdjęć przy bardzo silnym oświetleniu (nasłonecznieniu).
Balans bieli: automatyczny
Format zapisu zdjęć: odbitka natychmiastowa, format 54x86mm
Rodzaj zasilania: cztery baterie AA 1,5 V
Tryb regulacji ostrości: automatyczny
Wbudowana lampa błyskowa: automatyczna, zakres 0,6-2,7m
Zakres ostrości: od 0,6m do nieskończoności
Wbudowany licznik zdjęć pozostałych do wykonania.

Na polskim rynku dostępne są kolory: niebieski oraz czarny. Cena detaliczna sprzedaży: 359zł.

W sprzedaży pojawiły się również wkłady do aparatu: Polaroid Instant 300. Cena detaliczna dla jednego wkładu (10szt. kliszy) to 41zł.

Więcej informacji znajdą Państwo na polskiej stronie producenta: www.polaroidUSA.pl oraz na stronie oficjalnego dystrybutora www.systembank.pl.
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4