aparat dalmierzowy

Wszystkie artykuły z tagiem: "aparat dalmierzowy" w serwisie fotopolis.pl:
Leica M10-D - flagowiec z analogową duszą
Najnowszy korpus Leiki to ukłon w stronę fotografów tęskniących za doznaniami dostarczanymi przez konstrukcje analogowe. Nie otrzymujemy więc ekranu do podglądu zdjęć. Mamy za to wnętrze zaczerpnięte z flagowego modelu M10 i usprawnione funkcje bezprzewodowe z nową aplikacją Fotos.
24 Paź 2018
Maciej Luśtyk
8
Znamy więcej szczegółów o Pixii, francuskim dalmierzu łączącym klasykę z nowoczesnością
Po raz pierwszy o Pixii usłyszeliśmy podczas tegorocznych targów Photokina. Wtedy producent jedynie zapowiedział nowoczesny aparat dalmierzowy i nie zdradził przy tym zbyt wielu szczegółów. Teraz jednak ujawnił znacznie więcej elementów układanki.
22 Paź 2018
Michał Chrzanowski
0
To nie koniec niespodzianek. Dziś poznać mamy PIXII - zupełnie nowy aparat dalmierzowy
#Photokina2018 Wczoraj, gdy wydawało się, że emocje związane z Photokiną powoli opadają, Zeiss zaprezentował swój wizjonerski pełnoklatkowy kompakt. To jednak nie koniec zaskoczeń. Już dziś zobaczyć mamy nowy aparat dalmierzowy z segmentu premium.
28 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
1
Zenit M - pełnoklatkowy aparat dalmierzowy stworzony we współpracy z Leiką
#Photokina2018 Dziś już wiemy jak wygląda pojawiający się od dłuższego czasu w plotkach aparat   Zenita. Model M został stworzony we współpracy z firmą Leica i będzie sprzedawany wraz z obiektywem 35 mm f/1.0.
26 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
3
Leica M10-P - flagowiec w dyskretnym wydaniu
Najnowsza konstrukcja Leiki zamyka funkcjonalność modelu M10 w nieco mniej rzucającej się w oczy obudowie, bez słynnej czerwonej kropki. Jednak wygląd to nie jedyna zmiana jaką dostrzeżemy w modelu M10-P.
21 Sie 2018
Maciej Luśtyk
3
A jednak aparat! Czy zobaczymy cyfrowy “dalmierz”? Yashica odsłoni przed nami karty już w październiku
W ostatnim czasie mało która informacja cieszyła się taką popularnością, jak ta o powrocie na rynek legendarnej marki Yashica. I choć początkowo wydawało się, że było to wiele hałasu o nic, dziś wiemy już, że firma szykuje dla nas nowy aparat.
22 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Leica M10 - zdjęcia przykładowe
Wczoraj w Leica Headquarter Wetzlar swoją premierę miał najnowszy cyfrowy dalmierz systemu M, który ma być kolejnym krokiem w kierunku perfekcji - zapewnia producent. Dziś mogliśmy zobaczyć jak w praktyce sprawdza się zaprezentowany model M10. Koniecznie zobaczcie zdjęcia przykładowe.
19 Sty 2017
Maciej Zieliński
2
Leica M10 - ewolucja legendy
Leica M10 to kolejny krok w stronę perfekcji - obiecuje producent. Zaprezentowany model przeszedł istotne usprawnienia. Otrzymujemy bowiem nową 24 Mp pełnoklatkową matrycę bez filtra AA, drugą generację procesora Maestro oraz jeszcze bardziej intuicyjną ergonomię.
18 Sty 2017
Michał Chrzanowski
3
Konost FF - nadciąga pełna klatka z cyfrowym dalmierzem
Po raz pierwszy o projekcie Konost usłyszeliśmy pod koniec lutego 2015 roku. Wtedy też konstruktorzy zapowiedzieli, że chcą połączyć jakość obrazu oferowaną przez pełnoklatkową matrycę z prostą ergonomią dawnych aparatów analogowych. Teraz producent wyjawił nieco więcej szczegółów.
27 Gru 2016
Michał Chrzanowski
3
Pełnoklatkowy Konost FF - prace nad cyfrowym dalmierzem wciąż trwają
Pamiętacie, jak na początku 2015 roku informowaliśmy o projekcie Konost FF - cyfrowym pełnoklatkowym dalmierzu z wymiennymi obiektywami? Okazuje się, że firma intensywnie pracuje i już niedługo możemy być świadkami ciekawej i - co ważniejsze - przystępnej cenowo konstrukcji.
9 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0