Autofokus

Wszystkie artykuły z tagiem: "Autofokus" w serwisie fotopolis.pl:
Viltrox PFU RBMH 85 mm f/1.8 STM - ciekawa portretówka z AF do Sony E za około 1500 zł
Optyka gwarantująca wyrazisty obraz o naturalnej kolorystyce, krokowy silnik autofokusa, minimalistyczny design i wytrzymała budowa - oto główne cechy obiektywu Viltrox PFU RBMH 85 mm f/1.8 STM kompatybilnego z pełnoklatkowymi bezlusterkowcami Sony E.
29 Kwi 2019
Michał Chrzanowski
2
Ważna aktualizacja modeli Sony A7 III i A7R III - superszybki system wykrywania oczu u ludzi i zwierząt oraz tryb zdjęć poklatkowych
O wyjątkowych możliwościach układu Real-time Eye AF mieliśmy już okazję przekonać się podczas premiery modelu Sony A6400. Teraz trafia on do głównych reprezentantów linii A7.
11 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
1
Quad Pixel AF - przełomowy autofokus opisany w nowym patencie Canona
Oparty o technologię Dual Pixel, autofokus aparatów Canon jest jednym z najdoskonalszych tego typu systemów na rynku. Wygląda jednak na to, że już niedługo zobaczymy jego kolejne, doskonalsze wcielenie.
29 Mar 2019
Maciej Luśtyk
0
Nowa strategia Samyanga. Wiosną tego roku zobaczymy 8 obiektywów z AF do bezlusterkowców
„Kolekcja wiosenna Samyang“ to nowe otwarcie i „pierwsza długoterminowa strategiczna kampania marketingowa w naszej branży“ - zaznacza producent. Nowy sposób działania poznamy już tej wiosny, a efektem ma być aż osiem premier.
22 Lut 2019
Michał Chrzanowski
0
Samyang AF 14 mm f/2.8 F - szeroki kąt z autofokusem teraz także do aparatów Nikon
Na początku stycznia Samyang pokazał pierwszy w swojej historii obiektyw z autofokusem do lustrzankowego systemu Canon EF. Teraz w ofercie pojawiła się także długo oczekiwana wersja dla nikoniarzy.
20 Sie 2018
Maciej Luśtyk
1
Samyang AF 24 mm f/2.8 FE już dostępny w polskiej sprzedaży
Samyang skutecznie rozszerza ofertę szkieł dedykowanych bezlusterkowemu systemowi Sony. Model AF 24 mm f/2.8 FE to kompaktowy szeroki kąt, który łączyć ma wysoką jakość optyki z przystępną ceną. Obiektyw właśnie trafił do polskiej sprzedaży.
11 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Meike MK 85 mm f/1.8 AF to pierwsza pełnoklatkowa stałka producenta z autofokusem do systemu Canon EF, Nikon F i Sony FE
Meike ani myśli zwalniać tempa. Tym razem oferta producenta powiększyła się o portretówkę MK 85 mm f/1.8 AF, która jest pierwszym pełnoklatkowym obiektywem wyposażonym w autofokus.
19 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
0
Samyang AF 35 mm f/2.8 FE - reporterski standard z autofokusem do Sony E
Do serii obiektywów Samyanga wyposażonych w układ AF dołącza nowy, standardowy obiektyw stałoogniskowy 35 mm, który ma szansę konkurować z analogiczną konstrukcją Zeissa.
5 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0
Samyang nie zapomina o lustrze. Szkła z AF także do Canona i Nikona
Wiosną producent zaprezentował pierwsze w swojej historii szkła z systemem AF, choć tylko do systemu Sony E. Czy Samyang zapomina o użytkownikach innych aparatów? Wręcz przeciwnie, już niedługo autofokusem będą mogli cieszyć się także właściciele “luster”.
3 Paź 2016
Maciej Luśtyk
1
Samyang 14 mm f/2.8 ED AS IF - znamy cenę i dostępność
W maju producent zaskoczył wszystkich wiadomością o pierwszych w swojej historii szkłach z systemem AF, przeznaczonych do pełnoklatkowych bezlusterkowców z systemu Sony E. Dziś poznaliśmy więcej informacji na temat szerokokątnego obiektywu 14 mm f/2.8.
15 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0