Nowa strategia Samyanga. Wiosną tego roku zobaczymy 8 obiektywów z AF do bezlusterkowców

Nowa strategia Samyanga. Wiosną tego roku zobaczymy 8 obiektywów z AF do bezlusterkowców

„Kolekcja wiosenna Samyang“ to nowe otwarcie i „pierwsza długoterminowa strategiczna kampania marketingowa w naszej branży“ - zaznacza producent. Nowy sposób działania poznamy już tej wiosny, a efektem ma być aż osiem premier.

Samyang ma aspiracje do bycia jednym z wiodących producentów optyki. Firma poczyniła już pewne strategiczne kroki i zapowiedziała nową kampanię wprowadzania obiektywów. „Kolekcja wiosenna Samyang“ ma odzwierciedlać świeże pomysły, podobne do branży modowej, ujawniając wiele nowych premier w każdym sezonie. Nowe podejście ma nie tylko podkreślić entuzjastyczny i młody wizerunek firmy, lecz także ma zapewnić możliwość zaprezentowania wyjątkowej jakości optycznej nowych obiektywów.

- Długoterminowe inwestycje w badania i rozwój są niezbędne przed wprowadzeniem na rynek nowych produktów w branży obiektywów fotograficznych. Nowa „Kolekcja Wiosenna“ Samyanga jest uważana za bezprecedensową i odważną inicjatywę, opartą na doświadczeniu w światowej klasy technologii optycznej i możliwościach globalnej sprzedaży - zaznacza producent.

Biorąc pod uwagę szybki rozwój rynku aparatów bezlusterkowych Samyang - w ramach obranej strategii - wprowadzi 8 nowych obiektywów z autofocusem, co ma znacznie umocnić pozycję firmy w branży. Jednak producent nie tylko pokaże nowe modele z AF, lecz także zaprezentuje znane konstrukcje w nowych wersjach z nowymi mocowaniami.

„Kolekcja wiosenna“ zostanie zaprezentowana na najbliższych międzynarodowych wystawach i targach fotograficznych. Wybranych nowości możemy się spodziewać na nadchodzących targach, CP+ w (Japonia) i The Photography Show (Wielka Brytania). Bardziej szczegółowe informacje na temat nowej kampanii Samyangamożna znaleźć na oficjalnej stronie Samyang Polska.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
2
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0