Nowa strategia Samyanga. Wiosną tego roku zobaczymy 8 obiektywów z AF do bezlusterkowców

Nowa strategia Samyanga. Wiosną tego roku zobaczymy 8 obiektywów z AF do bezlusterkowców

„Kolekcja wiosenna Samyang“ to nowe otwarcie i „pierwsza długoterminowa strategiczna kampania marketingowa w naszej branży“ - zaznacza producent. Nowy sposób działania poznamy już tej wiosny, a efektem ma być aż osiem premier.

Samyang ma aspiracje do bycia jednym z wiodących producentów optyki. Firma poczyniła już pewne strategiczne kroki i zapowiedziała nową kampanię wprowadzania obiektywów. „Kolekcja wiosenna Samyang“ ma odzwierciedlać świeże pomysły, podobne do branży modowej, ujawniając wiele nowych premier w każdym sezonie. Nowe podejście ma nie tylko podkreślić entuzjastyczny i młody wizerunek firmy, lecz także ma zapewnić możliwość zaprezentowania wyjątkowej jakości optycznej nowych obiektywów.

- Długoterminowe inwestycje w badania i rozwój są niezbędne przed wprowadzeniem na rynek nowych produktów w branży obiektywów fotograficznych. Nowa „Kolekcja Wiosenna“ Samyanga jest uważana za bezprecedensową i odważną inicjatywę, opartą na doświadczeniu w światowej klasy technologii optycznej i możliwościach globalnej sprzedaży - zaznacza producent.

Biorąc pod uwagę szybki rozwój rynku aparatów bezlusterkowych Samyang - w ramach obranej strategii - wprowadzi 8 nowych obiektywów z autofocusem, co ma znacznie umocnić pozycję firmy w branży. Jednak producent nie tylko pokaże nowe modele z AF, lecz także zaprezentuje znane konstrukcje w nowych wersjach z nowymi mocowaniami.

„Kolekcja wiosenna“ zostanie zaprezentowana na najbliższych międzynarodowych wystawach i targach fotograficznych. Wybranych nowości możemy się spodziewać na nadchodzących targach, CP+ w (Japonia) i The Photography Show (Wielka Brytania). Bardziej szczegółowe informacje na temat nowej kampanii Samyangamożna znaleźć na oficjalnej stronie Samyang Polska.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4