Nowa strategia Samyanga. Wiosną tego roku zobaczymy 8 obiektywów z AF do bezlusterkowców

0
Michał Chrzanowski
22 Luty 2019
Artykuł na: 4-5 minut

„Kolekcja wiosenna Samyang“ to nowe otwarcie i „pierwsza długoterminowa strategiczna kampania marketingowa w naszej branży“ - zaznacza producent. Nowy sposób działania poznamy już tej wiosny, a efektem ma być aż osiem premier.

Samyang ma aspiracje do bycia jednym z wiodących producentów optyki. Firma poczyniła już pewne strategiczne kroki i zapowiedziała nową kampanię wprowadzania obiektywów. „Kolekcja wiosenna Samyang“ ma odzwierciedlać świeże pomysły, podobne do branży modowej, ujawniając wiele nowych premier w każdym sezonie. Nowe podejście ma nie tylko podkreślić entuzjastyczny i młody wizerunek firmy, lecz także ma zapewnić możliwość zaprezentowania wyjątkowej jakości optycznej nowych obiektywów.

- Długoterminowe inwestycje w badania i rozwój są niezbędne przed wprowadzeniem na rynek nowych produktów w branży obiektywów fotograficznych. Nowa „Kolekcja Wiosenna“ Samyanga jest uważana za bezprecedensową i odważną inicjatywę, opartą na doświadczeniu w światowej klasy technologii optycznej i możliwościach globalnej sprzedaży - zaznacza producent.

Biorąc pod uwagę szybki rozwój rynku aparatów bezlusterkowych Samyang - w ramach obranej strategii - wprowadzi 8 nowych obiektywów z autofocusem, co ma znacznie umocnić pozycję firmy w branży. Jednak producent nie tylko pokaże nowe modele z AF, lecz także zaprezentuje znane konstrukcje w nowych wersjach z nowymi mocowaniami.

„Kolekcja wiosenna“ zostanie zaprezentowana na najbliższych międzynarodowych wystawach i targach fotograficznych. Wybranych nowości możemy się spodziewać na nadchodzących targach, CP+ w (Japonia) i The Photography Show (Wielka Brytania). Bardziej szczegółowe informacje na temat nowej kampanii Samyangamożna znaleźć na oficjalnej stronie Samyang Polska.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Tokina ATX-i 100 mm f/2.8 1:1 Macro - niedrogi obiektyw makro nowej generacji do lustrzanek
Tokina ATX-i 100 mm f/2.8 1:1 Macro - niedrogi obiektyw makro nowej generacji do lustrzanek
Tokina nie zalewa nas premierami tak, jak inni producenci, ale nowy obiektyw na pewno zwróci uwagę zarówno miłośników makro, jak i portrecistów.
5
0
Meyer Optik Görlitz wraca na rynek z trzema odświeżonymi obiektywami
Meyer Optik Görlitz wraca na rynek z trzema odświeżonymi obiektywami
Po długich finansowych perypetiach Meyer Optik Görlitz wznawia działalność pod nowym kierownictwem i prezentuje trzy nowe, a raczej lekko odświeżone obiektywy, które...
12
2
Panasonic Lumix S Pro 16-35 mm f/4 - niewielkie rozmiary, wzorowa optyka i... wysoka cena
Panasonic Lumix S Pro 16-35 mm f/4 - niewielkie rozmiary, wzorowa optyka i... wysoka cena
Nowy kompaktowy szerokokątny zoom do systemu L-Mount ma być propozycją, która spodoba się zwłaszcza fotografom krajobrazu i niektórym reportażystom. Szkło ma być też...
6
0
Powiązane artykuły