Nowa strategia Samyanga. Wiosną tego roku zobaczymy 8 obiektywów z AF do bezlusterkowców

0

Autor: Michał Chrzanowski

22 Luty 2019
Artykuł na: 4-5 minut

„Kolekcja wiosenna Samyang“ to nowe otwarcie i „pierwsza długoterminowa strategiczna kampania marketingowa w naszej branży“ - zaznacza producent. Nowy sposób działania poznamy już tej wiosny, a efektem ma być aż osiem premier.

Samyang ma aspiracje do bycia jednym z wiodących producentów optyki. Firma poczyniła już pewne strategiczne kroki i zapowiedziała nową kampanię wprowadzania obiektywów. „Kolekcja wiosenna Samyang“ ma odzwierciedlać świeże pomysły, podobne do branży modowej, ujawniając wiele nowych premier w każdym sezonie. Nowe podejście ma nie tylko podkreślić entuzjastyczny i młody wizerunek firmy, lecz także ma zapewnić możliwość zaprezentowania wyjątkowej jakości optycznej nowych obiektywów.

- Długoterminowe inwestycje w badania i rozwój są niezbędne przed wprowadzeniem na rynek nowych produktów w branży obiektywów fotograficznych. Nowa „Kolekcja Wiosenna“ Samyanga jest uważana za bezprecedensową i odważną inicjatywę, opartą na doświadczeniu w światowej klasy technologii optycznej i możliwościach globalnej sprzedaży - zaznacza producent.

Biorąc pod uwagę szybki rozwój rynku aparatów bezlusterkowych Samyang - w ramach obranej strategii - wprowadzi 8 nowych obiektywów z autofocusem, co ma znacznie umocnić pozycję firmy w branży. Jednak producent nie tylko pokaże nowe modele z AF, lecz także zaprezentuje znane konstrukcje w nowych wersjach z nowymi mocowaniami.

„Kolekcja wiosenna“ zostanie zaprezentowana na najbliższych międzynarodowych wystawach i targach fotograficznych. Wybranych nowości możemy się spodziewać na nadchodzących targach, CP+ w (Japonia) i The Photography Show (Wielka Brytania). Bardziej szczegółowe informacje na temat nowej kampanii Samyangamożna znaleźć na oficjalnej stronie Samyang Polska.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Yongnuo YN 35 mm f/2 FE DF DSM - tani obiektyw 35 mm z autofokusem do Sony E
Yongnuo YN 35 mm f/2 FE DF DSM - tani obiektyw 35 mm z autofokusem do Sony E
Lustrzankowa wersja obiektywu Yongnuo YN 35 mm f/2 była jednym z najgorszych szkieł, jakie przyszło nam testować. Wersja do bezlusterkowców Sony otrzymuje nowy układ...
5
0
7artisans 35 mm f/0.95 - jasna stałka do APS-C za mniej niż 1000 zł
7artisans 35 mm f/0.95 - jasna stałka do APS-C za mniej niż 1000 zł
Chińska marka 7artisans rozpoczyna dystrybucję nowego stałoogniskowego obiektywu o dużej jasności i w bardzo przystępnej cenie...
14
0
Fujifilm Fujinon XF 10-24 mm f/4 R OIS WR - szerokokątny zoom otrzymuje uszczelnienia
Fujifilm Fujinon XF 10-24 mm f/4 R OIS WR - szerokokątny zoom otrzymuje uszczelnienia
Fujifilm odświeża systemowy ekwiwalent obiektywu 15-36 mm. Optyka pozostaje bez zmian, ale dzięki uszczelnieniom konstrukcja lepiej trafić ma w gusta...
0
0
Powiązane artykuły