Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Dziś koniec charytatywnej aukcji fotopolis.pl

0

Autor: Michal Grzegorczyk

6 Grudzień 2011
Artykuł na: 4-5 minut
Dziś koniec charytatywnej aukcji fotopolis.pl. Tylko do godziny 21:00 możecie licytować prace takich twórców jak: Filip Ćwik, Krzysztof Gierałtowski, Rafał Milach, Tomek Sikora czy Andrzej Świetlik. Dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego.
Filip Ćwik. INSIDE#07, 2010, fotografia barwna, 120x80 cm (w św. passe-partout), 145x105cm (z ramą), sygnowana na odwrocie, nienumerowana, nakład 50 sztuk, cena 1500 zł

Dziś koniec charytatywnej aukcji zorganizowanej z okazji 10. urodzin fotopolis.pl. Prace możecie licytować tylko do godziny 21:00!

Wśród autorów, którzy przekazali swoje prace na aukcję jest dwóch laureatów World Press Photo: Filip Ćwik i Rafał Milach. Warto zwrócić uwagę na malarską pracę pierwszego z nich. Miłośnikom gór powinno przypaść do gustu zdjęcie Marka Arcimowicza, a aktu - Wacława Wantucha. Nie lada gratką jest również portret Jerzego Kosińskiego, którego autorem jest Krzysztof Gierałtowski. Miłośnikom fotografii kreacyjnej polecamy rozważenie kupna prac: Szymona Kobusińskiego, Tomka Sikory, Basi Sokołowskiej czy Andrzeja Świetlika.

Ceny wywoławcze prac rozpoczynają się już od 600 zł! Serdecznie zachęcamy do licytacji. To nie tylko możliwość nabycia w rozsądnej cenie pracy czołowego polskiego fotografa, ale i szczytny cel, który przyświeca aukcji. Za każde 1000 zł, które Fundacja Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego pozyska z licytacji, uda nam się zorganizować warsztaty fotograficzne dla 5 dzieciaków, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Aukcja ruszyła pod adresem: http://www.artinfo.pl/fotopolis.

Zakończenie aukcji: 6 grudnia 2011, godzina 21:00.

Szczegółowe informacje oraz reprodukcje wszystkich prac znajdziecie w naszym artykule.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów marki SmallRig trafiły do oferty jednego z największych dystrybutorów sprzętu foto i wideo, firmy Focus Nordic Poland
0
0
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon często wskazywany jest jako ten, który pod względem technologii sensorów ciągle pozostaje w tyle za konkurencją. Wygląda jednak na to, że producent nie próżnuje...
1
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (15)