Dziesięciolecie fotopolis.pl

0
Michał Sułkiewicz
29 Czerwiec 2011
Artykuł na: 2-3 minuty
W tym roku obchodzimy 10 lat istnienia fotopolis.pl. W związku z tą okrągłą rocznicą szykujemy wiele wydarzeń i atrakcji, które rozpoczynają się już teraz i będą się ciągnąć aż do urodzin fotopolis.pl w październiku. Zapraszamy do krótkiej zapowiedzi tego, co będzie się działo przez następne miesiące.
Obchody naszego dziesięciolecia rozpoczynamy już w lipcu kampanią "Dziesięciu fotografów na dziesięciolecie fotopolis.pl". Na reklamach jedni z najlepszych polskich fotografów mówią nam dlaczego czytają fotopolis.pl. Pierwsi z dziesiątki zaproszonych fotografów to Marek Arcimowicz, Szymon Kobusiński i Rafał Milach. Reklamy ukażą się w prasie drukowanej w tytułach: K MAG, Men's Health, Logo, Żagle, Podróże i Press. Jednak zwieńczeniem akcji będzie zaplanowana na przełom września i października charytatywna aukcja internetowa zdjęć przekazanych przez fotografów biorących udział w kampanii. Dochód ze sprzedaży zdjęć zostanie w całości przekazany na warsztaty fotograficzne dla dzieci z biednych i patologicznych środowisk. Już w lipcu poznacie wszystkie nazwiska fotografów oraz zdjęcia, które trafią na aukcję!

oficjalne logo obchodów 10-lecia fotopolis.pl

Przed dziesiątymi urodzinami wyjątkowy będzie także nasz doroczny plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne. Oprócz normalnych nominacji 2011 będziemy chcieli, abyście nominowali, a potem wybrali najlepsze produkty i wydarzenia ostatniej dekady. Przez najbliższe miesiące będziemy zbierali Wasze nominacje, z których ułożymy listę do głosowania. Szczegóły ogłosimy już wkrótce. Biorąc pod uwagę, że przez ostatnie lata w fotografii bardzo dużo działo, już nie możemy się doczekać na co będziecie głosować!

Ten rok będzie również przełomowy dla samego fotopolis.pl. Minęło pięć lat od ostatniego "faceliftingu" naszych stron i na ten rok zaplanowaliśmy prawdziwą rewolucję w wyglądzie i funkcjonalności serwisu. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Przez ostatnie lata wczytywaliśmy się uważnie w wypełniane przez Was ankiety i chyba wiemy co Was zadowoli. Radykalnie przebudowujemy i rozwiniemy również procedurę testową i sposób publikacji testów. Nowości te pozostaną tajemnicą aż do swojej premiery pod koniec roku, jednak już teraz możemy Was zapewnić, że będziemy oferowali funkcjonalności, których nikt w Polsce nie oferuje i długo nie będzie. Cierpliwości!

Szykujemy też wiele niespodzianek, warsztatów i konkursów, więc przez cały okres świętowania naszego 10-lecia zapraszamy do odwiedzania naszych stron, a także forum.fotopolis.pl i naszego profilu na Facebooku.


Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji...
Reportaże o uchodźcach, osobach starszych, Wielkim Tygodniu na Sycylii, handlu ludźmi we Włoszech, ruchu Glitter Confusion, niepełnosprawnym kulturyście oraz podróży...
13
0
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Peak Design Travel Tripod to jeden z najciekawszych statywów ostatnich lat. Okazuje się, że ktoś próbuje wykorzystać popularność projektu w serwisie Kickstarter (ponad...
17
0
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Jedno krzesło, tysiące zdjęć. Od wyposażenia werand majętnych obywateli do symbolu ruchu Czarnych Panter w ciągu stu lat.
10
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (10)