Dziesięciolecie fotopolis.pl

0
Michał Sułkiewicz
29 Czerwiec 2011
Artykuł na: 2-3 minuty
W tym roku obchodzimy 10 lat istnienia fotopolis.pl. W związku z tą okrągłą rocznicą szykujemy wiele wydarzeń i atrakcji, które rozpoczynają się już teraz i będą się ciągnąć aż do urodzin fotopolis.pl w październiku. Zapraszamy do krótkiej zapowiedzi tego, co będzie się działo przez następne miesiące.

Obchody naszego dziesięciolecia rozpoczynamy już w lipcu kampanią "Dziesięciu fotografów na dziesięciolecie fotopolis.pl". Na reklamach jedni z najlepszych polskich fotografów mówią nam dlaczego czytają fotopolis.pl. Pierwsi z dziesiątki zaproszonych fotografów to Marek Arcimowicz, Szymon Kobusiński i Rafał Milach. Reklamy ukażą się w prasie drukowanej w tytułach: K MAG, Men's Health, Logo, Żagle, Podróże i Press. Jednak zwieńczeniem akcji będzie zaplanowana na przełom września i października charytatywna aukcja internetowa zdjęć przekazanych przez fotografów biorących udział w kampanii. Dochód ze sprzedaży zdjęć zostanie w całości przekazany na warsztaty fotograficzne dla dzieci z biednych i patologicznych środowisk. Już w lipcu poznacie wszystkie nazwiska fotografów oraz zdjęcia, które trafią na aukcję!

oficjalne logo obchodów 10-lecia fotopolis.pl

Przed dziesiątymi urodzinami wyjątkowy będzie także nasz doroczny plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne. Oprócz normalnych nominacji 2011 będziemy chcieli, abyście nominowali, a potem wybrali najlepsze produkty i wydarzenia ostatniej dekady. Przez najbliższe miesiące będziemy zbierali Wasze nominacje, z których ułożymy listę do głosowania. Szczegóły ogłosimy już wkrótce. Biorąc pod uwagę, że przez ostatnie lata w fotografii bardzo dużo działo, już nie możemy się doczekać na co będziecie głosować!

Ten rok będzie również przełomowy dla samego fotopolis.pl. Minęło pięć lat od ostatniego "faceliftingu" naszych stron i na ten rok zaplanowaliśmy prawdziwą rewolucję w wyglądzie i funkcjonalności serwisu. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Przez ostatnie lata wczytywaliśmy się uważnie w wypełniane przez Was ankiety i chyba wiemy co Was zadowoli. Radykalnie przebudowujemy i rozwiniemy również procedurę testową i sposób publikacji testów. Nowości te pozostaną tajemnicą aż do swojej premiery pod koniec roku, jednak już teraz możemy Was zapewnić, że będziemy oferowali funkcjonalności, których nikt w Polsce nie oferuje i długo nie będzie. Cierpliwości!

Szykujemy też wiele niespodzianek, warsztatów i konkursów, więc przez cały okres świętowania naszego 10-lecia zapraszamy do odwiedzania naszych stron, a także forum.fotopolis.pl i naszego profilu na Facebooku.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nagrody za najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2019 roku przyznane!
Nagrody za najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2019 roku przyznane!
Już po raz piętnasty wręczamy najważniejsze nagrody branżowe, których laureaci zostali wyłonieni przez naszych czytelników. Zobaczcie, które produkty i wydarzenia...
8
0
Karty SD mają już 20 lat. Na pierwszych z nich nie zapisalibyście dziś ani jednego zdjęcia
Karty SD mają już 20 lat. Na pierwszych z nich nie zapisalibyście dziś ani jednego zdjęcia
Jeśli chcecie wiedzieć jak szybko rośnie zapotrzebowanie na przestrzeń dyskową, warto prześledzić historię nośników SD, które właśnie skończyły 20 lat. W tym czasie...
18
0
Nawet 5 dni bez ładowania smartfona? Nowa bateria litowo-siarkowa ma raz na zawsze rozwiązać problemy z zasilaniem
Nawet 5 dni bez ładowania smartfona? Nowa bateria litowo-siarkowa ma raz na zawsze rozwiązać...
Czy już niedługo akumulatory będą pozwalać na zasilanie urządzeń przez kilka dni? Taką wydajność obiecują naukowcy z australijskiego Monash University, których bateria...
26
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (10)