Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Dziesięciolecie fotopolis.pl

0

Autor: Michał Sułkiewicz

29 Czerwiec 2011
Artykuł na: 4-5 minut
W tym roku obchodzimy 10 lat istnienia fotopolis.pl. W związku z tą okrągłą rocznicą szykujemy wiele wydarzeń i atrakcji, które rozpoczynają się już teraz i będą się ciągnąć aż do urodzin fotopolis.pl w październiku. Zapraszamy do krótkiej zapowiedzi tego, co będzie się działo przez następne miesiące.

Obchody naszego dziesięciolecia rozpoczynamy już w lipcu kampanią "Dziesięciu fotografów na dziesięciolecie fotopolis.pl". Na reklamach jedni z najlepszych polskich fotografów mówią nam dlaczego czytają fotopolis.pl. Pierwsi z dziesiątki zaproszonych fotografów to Marek Arcimowicz, Szymon Kobusiński i Rafał Milach. Reklamy ukażą się w prasie drukowanej w tytułach: K MAG, Men's Health, Logo, Żagle, Podróże i Press. Jednak zwieńczeniem akcji będzie zaplanowana na przełom września i października charytatywna aukcja internetowa zdjęć przekazanych przez fotografów biorących udział w kampanii. Dochód ze sprzedaży zdjęć zostanie w całości przekazany na warsztaty fotograficzne dla dzieci z biednych i patologicznych środowisk. Już w lipcu poznacie wszystkie nazwiska fotografów oraz zdjęcia, które trafią na aukcję!

oficjalne logo obchodów 10-lecia fotopolis.pl

Przed dziesiątymi urodzinami wyjątkowy będzie także nasz doroczny plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne. Oprócz normalnych nominacji 2011 będziemy chcieli, abyście nominowali, a potem wybrali najlepsze produkty i wydarzenia ostatniej dekady. Przez najbliższe miesiące będziemy zbierali Wasze nominacje, z których ułożymy listę do głosowania. Szczegóły ogłosimy już wkrótce. Biorąc pod uwagę, że przez ostatnie lata w fotografii bardzo dużo działo, już nie możemy się doczekać na co będziecie głosować!

Ten rok będzie również przełomowy dla samego fotopolis.pl. Minęło pięć lat od ostatniego "faceliftingu" naszych stron i na ten rok zaplanowaliśmy prawdziwą rewolucję w wyglądzie i funkcjonalności serwisu. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Przez ostatnie lata wczytywaliśmy się uważnie w wypełniane przez Was ankiety i chyba wiemy co Was zadowoli. Radykalnie przebudowujemy i rozwiniemy również procedurę testową i sposób publikacji testów. Nowości te pozostaną tajemnicą aż do swojej premiery pod koniec roku, jednak już teraz możemy Was zapewnić, że będziemy oferowali funkcjonalności, których nikt w Polsce nie oferuje i długo nie będzie. Cierpliwości!

Szykujemy też wiele niespodzianek, warsztatów i konkursów, więc przez cały okres świętowania naszego 10-lecia zapraszamy do odwiedzania naszych stron, a także forum.fotopolis.pl i naszego profilu na Facebooku.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów marki SmallRig trafiły do oferty jednego z największych dystrybutorów sprzętu foto i wideo, firmy Focus Nordic Poland
0
0
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon często wskazywany jest jako ten, który pod względem technologii sensorów ciągle pozostaje w tyle za konkurencją. Wygląda jednak na to, że producent nie próżnuje...
1
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (10)