Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Plebiscyt na najlepsze produkty, innowacje i wydarzenia roku 2010 oraz ankieta urodzinowa

0

Autor: Michal Grzegorczyk

6 Październik 2010
Artykuł na: 6-9 minut
W urodziny fotopolis.pl tradycyjnie zapraszamy do wypełnienia ankiety czytelników i wyboru najlepszych produktów i wydarzeń minionego roku. Tym razem poza aparatem systemowym, kompaktem, obiektywem i akcesorium można też głosować na nową kategorię "Innowacja roku".

Zaczynamy 6. urodzinowy plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia minionego roku. Mamy nadzieję, że nasza całoroczna praca - testy, artykuły, relacje z fotograficznych imprez, testy czytelników - pomoże Wam w dokonaniu trafnego wyboru.

Co roku staramy się rozwijać plebiscyt tak, by jak najlepiej pasował do zmieniającego się rynku fotograficznego. Do kategorii znanych z ubiegłego roku - "Aparat systemowy", "Aparat kompaktowy", "Obiektyw", "Akcesorium" i "Wydarzenie" - dołączyliśmy jeszcze jedną - "Innowacja roku". Umieściliśmy w niej nowatorskie grupy produktów, nieszablonowe rozwiązania, innowacyjne technologie i ciekawe pomysły. Każda z propozycji jest jednocześnie linkiem do odpowiedniego artykułu na fotopolis.pl. W razie wątpliwości zachęcamy więc do przypomnienia sobie co stoi za danym hasłem.

W kategoriach "Akcesorium" i "Aparat kompaktowy" tradycyjnie proponujemy wybrane przez nas produkty. Staraliśmy się, by na liście znalazły się najciekawsze i dość zróżnicowane pozycje. W tym roku dokonaliśmy też "cięć" w kategorii "Aparat systemowy". W kilku przypadkach zostawiliśmy po jednym modelu z "bliźniaczej" dwójki. Dzięki takiej selekcji głosy pozostaną bardziej skumulowane, a czytelnicy unikną konieczności wyboru między niemal identycznymi aparatami. Podobnie jak w ubiegłym roku pozostawiamy też furtkę dla tych, którzy na danym temacie się zupełnie nie znają - na pierwszym miejscu w każdej z kategorii znajduje się odpowiedź "Nie głosuję w tej kategorii".

Do plebiscytu trafiły wydarzenia i produkty z roku pomiędzy kolejnymi jego edycjami (06.10.2009 - 06.10.2010). Przyjęliśmy zasadę, że na listy wciągamy produkty, które istnieją już przynajmniej w postaci działających wersji przedprodukcyjnych, a nie jedynie zapowiedzi producentów. Tak więc produkty, które były obecne na ostatniej Photokinie jedynie w postaci "mock-upów" stojących w gablotach muszą zaczekać na przyszłoroczną edycję plebiscytu.

W tym roku zachęcamy do dyskusji nad Waszymi wyborami w plebiscycie. Napiszcie dlaczego głosowaliście na akurat te produkty, wydarzenia czy technologie i wymieńcie się opiniami z innymi czytelnikami fotopolis.pl. Dyskutować można na forum.fotopolis.pl a także na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy.

W plebiscycie będzie można głosować do końca października. Jednocześnie zachęcamy do wypełniania ankiety. Pomoże nam to dopasowywać fotopolis.pl do Waszych wymagań i oczekiwań. Tradycyjnie wśród tych, którzy ją wypełnią rozlosujemy upominki i książki fotograficzne. Plebiscyt i ankieta powinny się wyświetlić automatycznie przy kolejnych odwiedzinach fotopolis.pl, można je także wyświetlić ręcznie, klikając te linki: plebiscyt, ankieta. Zapraszamy i z góry dziękujemy.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów marki SmallRig trafiły do oferty jednego z największych dystrybutorów sprzętu foto i wideo, firmy Focus Nordic Poland
0
0
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon często wskazywany jest jako ten, który pod względem technologii sensorów ciągle pozostaje w tyle za konkurencją. Wygląda jednak na to, że producent nie próżnuje...
1
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)