plebiscyt

Wszystkie artykuły z tagiem: "plebiscyt" w serwisie fotopolis.pl:
Nagrody za najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2018 roku przyznane!
Już po raz czternasty wręczamy najważniejsze nagrody branżowe, których laureaci zostali wyłonieni przez naszych czytelników. Zobaczcie, które produkty i wydarzenia fotograficzne minionego roku uznaliście za najlepsze.
1 Lut 2019
Redakcja Fotopolis
4
Jeszcze tylko dziś możesz zagłosować w naszym plebiscycie na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne roku 2018
Jak co roku, wspólnie z magazynem Digital Camera Polska ruszyliśmy z największym w Polsce plebiscytem fotograficznym, w którym możecie wybrać najlepsze produkty, wydarzenia i publikacje minionego roku. Głosowanie kończy się dzisiaj!
4 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
2
Nagrody za najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2017 roku przyznane!
Już po raz trzynasty z rzędu, a po raz drugi wspólnie z redakcją magazynu Digital Camera Polska wręczamy najważniejsze nagrody branżowe, których laureaci zostali wyłonieni przez naszych czytelników. Zobaczcie, które produkty i wydarzenia fotograficzne minionego roku uznaliście za najlepsze.
9 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
Nagrody za najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2016 roku rozdane!
Już po raz dwunasty z rzędu wręczamy najważniejsze nagrody branżowe, których laureaci zostali wyłonieni przez naszych czytelników. Oto produkty i wydarzenia fotograficzne minionego roku, które uznaliście za najlepsze.
23 Lut 2017
Maciej Luśtyk
6
Ostatnie dni na wzięcie udziału w plebiscycie na najlepsze produkty i wydarzenia 2016 roku
Jeszcze tylko do 30 stycznia możecie głosować na najlepsze produkty, wydarzenia i publikacje fotograficzne minionego roku w największym w Polsce plebiscycie fotograficznym, po raz pierwszy organizowanym wspólnie z magazynem Digital Camera Polska!
4 Sty 2017
Michał Chrzanowski
0
Nagrody za najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2015 roku rozdane!
Dzisiaj, przy okazji imprezy urodzinowej Fotopolis odbyła się uroczystość wręczenia najważniejszych nagród branżowych, których laureaci zostali wyłonieni przez naszych czytelników. Zobaczcie, kto w tym roku zgarnął najwięcej nagród.
26 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Polka zdobywczynią grantu IdeasTap i Magnum Photos
Brytyjska fundacja IdeasTap we współpracy z agencją Magnum Photos przyznała granty na realizację projektu dokumentalnego czterem młodym twórcom. Wśród nich jest Polka, Dominika Gęsicka, która z aparatem odwiedzi Longyearbyen - najbardziej wysuniętą na północ osadę na świecie.
28 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2015
Zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne mijającego roku. Czekamy również na Wasze opinie w ankiecie czytelników 2015!
1 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2014 roku wybrane!
Dzisiaj odbyła się uroczystość wręczenia najważniejszych nagród branżowych. Czytelnicy fotopolis.pl wybrali w głosowaniu najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2014 roku. Zobaczcie kto wygrał w tym roku. Jest trochę niespodzianek!
16 Gru 2014
Michał Sułkiewicz
0
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne oraz ankieta czytelników 2014
Jak co roku z okazji naszych urodzin zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2014 roku oraz wypełnienia ankiety czytelników fotopolis.pl.
10 Paź 2014
Michał Sułkiewicz
0