Plebiscyt Fotopolis w Fotograficznym Mastermindzie - oglądaj live dziś o 20.00

Autor: Redakcja Fotopolis

9 Styczeń 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Dziś wieczorem będziemy gościć w najnowszym odcinku Fotograficznego Mastermindu. Wspólnie z Michałem Mrozkiem w pokochajfotografie.pl i innymi gośćmi przejrzymy najciekawsze zeszłoroczne premiery i porozmawiamy o kulisach naszego corocznego plebiscytu.

"Fotograficzny Mastermind to ciekawi ludzie o różnych poglądach, doświadczeniach, często odmiennych punktach widzenia. To właśnie dzięki tej różnorodności możemy rozmawiać na każdy temat i wyciągać nieszablonowe wnioski” - pisze pomysłodawca projektu Michał Mrozek.

Sesje z serii Fotograficzny Mastermind odbywają się co poniedziałek o godzinie 20.00 na żywo od listopada 2019 roku. W towarzystwie utalentowanych fotografów, edytorów, kuratorów czy pasjonatów rozmawiamy, komentujemy to, co nas na co dzień inspiruje, motywuje i napędza do fotografowania. Spotkania, mogą przyspieszyć Twój fotograficzny rozwój, to propozycja dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę, a także dla tych, którzy żyją lub chcieliby żyć z fotografii.” - komentuje.

W dzisiejszym Mastermindzie porozmawiamy o tegorocznym plebiscycie Fotofopolis. Będzie to okazja na prześledzenie najciekawszych zeszłorocznych premier, poznanie na ich temat różnorodnych opinii, a także zerknięcia za kulisy tego corocznego wydarzenia.

Gdzie oglądać?

Live odbędzie się o godz. 20.00 na kanale PokochajFotografie.pl i na stronie facebookowej wydarzenia.

Więcej informacji i wszystkie poprzednie odcinki Fotograficznemu Mastermindu znajdziecie na stronie pokochajfotografie.pl oraz na grupie Fotograficzny Mastermind na facebooku.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Darmowe warsztaty z Mariuszem Foreckim w Muzeum Powstania Warszawskiego
Darmowe warsztaty z Mariuszem Foreckim w Muzeum Powstania Warszawskiego
MPW zaprasza na spotkanie warsztatowe z utytułowanym fotoreporterem Mariuszem Foreckim, na którym opowie jak robić niebanalne zdjęcia i opowiadać historie w formie fotoreportaży....
5
„Czas pochwycony” - powrót do przeszłości przedwojennego Wrocławia
„Czas pochwycony” - powrót do przeszłości przedwojennego Wrocławia
„Czas pochwycony” to wyjątkowa wystawa nieznanych zdjęć przedwojennego Wrocławia i historycznego sprzętu fotograficznego we wrocławskim Ossolineum. Można na niej nie tylko obejrzeć...
8
Zadra - premierowa wystawa Iwony El Tanbouli-Jabłońskiej
Zadra - premierowa wystawa Iwony El Tanbouli-Jabłońskiej
Fotografka i dyrektora artystyczna National Geographic Polska odchodzi od relacjonowania bieżących wydarzeń i prezentuje swoją pierwszą serię artystyczną. Zadra to projekt eksplorujący...
4
Powiązane artykuły