Plebiscyt Fotopolis w Fotograficznym Mastermindzie - oglądaj live dziś o 20.00

Autor: Redakcja Fotopolis

9 Styczeń 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Dziś wieczorem będziemy gościć w najnowszym odcinku Fotograficznego Mastermindu. Wspólnie z Michałem Mrozkiem w pokochajfotografie.pl i innymi gośćmi przejrzymy najciekawsze zeszłoroczne premiery i porozmawiamy o kulisach naszego corocznego plebiscytu.

"Fotograficzny Mastermind to ciekawi ludzie o różnych poglądach, doświadczeniach, często odmiennych punktach widzenia. To właśnie dzięki tej różnorodności możemy rozmawiać na każdy temat i wyciągać nieszablonowe wnioski” - pisze pomysłodawca projektu Michał Mrozek.

Sesje z serii Fotograficzny Mastermind odbywają się co poniedziałek o godzinie 20.00 na żywo od listopada 2019 roku. W towarzystwie utalentowanych fotografów, edytorów, kuratorów czy pasjonatów rozmawiamy, komentujemy to, co nas na co dzień inspiruje, motywuje i napędza do fotografowania. Spotkania, mogą przyspieszyć Twój fotograficzny rozwój, to propozycja dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę, a także dla tych, którzy żyją lub chcieliby żyć z fotografii.” - komentuje.

W dzisiejszym Mastermindzie porozmawiamy o tegorocznym plebiscycie Fotofopolis. Będzie to okazja na prześledzenie najciekawszych zeszłorocznych premier, poznanie na ich temat różnorodnych opinii, a także zerknięcia za kulisy tego corocznego wydarzenia.

Gdzie oglądać?

Live odbędzie się o godz. 20.00 na kanale PokochajFotografie.pl i na stronie facebookowej wydarzenia.

Więcej informacji i wszystkie poprzednie odcinki Fotograficznemu Mastermindu znajdziecie na stronie pokochajfotografie.pl oraz na grupie Fotograficzny Mastermind na facebooku.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Nie przegap ostatniego superksiężyca w tym roku. Sfotografuj go w towarzystwie planet
Nie przegap ostatniego superksiężyca w tym roku. Sfotografuj go w towarzystwie planet
Już za chwilę “superpełnia” Księżyca - ostatnia w tym roku, dlatego warto wykorzystać ją oczywiście fotograficznie, tym bardziej, że najbliższe dni to także ciekawe spotkania na niebie naszego...
25
Zobacz, jak skutecznie korzystać z tetheringu - darmowe webinary ThetherTools
Zobacz, jak skutecznie korzystać z tetheringu - darmowe webinary ThetherTools
Marka TetherTools i prowadzący Yaneck Wasio zapraszają na cykl webinarów poświęconych tetheringowi. To niezwykła okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności oraz dowiedzieć się,...
1
Edward Steichen - MuFo pokaże pierwszą w Polsce retrospektywę ojca współczesnej fotografii
Edward Steichen - MuFo pokaże pierwszą w Polsce retrospektywę ojca współczesnej fotografii
Muzeum Fotografii w Krakowie zaprasza na pierwszą tak obszerną polską ekspozycję zdjęć Edwarda Steichena - nestora współczesnej fotografii i autora jednej z najważniejszych wystaw...
16
Powiązane artykuły