YoloBox Ultra - profesjonalne kieszonkowe studio streamingowe

Autor: Redakcja Fotopolis

14 Grudzień 2023
Artykuł na: 4-5 minut

YoloBox Ultra to nowa konsola do streamingu, wyposażone we wszystkie profesjonalne funkcje, jakich mogą oczekiwać twórcy internetowi. Nadal zachowuje jednak kompaktowe wymiary.

Informacja prasowa:

Nowy YoloBox Ultra to potężne narzędzie, które działa jako koder, monitor, rejestrator i studio streamingowe w jednym. Dzięki kieszonkowym rozmiarom jest to idealne narzędzie do streamowania, gdy jesteś w terenie.

Nowy YoloBox Ultra jest wyposażony w szereg nowych funkcji oraz tryby znane poprzedniej wersji Pro, takich jak konfigurowalna grafika, klucz chrominancji, zapraszanie gości, natychmiastowa powtórka, automatyczne przełączanie, przycinanie wideo, PiP i wiele innych.

Z nowym modelem YoloBox Ultra, użytkownicy mogą streamować w rozdzielczości 4K przy użyciu kodeków H.264 i H.265 i jednocześnie realizować 3 horyzontalne relacje do serwisów docelowych (m.in. Facebook, Youtube, Twitch i platformy wspierające RTMP) lub lub 2 platform wertykalnych (w tym Instagram i TikTok).

Nowe urządzenie jest łatwe w obsłudze a intuicyjny 8-calowy ekran dotykowy prezentuje obraz strumieniowy, strumienie wejściowe i interfejs sterowania, umożliwiając łatwe przełączanie między różnymi źródłami za pomocą dotyku. Co więcej, YoloBox Ultra posiada wyjście HDMI, pozwalając na lokalne wyświetlanie sygnału na opcjonalnym wyświetlaczu HDMI w celu wygodnego podglądu!

YoloLiv Ultra może nagrywać ze wszystkich sygnałów wideo a także zapisywać sygnał w formacie .mp4 bezpośrednio na wbudowaną kartę SD lub pamięć flash USB o pojemności do 1 TB, zapewniając pełną elastyczność w postprodukcji. Wydajny wbudowany akumulator o pojemności 20 000 mAh zapewnia zasilanie nawet przez 6 godzin, a jasny wyświetlacz 650 cd/m² umożliwia pracę w dowolnym miejscu.

YoloBox Ultra umożliwia podłączenie do 5 źródeł Internetu - sieci komórkowej 4G LTE, WiFi, Ethernet i klucza USB - i ich złączenie w jedno, szybsze i bardziej niezawodne połączenie, zapewniając stabilny strumień na żywo bez żadnych zakłóceń.

Cena i dostępność

Nowy YoloBox Ultra jest już dostępny w sprzedaży u autoryzowanych dealerów.  Sugerowana cena detaliczna to 8290 zł.

Kluczowe cechy:

 • Koder, monitor, spliter i rejestrator w jednym
 • Przesyłanie strumieniowe 4K, nagrywanie ISO
 • 4 wejścia HDMI i 2 wejścia USB + wyjście HDMI
 • Wejście i wyjście NDI + SRT
 • Wyjście kamery internetowej USB + zewnętrzny dysk twardy
 • Przesyłanie strumieniowe przez Ethernet, Wi-Fi, 4G LTE, klucz sprzętowy USB
 • Wbudowany akumulator
 • Obsługa H.264 i H.265
 • Multistream do Facebooka, YouTube i RTMP (do 3 platform)
 • Multistream do TikTok, Instagram (2 platformy wertykalne)
 • Przełączanie na żywo z maksymalnie 10 źródeł

Więcej informacji o urządzeniach producenta znajdziecie na stronie yololiv.com.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Exascend - nowa marka profesjonalnych kart pamięci na polskim rynku
Exascend - nowa marka profesjonalnych kart pamięci na polskim rynku
Exascend, uznany producent kart pamięci, czytników oraz dysków SSD, wchodzi na polski rynek. Markę reprezentuje Foto7, firma znana z dystrybucji renomowanych producentów, jak np. Manfrotto czy...
2
AOC Graphic Pro U3 - nowe monitory graficzne na każdą kieszeń
AOC Graphic Pro U3 - nowe monitory graficzne na każdą kieszeń
Niska cena, kalibracja sprzętowa i dobre pokrycie kolorów - marka AOC wprowadza nową serię niedrogich monitorów 4K i QHD kierowanych do twórców fotografii, wideo i grafiki.
5
Godox Lux Master - retro flash na całego
Godox Lux Master - retro flash na całego
Godox prezentuje najnowszą i najbardziej zaawansowaną lampę błyskową ze stylizowanej serii Lux. Wyglądający jak flash z pierwszej połowy XX wieku, model Master łączy klasyczny design z...
7
Powiązane artykuły