Promocja na produkty YoloLiv - stacje do streamingu nawet 900 zł taniej

Autor: Redakcja Fotopolis

4 Lipiec 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Focus Nordic Poland wyłączny przedstawiciel YoloLiv informuje o trwającej promocji na stacje do streamingu tej marki. Do 25 lipca 2023 r. Wybrane produkty z oferty kupimy z rabatami sięgającymi 900 zł.

YoloLiv to firma technologiczna, która stoi za sukcesem niezwykle innowacyjnego monitora Yolobox. Yolobox to monitor studyjny do streamingu na żywo z wbudowanym oprogramowaniem, który ułatwia działania związane z przygotowaniem takiej transmisji. Dzięki Yolobox wzniesiesz swój streaming na żywo na zupełnie nowy poziom, ponieważ zyskasz dostęp do opcji, które nigdy wcześniej nie były dostępne.

Za pomocą monitora Yolobox możesz zacząć na żywo transmitować wydarzenia na bezprecedensową skalę i z niespotykaną efektywnością. Dzięki funkcji „wszystko w jednym” monitor Yolobox jest jednocześnie koderem, monitorem, switcherem i rejestratorem. Yolobox może pobierać multimedia z wielu różnych urządzeń, takich jak lustrzanki cyfrowe, drony, kamery DV, kamerki GoPro i smartfony.

 

Możesz transmitować swoje multimedia na żywo z rozdzielczością od 720 do 1080p. Za pomocą monitora Yolobox możesz streamować nawet na trzech różnych kanałach jednocześnie, np. w serwisie YouTube, usłudze Facebook LIVE i TwitchTV.

Produkty Yolo nawet 900 zł taniej

Do 25 lipca br. możecie kupić produkty YOLO z rabatami sięgającymi aż do 900 zł.

Szczegóły promocji na stronach autoryzowanych dealerów:

  • Fotoforma
  • Cyfrowe.pl
  • Foto-Plus
  • RIMEX
  • BEIKS
  • RBL
  • Komputronik
  • Notopstryk

focusnordic.pl

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Irix wprowadza na rynek adapter filtrowy Irix Edge dla obiektywu 21 mm f/1.4
Irix wprowadza na rynek adapter filtrowy Irix Edge dla obiektywu 21 mm f/1.4
Irix opracował adapter filtrowy do obiektywu 21 mm f/1.4, który umożliwi korzystanie z wkręcanych filtrów 105 mm. Będzie oferowany za darmo.
2
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman, producent jednych z najlepszych filmów czarno-białych, prezentuje swój pierwszy materiał kolorowy. Film Phoenix 200 charakteryzuje się dużym kontrastem, mocno nasyconymi...
6
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
To bezprzewodowa wytwornica dymu oferująca imponującą wydajność. Lensgo Smoke B z powodzeniem sprawdzi się wśród osób robiących zdjęcia, nagrywających filmy lub koordynujących występy sceniczne...
16
Powiązane artykuły