Nowy YoloBox Mini - kompaktowa platforma streamingowa typu wszystko w jednym

Autor: Redakcja Fotopolis

19 Kwiecień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Choć jest niewiele większy od standardowego zewnętrznego 5-calowego monitora, nowy YoloBox Mini wyposażono w profesjonalne funkcje potrzebne dziś do streamingu na żywo

YoloLiv kontynuuje produkcję małych, innowacyjnych rozwiązań streamingowych typu "wszystko w jednym". Nowy YoloBox Mini mimo, że waży tylko 320 g. wyposażono w intuicyjny 5,5-calowy ekran dotykowy, 1 wejście HDMI i 1 wejście USB-A. Obsługuje rozdzielczość wejściową 720p i 1080i/p oraz przesyła streaming w rozdzielczości 540p, 720p i 1080p60 przy użyciu kodeka H.264.

Urządzenie, bezpośrednio po wyjęciu z pudełka, jest gotowe aby przesyłać strumień do serwisów Facebook live, YouTube i Twitch – wystarczy zalogować się na swoje konto i rozpocząć strumieniowanie. Obsługuje również przesyłanie strumieniowe za pomocą protokołu RTMP/RTMPS i może przesyłać strumieniowo do 3 miejsc docelowych jednocześnie.

YoloBox Mini łączy się z Internetem za pomocą zintegrowanego portu RJ45 (Ethernet), sieci Wi-Fi lub za pośrednictwem sieci komórkowej przy użyciu opcjonalnej karty SIM.

Dzięki wyjściu HDMI można lokalnie wyświetlać strumień na urządzeniu wyposażonemu w to złącze. Zastosowano w nim również wejście liniowego sygnału dźwiękowego i osobne wyjście słuchawkowe. Strumień można nagrywać bezpośrednio w formacie MP4 na opcjonalnej karcie SD (do 128 GB). Za pośrednictwem karty SD można również łatwo dodać nagrane wcześniej filmy wideo do intro, odliczania, B-rolls lub innych specjalnych segmentów i grafik.

Nowy Yolobox Mini jest wyposażony w wiele szablonów picture-in-picture oraz warstw graficznych, które sprawią, że Twój stream będzie wyglądał bardziej profesjonalnie. Dzięki dołączonym warstwom graficznym można łatwo nadać indywidualny charakter strumieniowi na żywo, dodając logo, znaki wodne, napisy lub angażować widzów w czasie rzeczywistym za pomocą nakładek z komentarzami.

Konstrukcja Yolo Mini wykorzystuje ten sam 8-rdzeniowy procesor QualComm CPU, co większy YoloBox Pro. Wbudowany akumulator wystarcza na około 2 godziny pracy, a ładowanie odbywa się przez złącze USB-C.

YoloBox Mini - cena i dostawa

Sprzedaż YoloBox Mini rozpocznie się w koniec kwietnia 2022 r. Cena ma wynosić 4090 zł.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Vanguard zapowiedział „najbardziej stabilny w historii firmy” statyw dla filmowców - wyposażony w system szybkiego zwalniania aparatu, wygodną platformę poziomującą i udźwig do 25 kg. Premiera...
11
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Canon wprowadza nową, ulepszoną serię 3 wielkoformatowych drukarek ImagePROGRAF PRO. Nowe modele maja być wygodniejsze w obsłudze i oferować większą produktywność. Współpracują też z...
4
Edelkrone Tripod X - zmechanizowany, samopoziomujący się statyw, który udźwignie 20 kg sprzętu
Edelkrone Tripod X - zmechanizowany, samopoziomujący się statyw, który udźwignie 20 kg sprzętu
Edelkrone zaprezentowało statyw, który odmienić ma prace wideo. Tripod X sam się poziomuje, pozwala na zdalne regulowanie wysokości i umożliwia programowanie sekwencji ruchów oraz...
6
Powiązane artykuły