Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Plebiscyt na produkty i wydarzenia dekady!

0

Autor: Michał Sułkiewicz

29 Wrzesień 2011
Artykuł na: 4-5 minut
W tym roku z okazji 10-lecia fotopolis.pl oprócz zwykłego plebiscytu na produkty roku odbędzie się plebiscyt na produkty i wydarzenia dekady. Chcemy, żeby nasi czytelnicy wzięli aktywny udział w wyborze nominacji w poszczególnych kategoriach. W urodziny fotopolis.pl zagłosujemy na produkty i wydarzenia dekady spośród nadesłanych przez Was nominacji.

Ostatnie 10 lat to rewolucja cyfrowa w fotografii, która diametralnie zmieniła to jak fotografujemy, czym fotografujemy i jak przechowujemy zdjęcia. Pojawiły się również zupełnie nowe możliwości jeżeli chodzi o obróbkę zdjęć i fotografię kreatywną. Przez ostatnie dziesięciolecie na rynku pojawiały się produkty, które w swojej kategorii były kamieniami milowymi. Za popularyzacją techniki cyfrowej poszedł ogromy wzrost zainteresowania fotografią artystyczną, na co z kolei odpowiedzią był wysyp imprez fotograficznych. Chcemy dowiedzieć się od Was co z wydarzeń i produktów ostatnich lat zasługuje wyróżnienie nagrodą czytelnikow fotopolis.pl. Swoich kandydatów na produkty i wydarzenia dekady możecie zgłaszać na naszym forum oraz na profilu fotopolis.pl na Facebooku. Spośród zgłoszonych przez Was nominacji utworzymy listę, na którą będziecie mogli głosować w urodziny fotopolis.pl wraz z corocznymi nagrodami czytelników.

Nominacje możecie zgłaszać na naszym forum lub na profilu na Facebooku. Tam też można prowadzić dyskusję i wymieniać się opiniami na temat zgłoszonych kandydatów do nominacji. Poniżej lista kategorii, w których możecie zgłaszać nominacje:

  • aparat systemowy dekady
  • aparat kompaktowy dekady
  • obiektyw dekady
  • akcesorium dekady
  • wydarzenie dekady
  • innowacja dekady

Czekamy na Wasze nominacje do urodzin fotopolis.pl, 6 października

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów marki SmallRig trafiły do oferty jednego z największych dystrybutorów sprzętu foto i wideo, firmy Focus Nordic Poland
0
0
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon często wskazywany jest jako ten, który pod względem technologii sensorów ciągle pozostaje w tyle za konkurencją. Wygląda jednak na to, że producent nie próżnuje...
1
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)