Otwarcie wystawy przedaukcyjnej w Galerii Refleksy - fotorelacja

Autor: Marcin Grabowiecki

28 Październik 2011
Artykuł na: minutę
Wczoraj wieczorem w Galerii Refleksy w Warszawie została otwarta wystawa przedaukcyjna i wystawa zdjęć tygodnia, zorganizowana z okazji 10. urodzin fotopolis.pl. W gościnnej przestrzeni galerii zestawiliśmy ze sobą prace dziesięciu czołowych polskich fotografów z dziesięcioma zdjęciami tygodnia. Zachęcamy do obejrzenia fotografii z otwarcia!

27 października po godz. 19:00 w warszawskiej Galerii Refleksy spotkali się przyjaciele, znajomi i sympatycy fotopolis.pl. Na wernisażu gościliśmy autorów prac przekazanych na aukcję. W galerii pojawiła się Basia Sokołowska, Filip Ćwik, Andrzej Świetlik oraz Marek Arcimowicz. Spotkaliśmy także kilku autorów zdjęć tygodnia, którzy byli miło zaskoczeni otoczeniem, w jakim znalazły się ich prace. Było również obiecane wino Segura Viudas od naszego partnera www.wina.pl i specjalny urodzinowy tort.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, a tych, których nie było zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wieczoru.

Przypominamy, że wszystkie prace można oglądać do 17 listopada 2011 roku.

Więcej informacji na temat aukcji oraz wystawy znajdziecie w naszym artykule.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
CEWE Fotojoker, renomowana marka branży fotograficznej, otworzyła nowy salon w Galerii Zielone Arkady, w sercu Bydgoszczy. Z tej okazji, na klientów czeka wiele atrakcji i specjalnie...
4
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Już niebawem na rynku pojawi się komplet chemii fotograficznej do wywoływania zdjęć analogowych Kodak Professional. W ofercie znajdą się zarówno odczynniki do negatywów czarno-białych,...
19
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Od dzisiaj nasz autorski podcast dostępny jest do posłuchania także w serwisie YouTube. To już 50 odcinków rozmów o fotografii z czołowymi przedstawicielami branży.
9
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (13)