Kirsten Johnson: „Musisz mieć pozwolenie, by wkroczyć z kamerą w czyjś prywatny świat“
0
„Inspiracja czai się tuż za rogiem” - rozmowa z Maciejem Przeklasą
29 marzec 2017
O miłości do fotografii, fenomenie streeta i zaletach małych aparatów rozmawiamy z utalentowanym fotografem Maciejem Przeklasą.
4
SWPA 2017 - zwycięskie zdjęcia z kategorii otwartej. Arek Rataj z nagrodą National Award.
28 marzec 2017
Dziś poznaliśmy nazwiska fotografów nagrodzonych w sekcji Open konkursu Sony World Photography Awards 2017. Ogłoszono także zwycięzców programu National Award, nagradzających najlepsze zdjęcia lokalnych fotografów. W tym roku jego laureatem został Arek Rataj.
0
Jonathon Kambouris: „Inspiracja pochodzi od wszystkiego wokół mnie”
27 marzec 2017
Amerykański fotograf, Jonathon Kambouris, współpracując ze stylistami Jenny Wichman i Mattem Vohrem, stworzył serię zdjęć o akcesoriach dla kobiet. Inspiracją stały się dla nich obrazy amerykańskiego malarza Wayna Thiébaud.
0
"Rozmowa jest podstawą dobrego portretu" - wywiad z Agatą Serge
24 marzec 2017
O piegach, komunikacji oraz kondycji polskiego rynku fotograficznego rozmawiamy z Agatą Serge, młodą i utalentowaną fotografką portretową.
1
Jacek Ożóg sfotografował Gdańsk… swoim samochodem
24 marzec 2017
Każdy amator fotografii analogowej powinien choć raz w życiu zbudować swój własny aparat otworkowy. Jacek Ożóg poszedł o krok dalej i zamienił w niego swój własny samochód.
0
Aktorzy najstarszego łódzkiego teatru sfotografowani w technice mokrego kolodionu
24 marzec 2017
Pamiętacie kolodionowe zdjęcia aktorów z festiwalu filmowego Sundance? Polacy nie są gorsi. Mariusz Grzegorzek, reżyser spektaklu “Czarownice z Salem” wraz z Markiem Szyrykiem portretuje aktorów najstarszej sceny w Łodzi pokazując jak ciekawie promować wydarzenie teatralne.
1
Elsa Garrison: „Kobiety nie potrafią fotografować sportu? Jasne, pokażę Wam!“
23 marzec 2017
Od 1998 roku współpracuje z Getty Images, fotografuje największe wydarzenia sportowe, w tym Igrzyska Olimpijskie, a przez wielu fotografów jest uznawana za jedną z lepszych w swoim fachu.
0
Oto najlepsze filmy nagrane dronami w ostatnim roku
22 marzec 2017
Kolejny raz mamy okazję obejrzeć filmy, które pokazują jak bardzo pojawienie się dronów odmieniło rynek kinematografii. Prace nagrodzone na 2017 NYC Drone Film Festiwal to solidna dawka emocji, inspiracji i wyjątkowych ujęć.
0
Ponad 400 numerów magazynu Sovetskoe Foto dostępnych do obejrzenia i pobrania za darmo
2