Maciej Luśtyk

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Najnowszy flagowiec Sony A99 II ma wszystko, by z podniesionym czołem konkurować z najbardziej zaawansowanymi aparatami konkurencji o tytuł najlepszej lustrzanki na rynku. Czy przekona do siebie użytkowników innych systemów?
20 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Ostatnimi czasy powstaje coraz więcej produkcji, których centrum zainteresowań stają się fotografowie. Po serii programów konkursowych przyszedł czas na popularnonaukowy reality show dla fotografów krajobrazowych.
20 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Muzeum Powstania Warszawskiego w 2017 roku kontynuuje comiesięczne spotkania z czołowymi polskimi fotografami wojennymi. Pierwsze z nich odbędzie się już 24 stycznia.
19 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Seria X100 zajmuje szczególne miejsce w sercach fotografów ulicznych i reportażowych. Stała ogniskowa 35 mm i mocne podzespoły zamknięte w kompaktowej obudowie czyniły zeń bardzo atrakcyjne narzędzie. Producent właśnie pokazał 4 odsłonę tego wyjątkowego kompaktu.
19 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Średnioformatowego bezlusterkowca Fujifilm mogliśmy po raz pierwszy oglądać zeszłej jesienie podczas targów Photokina. Wtedy były to jednak bardzo wczesne modele produkcyjne. Teraz znamy pełną specyfikację aparatu, który już pod koniec lutego zadebiutuje na rynku.
18 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Jak co roku, Bronocolor rusza z akcją Gen NEXT, w ramach której obiecujący młodzi twórcy będą mieli szansę stać się ambasadorami marki i otrzymać sprzęt oświetleniowy o wartości prawie 25 tys. dolarów.
18 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Mokacam swojego czasu była najmniejszą kamerą 4K na rynku. I choć Hero5 Session przebija ją rozmiarami, trudno będzie jej dorównać pod względem możliwości najnowszemu modelowi Alpha.
18 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Szkła MS Optics (wcześniej MS Optical) są ręcznie tworzone przez japońskiego konstruktora Sadayasu Miyzakiego. Po cieszących się popularnością wcześniejszych produkcjach, przyszedł czas na wyjątkowo kompaktowy obiektyw superszerokokątny.
17 Sty 2017
Maciej Luśtyk
1
Na polskim rynku pojawiła się profesjonalna lampa LED Rotolight ANOVA Pro, która dzięki niespotykanej uniwersalności sprawdzi się zarówno podczas pracy w studio jak i w plenerze oraz podczas filmowania.
17 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Płaskie profile obrazu pozwalają na dużą swobodę na etapie postprodukcji. Dotychczas były  domeną wyłącznie zaawansowanych kamer i aparatów. Już niedługo jednak mają zawitać także do smartfonów.
16 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
zamknij X
Plebiscyt 2016
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2016
Głosuj!