Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Wystawa artystyczna „Foto i Grafika” jest prezentacją wyjątkowego dorobku Antoniego Ruta - jednego z ważniejszych inicjatorów i twórców zaplecza artystycznego i ruchu fotograficznego w Polsce.
22 Sie 2017
Michał Chrzanowski
0
Ten 18-minutowy wideotutorial podpowie w jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z fotografią kulinarną bez konieczności kupowania drogiego sprzętu. Nie ma więc na co czekać - zanurz się do świata, w którym liczy się doza kreatywności i szczypta fantazji.
22 Sie 2017
Michał Chrzanowski
0
Już w najbliższy czwartek o godzinie 17:00 w Galerii Fotografii Ratusz odbędzie się wernisaż wystawy pt. „Sportografia“, a bezpośrednio po otwarciu spotkanie autorskie z Chrisem Niedenthalem.
21 Sie 2017
Michał Chrzanowski
0
Nowej seria wielofunkcyjnych drukarek atramentowych Canona, umożliwiających zaawansowany druk, skanowanie i kopiowanie na miarę potrzeb nowoczesnych użytkowników. W skład zaprezentowanej linii wchodzą cztery urządzenia.
21 Sie 2017
Michał Chrzanowski
0
Na profesjonalny reporterski zoom Sigmy z pewnością czekał niejeden fotograf. Jednak czy było warto? Zobaczcie, co ma do zaoferowania najnowszy model 24-70 mm f/2.8 DG OS HSM ART.
21 Sie 2017
Michał Chrzanowski
1
Stowarzyszenie FOTSPOT wraz z Estradą Poznańską zapraszają do udziału w ostatniej już odsłonie wydarzeń związanych z fotografią w ramach programu "Fotograf w drodze“. Wernisaż zbiorowej wystawy „Egzotyka“ odbędzie się już w najbliższy wtorek w Poznaniu.
18 Sie 2017
Michał Chrzanowski
1
W dniach 5-8 września wszystkie oczy powinny być skierowane na Żory. Właśnie tam odbędzie się VIII Festiwal Fotografii Plener. Tegoroczna edycja przebiegać będzie pod hasłem „Oczom nie wierzę“.
18 Sie 2017
Michał Chrzanowski
0
Eugeniusz Warmiński to nestor polskiej fotografii sportowej. Przez pół wieku relacjonował najważniejsze imprezy sportowe. Jednak dla wielu jest znany głównie z ikonicznych już zdjęć Legii Warszawa, którą sobie ukochał.
18 Sie 2017
Michał Chrzanowski
0
Podwójny aparat o rozdzielczości 13 Mp, optyka opracowana przez firmę Zeiss oraz szereg funkcjonalnych rozwiązań z Dual-Sight na czele - to tylko niektóre cechy zaprezentowanego flagowca Nokii.
17 Sie 2017
Michał Chrzanowski
1
Godox A1 to urządzenie jedyne w swoim rodzaju. Łączy w sobie zewnętrzną lampę błyskową do smartfonów, która posłuży nam także za wyzwalacz do reporterskich fleszy i lamp studyjnych.
17 Sie 2017
Michał Chrzanowski
0