Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Taką informację podała francuska agencja prasowa AFP. Były prezydent Olympusa oraz jego zastępca zostali skazani za udział w skomplikowanym oszustwie księgowym. Obaj muszą zapłacić równowartość 529 mln dolarów.
28 Kwi 2017
Michał Chrzanowski
0
Nadchodzące warsztaty z cyklu Workshop Project Development to aż dwa dni z Erikiem Vroonsem – cenionym redaktorem GUP Magazine. Zgłoszenia należy przesłać do 10 maja.
28 Kwi 2017
Michał Chrzanowski
0
Nowy X-T20 to zaawansowane rozwiązania zaczerpnięte wprost z flagowego X-T2 i zamknięte w bardziej kompaktowym i stylowym body. Czy w takim razie mamy do czynienia z uniwersalnym aparatem dla każdego?
28 Kwi 2017
Michał Chrzanowski
1
Wystartował najbardziej prestiżowy konkurs poświęcony fotografii podróżniczej. W tym roku portfolia fotografów będą rywalizować ze sobą w 3 kategoriach. Prace można nadsyłać do 30 czerwca.
28 Kwi 2017
Michał Chrzanowski
0
Na papierze nowy A9 to prawdziwa bestia. Jednak jak flagowiec Sony sprawdza się w praktyce? Oceńcie sami.
27 Kwi 2017
Michał Chrzanowski
3
Wyjątkowe osobowości, odważne wizje, nowe kierunki. Już 1 czerwca zaprezentowane zostaną prace 10 finalistów corocznego konkursu prezentującego najciekawsze zjawiska we współczesnej fotografii. Zobaczcie projekty oraz zapoznajcie się z sylwetkami tegorocznych finalistów.
27 Kwi 2017
Michał Chrzanowski
0
Firma DJI poinformowała o trwających zaawansowanych pracach nad nowym „królem przestworzy“. Profesjonalny dron ma zostać wyposażony w średniowormatowy aparat Hasselblad H6D-100c o rozdzielczości 100-megapikseli. Jednak czy mamy do czynienia z rewolucyjną nowością?
27 Kwi 2017
Michał Chrzanowski
2
To nie żart. W swoim najnowszym filmowym poradniku Sheldon Evans pokazuje w jaki sposób do kreatywnej fotografii wykorzystać zwykłe przedmioty, które każdy bez problemu będzie mógł znaleźć w swoim domu.
26 Kwi 2017
Michał Chrzanowski
1
W jaki sposób opowiadać historię obrazami? Jak rozpocząć długoterminowy projekt fotograficzny? Między innymi na te pytania znajdziecie odpowiedź podczas nadchodzących warsztatów Masterclass, które poprowadzi Alixandra Fazzina - fotografka i dokumentalistka agencji NOOR.
26 Kwi 2017
Michał Chrzanowski
0
Już tylko do najbliższego piątku do północy możecie nadsyłać swoje prace do czwartej edycji konkursu poświęconego polskiej fotografii ulicznej, organizowanego przez Polish Street Photography oraz Fotopolis.pl. Do wygrania m.in. aparat cyfrowy Fujifilm X-Pro2 Graphite z obiektywem 23 mm f/2.
26 Kwi 2017
Michał Chrzanowski
0