Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Już 11 marca w Krakowie, podczas warsztatów organizowanych przez Szkołę Retuszu będziecie mieli okazję udoskonalić swój workflow, nauczyć się rozumieć język fotografii reklamowej i poznać podstawy fotomontażu.
27 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
Galaxy Book to najnowsze urządzenie mobilne Samsunga, które ma łączyć w sobie możliwości i wydajność zaawansowanego komputera zamknięte w formie niewielkiego tabletu.
27 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
Firma LG powróciła ze swoim najnowszym flagowcem. G6 to miedzy innymi dwa aparaty o rozdzielczości 13 MP każdy, 5,7” ekran wykonany w technologii FullVision oraz obudowa odporna na wodę, kurz i uszkodzenia mechaniczne.
27 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
Pozostały już tylko dwa dni na zgłoszenie swoich prac do czwartej odsłony projektu DEBUTS. Jego celem celem jest wsparcie utalentowanych i debiutujących polskich fotografów. Portfolia można nadsyłać do jutra, 28 lutego 2017 roku
27 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
Pamiętacie Luuv? Ten niewielki stabilizator do kamer sportowych i smartfonów został po raz pierwszy zaprezentowany na początku 2015 roku. Jednak dopiero teraz trafiał do sprzedaży. Czy warto było czekać?
24 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
Wydaje się, że funkcjonalność to drugie imię modelu UNO II. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz możliwości dowolnej konfiguracji wewnętrznej komory może okazać się ciekawą propozycją - nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.
24 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
„Piękne i dzikie - Zatrzymane w kadrze“ to jedne z popularniejszych fotograficznych warsztatów organizowanych przez firmę Next77 i sklep FotoABC. Podczas weekendowych zajęć fotograficznych będzie można nie tylko podszkolić swój technikę, lecz także odpocząć na łonie natury.
23 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
Podczas trwających targów fotograficznych CP+ firma Voigtländer zaprezentowała trzy stałoogniskowe obiektywy zaprojektowane z myślą o systemie Sony E. Nowe konstrukcje powinny przypaść do gustu w szczególności miłośnikom portretów i dokumentu.
23 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
Miłośnicy fotografii analogowej mają dużo powodów do radości, ponieważ przeżywa ona prawdziwy renesans. Co rusz jesteśmy wręcz zalewani informacji o premierach nowych materiałów światłoczułych lub wznowieniu produkcji legendarnych klisz. Teraz swoją cegiełkę dołożyła firma Lomography.
23 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
Tak przynajmniej uważa producent. Zaprezentowane dziś nośniki pamięci mają gwarantować zapis filmów 4K i serii zdjęć z lustrzanek cyfrowych z prędkością 299 MB/s.
22 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0