Magnum Photos

Wszystkie artykuły z tagiem: "Magnum Photos" w serwisie fotopolis.pl:
Polacy zwycięzcami konkursu Magnum Photos. Oto współczesny portret ludzkości
W 2018 roku Magnum Photos i British Journal of Photography wystartowali z konkursem Portrait of Humanity, którego celem jest stworzenie jednej z najbardziej perspektywicznych wystaw zbiorowych w historii fotografii. Dziś poznaliśmy zdjęcia, które posłużą do zbudowania współczesnego obrazu ludzkości. Wśród zwycięzców grono Polaków.
7 Maj 2019
Maciej Luśtyk
0
The Portrait of Humanity Award - ostatnia szansa, by wziąć udział w konkursie tworzonym przez Magnum Photos
Magnum Photos i 1854 Media, wydawca British Journal of Photography poszukują portretu ludzkości. Nowy konkurs ma udowodnić, że „jest więcej rzeczy, które nas łączą niż dzielą“. Zgłoszenia można nadsyłać do 8 stycznia.
3 Sty 2019
Michał Chrzanowski
0
Ucz się fotografii ulicznej od fotografów Magnum Photos. Słynna agencja rusza ze swoim pierwszym internetowym kursem
Bruce Gilden, Martin Parr, Susan Maiselas czy Mark Power to tylko kilku fotografów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem w pierwszym kursie na nowej edukacyjnej platformie agencji.
21 Lis 2018
Maciej Luśtyk
0
Rafał Milach z nominacją Magnum Photos
Rafał Milach otrzymał nominację Magnum Photos i tym samym ma szansę dołączyć do prestiżowego grona światowej sławy fotoreporterów.
27 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Alec Soth gościem specjalnym cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami
Już dziś gościem Wszyscy Jesteśmy Fotografami, będzie wybitny amerykański fotograf i członek legendarnej agencji Magnum Photos - Alec Soth. Poprowadzi on ostatnie spotkanie dziewiątej edycji cyklu.
18 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Magnum Photos w Gdańsku. "Inwazja. Praga 68" Josefa Koudelki w Europejskim Centrum Solidarności
Wyjątkowe, historyczne zdjęcia Josefa Koudelki z inwazji wojsk Układu Warszawskiego na Czechosłowację można oglądać do 25 maja w Gdańsku. Wystawie towarzyszą warsztaty edukacyjne.
27 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Nie żyje Abbas. Legendarny fotograf Magnum zmarł w wieku 74 lat
Abbas od blisko sześciu dekad dokumentował rewolucje, konflikty zbrojne oraz wojny. Przez cały ten czas skupiał się na opowiadaniu pogłębionych historii, zamiast na uchwyceniu pojedynczych ujęć decydującego momentu. Wieloletni fotograf agencji Magmum zmarł w Paryżu w wieku 74 lat.
26 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
0
Aperture wydaje kolorowanki ze zdjęciami Martina Parra
Zdjęcia Martina Parra to wyjątkowo graficzny przykład fotografii ulicznej i dokumentalnej. Teraz będziemy mogli obcować w nimi w zupełnie nowy sposób. Nakładem wydawnictwa Aperture ukazała się książka „The Martin Parr Coloring Book!” z kolorowankami przygotowanymi na podstawie jego prac.
30 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Kolejna błyskawiczna aukcja Magnum Photos. Ikoniczne zdjęcia do kupienia za 100 dolarów
Magnum Photos rusza z kolejną aukcją, dzięki której za stosunkowo niewielkie pieniądze możecie stać się posiadaczami podpisanych odbitek najbardziej znanych fotoreporterów na świecie. Macie jednak czas tylko do piątku.
6 Cze 2017
Maciej Luśtyk
1
Startuje konkurs Magnum Photography Awards 2017
Po sukcesie zeszłorocznej edycji, legendarna agencja Magnum we współpracy z serwisem Lensculture startuje z drugą odsłoną konkursu mającego za zadanie wyłonić najlepszych wschodzących fotoreporterów i dokumentalistów. Zdjęcia można nadsyłać do 16 maja.
6 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0