Kraków

Wszystkie artykuły z tagiem: "Kraków" w serwisie fotopolis.pl:
Wszyscy Jesteśmy Fotografami - popularny cykl ponownie zawita do Krakowa
Już po raz trzeci rok z rzędu w trakcie Miesiąca Fotografii odbędzie się krakowska odsłona cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Zaplanowano trzy spotkania ze znakomitymi gośćmi, którymi będą: Todd Hido, Marta Zgierska i Iwo Zmyślony.
16 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Paperlust Photobook Fest 2019 - nowy festiwal poświęcony książkom fotograficznym zawita do Krakowa
Organizowany przez Fresh From Poland festiwal PAPERLUST to nowe biennale na mapie wydarzeń fotograficznych w Europie i jedna z pierwszych tego typu inicjatyw w Polsce. Pierwsza edycja startuje już 24 maja.
7 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
1
“Szkice do portretu”, czyli nieco inne spojrzenie na historię fotografii
Krakowskie Muzeum Historii Fotografii zaprasza na spotkania wokół nowej książki “Szkice do portretu”, badającej zmieniające się relacje pomiędzy fotografem, a fotografowanym. Start w najbliższą niedzielę o 12:00.
5 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0
“To się nie zdarza” Agi Szuścik to opowieść o chorobie, która stawia życie artysty pod znakiem zapytania
Jako fotografowie, opowiadamy zazwyczaj o życiu i dramatach innych osób. Co jednak gdy tego typu historia przytrafia się nam samym? O tym właśnie opowiada osobisty projekt Agi Szuścik, który w sierpniu będziemy mieli okazję zobaczyć w Krakowie.
26 Lip 2018
Redakcja Fotopolis
0
Bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej z Arcadiusem Mauritzem
Firma Quadralite, przy współpracy ze sklepem Foto-tip.pl, zapraszają na bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej, które poprowadzi polski fotograf portretowy, Arcadius Mauritz.
20 Lip 2018
Promocja
0
Przetestuj stabilizatory Feiyu-Tech, obiektywy Laowa i rejestratory Saramonic podczas dnia otwartego Foxfoto w Krakowie
Z okazji pierwszych urodzin, krakowski salon Proclub zaprasza na dzień otwarty z firmą Foxfoto. Oprócz możliwości przetestowania sprzętu, uczestnicy będą mogli liczyć na specjalne oferty cenowe. Start 22 czerwca o 11:00.
20 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Focus on Fashion - międzynarodowa wystawa fotografii mody od 7 marca w Krakowie
W ramach nadchodzącego Cracow Fashion Week będziemy mieli okazję obejrzeć unikalną wystawę zdjęć modowych z całego świata. Fotografie będzie można oglądać do 18 marca.
5 Mar 2018
Redakcja Fotopolis.pl
0
Najlepsi przedstawiciele polskiego “czarnego reportażu" na nowej wystawie Muzeum Historii Fotografii
Nadchodząca wystawa krakowskiego MHF przedstawia zdjęcia jedenastu reporterów skupionych wokół tygodnika studenckiego “itd”. Choć ich prace można porównać z najlepszymi przykładami fotografii humanistycznej, nie są dość dobrze znani szerokiej publiczności. Wernisaż w sobotę 15 lipca.
26 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0
Proclub otwiera sklep w Krakowie
Profesjonalny sklep foto i video Proclub rozszerza swoją działalność. Nowa placówka, mieszcząca sklep, wypożyczalnię sprzętu i serwis fotograficzny właśnie otworzyła się w Krakowie.
12 Cze 2017
Maciej Luśtyk
2
Cykl spotkań Wszyscy Jesteśmy Fotografami niebawem zawita do Krakowa
Nagradzany cykl WJF pod koniec maja przenosi się do Krakowa, gdzie Filip Ćwik, Bownik i Karolina Breguła poprowadzą spotkania, będące zachętą do krytycznego przyjrzenia się fotografii. W planach także warsztaty i konkurs w którym można wygrać aparat Instax.
11 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0