problem

Wszystkie artykuły z tagiem: "problem" w serwisie fotopolis.pl:
Kłopoty z naprawami gwarancyjnymi obiektywów Tamron
Firma Foto-Technika, wyłączny dystrybutor marki Tamron informuje, że boryka się z ograniczeniami w dostawach części zamiennych do obiektywów, co może wpłynąć na deklarowane terminy napraw gwarancyjnych i ograniczenia w 5-letniej gwarancji.
31 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Problemy z obiektywem Tokina AT-X 16-28 mm f/2.8 Pro FX przy korzystaniu z korekcji aberracji w Canonie 6D Mark II
Tokina poinformowała o problemach w komunikacji między obiektywem Tokina AT-X 16-28 mm f/2.8, a nową lustrzanką Canon EOS 6D Mark II. Co zrobić, gdy się pojawią?
28 Sie 2017
Maciej Luśtyk
1
Problemy z migawką w modelu Nikon D750… po raz trzeci
Wygląda na to, że Nikon nadal nie uporał się z wadą produkcyjną migawki, występującą w niektórych egzemplarzach modelu D750. Producent rozszerzył właśnie akcję serwisową o kolejne serie.
17 Lip 2017
Maciej Luśtyk
0
Zła Karma? GoPro wycofuje ze sprzedaży najnowszego drona
Zapowiadany od ponad roku dron GoPro karma, obok kamery HERO5 miał być tym, co po ostatnich perypetiach pomoże firmie stanąć na nogi. Tymczasem, z racji usterki może stać się jej przysłowiowym gwoździem do trumny.
9 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0
Problemy z Canonem EOS-1D X Mark II i kartami SanDisk CFast
Canon ostrzega użytkowników najnowszej flagowej lustrzanki przed uszkodzeniem plików przy korzystaniu z kart CFast SanDiska. Co gorsza, karty te producent oferuje w specjalnej promocji przy zakupie aparatu.
29 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Problemy z akumulatorem w aparatach Nikon D500. Producent oferuje darmową wymianę
W teście najnowszej lustrzanki Nikona informowaliśmy Was o niższej niż oczekiwanej żywotności akumulatora. Okazuje się, że nie był to jednostkowy przypadek. Producent uruchamia usługę wymiany baterii w niektórych modelach.
6 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Pentax K-1 - problemy z obiektywami Sigma
Producent znanych i lubianych obiektywów poinformował o problemach z kompatybilnością niektórych szkieł po podłączeniu do nowej pełnoklatkowej lustrzanki Pentaksa.
12 Maj 2016
Maciej Luśtyk
2
Kłopoty fabryki Sony, opóźnienie aparatów Nikona
W związku z niedawnym trzęsieniem ziemi w Kumamoto, Sony musiało wstrzymać produkcję sensorów. Jak odbije się to na innych producentach?
26 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
Złej passy ciąg dalszy. GoPro odchudzi ofertę produktów
W związku ze słabymi wynikami finansowymi i ostatnimi perypetiami producent szuka oszczędności i zawęża swoją ofertę do 3 modeli kamer. Mówi też kiedy możemy spodziewać się premiery modelu HERO5.
5 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Flickr w tarapatach. Yahoo szykuje zwolnienia
Niedawno w poszukiwaniu oszczędności swoich pracowników zwalniało GoPro. Teraz podobnym torem idzie kolejna znana marka ze świata fotografii. Flickr prawdopodobnie pozbędzie się znacznej części swoich pracowników. A wszystko przez Yahoo.
4 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0