Nikon współpracuje ze sprzedawcami w celu wymiany wadliwych modeli aparatu D750

Nikon współpracuje ze sprzedawcami w celu wymiany wadliwych modeli aparatu D750
Ostatnio można było zauważyć ,że z katalogów największych sklepów internetowych znikły aparaty Nikon D750. Użytkownicy podejrzewali, że było to związanie z wadą produkcyjną objawiającą się charakterystyczna flarą na zdjęciach. Ukazało się już oświadczenie producenta w tej sprawie.
Niedawno informowaliśmy was o problemie występującym w niektórych modelach aparatu Nikon D750. Na początku stycznia producent zobowiązał się do udzielenia bezpłatnej usługi serwisowej wszystkim użytkownikom, którzy w swoich aparatach zauważyli występowanie charakterystycznie odciętej flary przy fotografowaniu pod pewnymi katami. W ostatnim tygodniu zaniepokojeni internauci zauważyli, że ze stron największych sklepów internetowych zniknęły owe aparaty Nikona.
Nikon D750
Wczoraj pojawiło się oficjalne stanowisko producenta w tej sprawie. Jak informuje nota udostępniona przez serwis dpreview.com, Nikon podjął współpracę ze sprzedawcami w celu wymiany asortymentu obarczonego wadą produkcyjną. Cieszymy się, że w tej sytuacji Nikon staje na wysokości zadania. Jednocześnie przypominamy, że oficjalne wskazówki odnośnie usługi serwisowej wadliwych modeli aparatu Nikon D750 maja pojawić się pod koniec stycznia.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
3
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4