Lightroom mobile

Wszystkie artykuły z tagiem: "Lightroom mobile" w serwisie fotopolis.pl:
Adobe Lightroom Mobile wprowadza zapis HDR RAW. Zakres dynamiczny jak z lustrzanki
Aparaty w smartfonach stają się coraz doskonalsze, ciągle jednak w wielu kwiestiach ustępują bardziej zaawansowanym konstrukcjom, choćby pod względem zakresu dynamicznego. Sytuację te zmieniać ma aktualizacja aplikacji mobilnej Adobe.
7 Mar 2017
Maciej Luśtyk
1
Aktualizacja Lightroom Mobile - wsparcie dla plików RAW na Androida
Adobe zaprezentowało ważną aktualizację mobilnej wersji Lightrooma. Użytkownicy Androida w końcu otrzymują możliwość pracy ze wszystkimi rodzajami plików RAW.
10 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
Lightroom Mobile 2.5 wprowadza zapis RAW do iPhone'a
Na taką wiadomość z utęsknieniem oczekiwało wielu użytkowników smartfonów Apple. Bo choć iPhone’y robią świetne zdjęcia, to możliwości obróbki ograniczał jednak format JPEG. Za sprawą aktualizacji aplikacji Lightroom, fotografowanie w RAW-ach nareszcie stanie się możliwe.
14 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Aktualizacja Lightroom Mobile - wsparcie dla plików RAW na iOS i wiele więcej
Adobe zaprezentowało dużą aktualizację mobilnej wersji Lightrooma. Wreszcie otrzymujemy możliwość pracy ze wszystkimi rodzajami plików RAW na iOS, ale pojawiło się także kilka innych ciekawych opcji.
14 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Adobe Lightroom Mobile 2.2 – aktualizacja, na którą wszyscy czekali
Firma Adobe zaprezentowała nową aktualizację programu Lightroom Mobile w wersji 2.2. Wraz z nią pojawia się funkcja, na którą czekali wszyscy profesjonaliści – możliwość eksportu zdjęć w pełnej rozdzielczość. Jak na razie to opcja jest dostępna wyłącznie dla urządzeń iOS.
4 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom Mobile 2.0 - ważna aktualizacja dla urządzeń z systemem Android
Firma Adobe zaprezentowała nową aktualizację programu Lightroom Mobile. Wersja 2.0 wprowadza wiele kluczowych rozwiązań - w tym jedno, które funkcjonalność oraz ergonomię użytkowania wzbija na zupełnie nowy poziom.
23 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu - symulacja kliszy filmowej Fujifilm Acros
W dzisiejszej odsłonie naszego poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” zademonstrujemy w jaki sposób utworzyć cyfrową symulację niezwykle popularnej kliszy filmowej Fujifilm Acros.
17 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom Mobile – ważna aktualizacja dla urządzeń Apple
Adobe zaprezentowało istotne uaktualnienie mobilnej wersji Lightrooma. Jak na razie jest ono dostępne wyłącznie dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS. Będą oni mogli pobrać aktualizację, która dodaje nowe funkcje i usprawnia działanie programu.
21 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom Mobile – test oprogramowania
Adobe Lightroom Mobile jest już w pełni darmową aplikacją służącą do postprodukcji zdjęć, z której możemy korzystać na urządzeniach mobilnych pracujących na systemach iOS i Android. Jednak czy dostępne w niej opcje będą tak efektywne i funkcjonalne, jak w stacjonarnej wersji programu? A także czy zawodowcy będą po nią z chęcią sięgać, by edytować zdjęcia w podróży? Sprawdźcie to w naszym teście.
16 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom Mobile bezpłatny na Androida
Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o tym, by bezpłatnie korzystać z aplikacji Lightroom Mobile, to teraz jest to możliwe. Adobe w końcu zaprezentowało aktualizację do wersji 1.4, dzięki której możemy za darmo zainstalować i używać popularnego programu na urządzeniach pracujących na systemie Android.
8 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0