Instagram - nowa polityka prywatności
0
Snapseed teraz dostępny także na Androida
7 grudzień 2012
Nik Software zaprezentował androidową wersję programu Snapseed, który służy do obróbki zdjęć na urządzeniach mobilnych. Ta zmiana nikogo nie powinna dziwić. Google wykupiło po prostu producenta tego popularnego programu. Wersja 1.5, w której obecnie znajduje się aplikacja wprowadza jednak dwie istotne zmiany.
0
iPhone 5 - panoramy z ręki
12 wrzesień 2012
Firma Apple zaprezentowała kolejną wersję swojego telefonu, który dla wielu stał się także aparatem fotograficznym. iPhone 5 został wyposażony w 8-megapikselową matrycę z obiektywem o świetle f2.4. Nowością są panoramy z ręki o rozdzielczości 28 Mp.
0
iPhone 4S z lepszym aparatem
4 październik 2011
iPhone, którego śmiało można nazwać jednym z najpopularniejszych współczesnych aparatów cyfrowych, doczekał się nowej wersji oznaczonej symbolem 4S. Dość poważne zmiany objęły moduł fotograficzny. Urządzenie zostało wyposażone w 8-megapikselową matrycę i nowy obiektyw. Aparat nowego iPhone'a jest również znacznie szybszy.
0
iPhone z bagnetem Canon EF i Nikon F - nowy adapter
8 lipiec 2011
Na rynku pojawił się adapter do iPhone'a umożliwiający podłączenie do niego obiektywów z bagnetem Canon EF lub Nikon F.
0
iOS 5 - nowe funkcje fotograficzne
7 czerwiec 2011
iPhone zyskuje coraz większą popularność jako podręczny aparat fotograficzny. Nic więc dziwnego, że firma Apple przy okazji najnowszej aktualizacji systemu iOS pomyślała o kilku funkcjach fotograficznych. Między innymi w trakcie fotografowania jeden z przycisków głośności może służyć jako spust migawki.
0
Rollei Telephoto, czyli długa ogniskowa w iPhone 4
15 kwiecień 2011
Aparat wbudowany w iPhone'a 4 robi (jak na standardy komórkowe) bardzo dobre zdjęcia, ale jego obiektyw nie ma optycznego zoomu, a więc nie da się nim sfotografować zbytnio oddalonych obiektów. Rozwiązaniem może być Rollei Telephoto.
0
iFlash do iPhone'a
3 grudzień 2010
iFlash, jak łatwo się domyślić, to zewnętrzna lampa dla iPhone'a. Ma własne zasilanie, wykorzystuje diody LED, a przymocowuje się ją za pomocą standardowego złącza.
0
iPhoto '11 - nowa wersja aplikacji do zarządzania zdjęciami
21 październik 2010
Firma Apple przedstawiła nową wersję aplikacji wchodzącej w skład pakietu iLife '11 - iPhoto '11. Zmiany nie są rewolucyjne, przede wszystkim wprowadzono nowy tryb pełnoekranowy, dodano rozszerzenie do portalu Facebook oraz uatrakcyjniono wygląd pokazu slajdów. Dodatkowo, zdjęcia możemy szybko wysłać pocztą e-mail.
0