Aukcja Fotograficzna podczas V MFF

Autor: Marta Sinior

17 Maj 2006
Artykuł na: 6-9 minut
MFF 200620 maja 2006 roku w ramach łódzkiego Międzynarodowego Festiwalu Fotografii odbędzie się aukcja fotograficzna, z której dochód zostanie przeznaczony na organizację zajęć pozalekcyjnych dla dzieci. Rozpoczęcie nastąpi o godzinie 12 w siedzibie Łódź Art Center.

Oferta aukcyjna

Celem tej części aukcji jest promocja młodych twórców, jak również niepowtarzalna okazja zakupienia znanych dzieł w atrakcyjnych cenach. Część dochodów zostanie przeznaczona na organizacje zajęć dydaktycznych dla dzieci.

Aukcja przeprowadzona przy współpracy z portalem Plfoto.

fot. Tomek Paczkowski, 50 x 60 cm, cena 200zł
fot. Piotr Rosiński, wydruk cyfrowy nr.1/20 20x30cm oprawione w passe-partout, sygnowane podpisem autora, cena 50zł

Poniżej lista prac i autorów wystawianych w ramach aukcji promocyjnej:

1. Piotr Rosiński - bez tytułu wydruk cyfrowy 20x30 cm, nr 2/20 oprawione w passe-partout, sygnowane podpisem autora, cena 50zł

2. Piotr Rosiński - bez tytułu, wydruk cyfrowy nr.1/20 20x30cm oprawione w passe-partout, sygnowane podpisem autora, cena 50zł

3. Piotr Rosiński - bez tytułu, wydruk cyfrowy 20x30cm nr.1/30 sygnowane podpisem autora, oprawione w passe-partout, cena 50zł

4. Piotr Rosiński cena 50 zł

5. Agnieszka Furtak- bez tytułu, wydruk cyfrowy 20x30 nr1/30 sygnowane podpisem autora, oprawione w passe-partout, cena 60zł

6. Agnieszka Furtak- bez tytułu, wydruk cyfrowy 20x30 nr1/30 sygnowane podpisem autora, oprawione w passe-partout, cena 60zł

7. Piotr Walski "Miecio", wydruk cyfrowy 40x35cm, oprawione w passe-partout, cena: 50zł

8. Piotr Walski "Babcia", wydruk cyfrowy 40x30, oprawione w passe-partout, 50zł

9. Mieczysław Kalinowski - bez tytułu, wydruk cyfrowy 30x30cm, oprawione w passe-partout 50x50cm, sygnowane podpisem autora cena 50zł

10. Tomek Paczkowski - bez tytułu, 50 x 60 cm, cena 150 zł

11. Tomek Paczkowski - bez tytułu, 50 x 60 cm, cena 200zł

12. Leszek Kowalski "PLAY #1" wydruk cyfrowy 30x30cm oprawione w passe-partout, sygnowane podpisem autora, cena 50zł

13. Radosław Dorniak - bez tytułu, fotografia cyfrowa, czarno-biała mat 15x20cm, oprawiona w passe-partout 24x30 cm sygn. podpisem autora. cena: 50zł

14. Marta Zasępa - bez tytułu, odbitka barwna z negatywu, 30x30cm, oprawiona w passe-partout i rame, nr 1/3, sygnowana , cena 150 zł

15. Marta Zasępa - bez tytułu, odbitka barwna z negatywu, 30x30cm, oprawiona w passe-partout i rame , nr 1/3, sygnowana cena 150 zł

16. Marta Zasępa-bez tytułu, odbitka barwna z negatywu, 30x30cm oprawiona w passe-partout i rame, nr 1/3, sygnowana, cena 150 zł

17. Michał Terlecki

18. Michał Grocholski - "Słoneczne bulwary" wydruk czarno-biały mat 20x18cm; oprawione w passe-partout, cena 50zł

19. Michał Grocholski- "Viktoria", wydruk czarno-bialy mat 20x20 cm; oprawione w passe-partout, cena 50zł

20. Aneta Solak - "Palma przy trasie do Janek" wydruk cyfrowy 30x30 cm oprawiona w passe-partout 40x40 cm, nr 1/3, sygnowana podpisem autora, cena 100 zł

21. Aneta Solak - "Polska Rzeczpospolita Bajkowa-Kwietnik", wydruk cyfrowy 30x30cm, oprawiona w passe-partout 40x40cm, nr 1/3, sygnowana podpisem autora, cena 100zł

22. Marcin Filipowicz - bez tytułu, wydruk cyfrowy na piance, 50x70cm, 50zł

23. Darek Siatkowski - bez tytułu, 31x31,5cm, wydruk cyfrowy na papierze fotograficznym mat. cena: 50 zł

24. Wojtek Tkaczyński - bez tytułu, odbitki srebrowe wykonane na papierze barytowym wg standardów archiwalnych, format papieru 20x25 cm,format obrazu 15x20cm,oprawa 30x40cm, cena 50 zł

25. Wojtek Tkaczyński - bez tytułu, odbitki srebrowe wykonane na papierze barytowym wg standardów archiwalnych, format papieru 20x25 cm, format obrazu 15x20cm,oprawa 30x40cm, cena 50 zł

Aukcja przy współpracy z Luksferą www.luksfera.pl

Luksfera jest galerią prezentującą, promującą i sprzedającą artystyczną fotografię. Współpracuje z najbardziej znanymi polskimi fotografami, m.in: Basią Sokołowską, Anitą Andrzejewską, Izabelą Jaroszewską, Marianem Schmidtem, Pawłem Żakiem, duetem Zorka Projekt. Luksfera to pierwsza w Warszawie galeria zajmującą się sprzedażą fotografii kolekcjonerskiej. Zdjęcia zamieszczone poniżej będzie można kupić podczas aukcji w Łodzi.

fot. Anita Andrzejewska "Indie", technika wykonania: odbitka na papierze barytowym, format: 31x46 cm, w ramie 50x60 cm, sygnowana, limit: 1/25, cena: 1100 zł
fot. Barbara Sokołowska "Carmen infinitum",
nr 20 technika wykonania: fotografia barwna (type-C), format: 30 x 45 cm, w ramie 50x70 cm, kopia 1/3, cena: 1250 zł

Poniżej lista prac i autorów wystawainych w ramach aukcji Galerii Luksfera:

1. Paweł Żak - bez tytułu (nr neg. 871/26a), 2002/2005, technika wykonania: unikatowa odbitka srebrowa na podłożu barytowym, format: 35x53 cm, w ramie 60x80 cm, sygnowana, limit: 1/1, cena: 2600 zł

2. Paweł Żak - bez tytułu (nr neg.958/10), technika wykonania: unikatowa odbitka srebrowa na podłożu barytowym, sygnowana, limit: 1/1, cena: 2600 zł

3. Basia Sokołowska - Carmen infinitum nr 20, technika wykonania: fotografia barwna (type-C), format: 30 x 45 cm, w ramie 50x70 cm, kopia 1/3, cena: 1250 zł

4. Basia Sokołowska - "Carmen infinitum" nr 21, technika wykonania: fotografia barwna (type-C), format: 30 x 45 cm, w ramie 50x70 cm, kopia 1/3, cena: 1250 zł

5. Zorka Projekt - z cyklu "Laski", technika wykonania: wydruk cyfrowy na papierze fotograficznym, format: 50x50 cm, sygnowany, limit 1/20, cena 1800 zł

6. Zorka Projekt - z cyklu "Laski", technika wykonania: wydruk cyfrowy na papierze fotograficznym, format: 50x50 cm, sygnowany, limit 1/20, cena 1800 zł

7. Anita Andrzejewska - "Indie", technika wykonania: odbitka na papierze barytowym, format: 31x46 cm, w ramie 50x60 cm, sygnowana, limit: 1/25, cena: 1100 zł

8. Anita Andrzejewska - "Indie", technika wykonania: odbitka na papierze barytowym, format: 31x46 cm, w ramie 50x60 cm, sygnowana, limit: 1/25, cena: 1100 zł

9. Radek Wojnar - "Łódź Fabryczna", technika wykonania: odbitka barwna tradycyjna, bez passe-partout, w metalowej ramie, format: 70x100 cm, limit 1/15, cena: 1500 zł

10. Radek Wojnar - "Łódź Fabryczna", technika wykonania: odbitka barwna tradycyjna, bez passe-partout, w metalowej ramie, format: 70x100 cm, limit 1/15, cena: 1500 zł

11. Izabela Jaroszewska - z cyklu: "De Profundis", odbitka na papierze barytowym, format: 24x30 cm, w ramie 50x60 cm, sygnowana, limit: 1/15, cena: 2500 zł

12. Bogdan Konopka-technika: odbitka stykowa bromowo-srebrowa, format: 4"x5", w oprawie 30x40 cm, sygnowana, cena: 3900

13. Marian Schmidt - Ile Saint-Louis, Paris,1994 /1994, technika wykonania: odbitka barytowa, format: 30x46 cm, w ramie 40x50 cm, sygnowana, limit 1/26, cena 2500 zł

14. Konrad Grajner cykl pod nazwą INRI. W skład cyklu wchodzi 5 zdjęć z ramkami. Format zdjęć: 235 x 160 mm Format ramek: 320 x 260 mm Papier barytowy Kentmere FineArt. Odbitki wykonane z zasadami archiwizacji. Tonowane selenem. Cena zestawu: (5 zdjęć) 3000 zł.Sprzedaż z tylko cały zestaw! Motyw na zdjęciach: Teatr SUKA OFF

15. Wojtek Wieteska - " Katowice, Polska 1987" format: oprawiony 52x68 cm, zdjecie 30x45 cm. edycja: 3/30 - ( odbitka z 2005 roku ),technika: odbitka bromowo-srebrowa

zdjecie sygnowane na odwrocie

Aukcja fotograficzna odbędzie się w sobotę, 20 maja 2006 roku o godzinie w siedzibie Łódź Art Center przy ul.Tymienieckiego 3 w Łodzi.

Regulamin aukcji znajdziesz tutaj

Więcej fotografii znajduje się na stronie: www.fotofestiwal.com/2006/index.php?lang=pl

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: d.stepniak@fotofestiwal.com

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Ostre światło w fotografii - pomysły na kreatywną sesję portretową z użyciem strumienicy
15
Świeże pomysły na zdjęcia wiosny - poradnik pełen inspiracji
13
Zanim kupisz pierwsze tele, czyli wszystko co musisz wiedzieć o długich ogniskowych!
Poznaj specyfikę pracy z teleobiektywem, by lepiej wykorzystać możliwości posiadanej optyki i przenieść swoją fotografię na wyższy poziom.
14
Powiązane artykuły