aktualności

Wszystkie artykuły z tagiem: "aktualności" w serwisie fotopolis.pl:
Lexar znika, ale co z gwarancją? Oto oficjalne oświadczenie dystrybutora
Na początku tygodnia fotografów zaskoczyła informacja o tym, że Lexar, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku nośników pamięci ma zniknąć z rynku. Jak wobec tego wygląda sytuacja z gwarancją na zakupione wcześniej produkt? Znamy stanowisko dystrybutora.
30 Cze 2017
Maciej Luśtyk
1
Lexar znika z rynku
Smutna wiadomość dla użytkowników przywiązanych do marki Lexar. Firma Micron, jej właściciel, zapowiedział wycofanie marki z rynku i uśmiercenie całej linii produktów.
27 Cze 2017
Maciej Luśtyk
4
Festiwal Fotocooltura 2017 startuje już w piątek
Piąta edycja Fotocooltury to spotkania autorskie ze znanymi fotografami, 12 wystaw autorskich, warsztaty, kino plenerowe, koncerty i możliwość przetestowania sprzętu. Start w piątek 9 czerwca.
6 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0
Szwajcarska miejscowość zakazuje fotografowania... bo jest zbyt piękna
Wiadomo, że jak coś jest zakazane, to tym lepiej smakuje. Tym tropem poszło szwajcarskie miasteczko i część kurortu narciarskiego, Bergün, które zamierza karać grzywną fotografów wykonujących w nim zdjęcia.
1 Cze 2017
Maciej Luśtyk
2
Co dalej z działem aparatów Panasonica? Znamy oficjalne stanowisko firmy
Na początku tygodnia świat fotografii obiegły plotki o rzekomych planach “rozmontowania” mniej dochodowych gałęzi biznesu firmy, w tym działu odpowiedzialnego za produkcję aparatów. Wczoraj pojawiło się oficjalne sprostowanie producenta w tej sprawie.
29 Mar 2017
Maciej Luśtyk
2
Zamachowiec z Ankary, zdjęcie idealne?
Kinowska: To zdjęcie to najlepszy argument w obronie profesjonalistów - poświadcza niezbywalną potrzebę istnienia tego zawodu.
20 Gru 2016
Joanna Kinowska
5
“Afgańska dziewczyna” aresztowana. Steve McCurry zabiera głos
Media obiegła informacja o aresztowaniu Afganki, której portret, wykonany 30-lat temu przez Steve’a McCurryego jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zdjęć wszechczasów. Fotograf zabrał głos w tej sprawie.
27 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
Dramatyczne skutki trzęsienia ziemi w Kumamoto. Tak źle na rynku nie było od lat
Bieżący rok na pewno nie jest szczęśliwy dla producentów aparatów. Informacje o skutkach kwietniowego trzęsienia ziemi w Kumamoto docierają do nas już od pewnego czasu, teraz możemy jednak zobaczyć jak mocno katastrofa odbiła się na całym rynku aparatów.
6 Lip 2016
Maciej Luśtyk
1
Instagram wprowadza konta biznesowe. Co oznacza to dla fotografów?
Nowe funkcje Instagrama, na temat których plotki w internecie krążyły już od pewnego czasu, właśnie stają się faktem. Co wprowadzenie kont biznesowych oznacza dla fotografów, którzy czynnie korzystają z aplikacji w celu promocji swoich usług?
2 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Trzecia ręka niesprawiedliwości
Fotografia Pierwszej Damy z trzecią ręką obiegła internet z szybkością błyskawicy. Autora zdjęcia posądzono o manipulację i nieudolny fotomontaż. Jak się okazuje – zupełnie niesłusznie.
1 Cze 2016
Joanna Kinowska
0