Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Instax Share SP-3 - Podsumowanie

Instax Share SP-3 to trzecia odsłona kompaktowej drukarki, która pozwoli nam cieszyć się natychmiastowym urokiem Instaksów niezależnie od aparatu, jakim fotografujemy. Tym razem jednak w kwadratowym formacie.

2

Autor: Maciej Luśtyk

13 Grudzień 2017
Artykuł na: 9-16 minut
Spis treści

Drukarka bardzo dobrze wypada pod względem wygody obsługi i komunikacji z urządzeniami mobilnymi, a dedykowana aplikacja jest bardzo przystępna. Same wydruki, choć odbiegać będą klimatem od zdjęć wykonanych klasycznymi Instaksami, charakteryzują się dobrą jakością i możliwie wiernie odwzorowują kolorystykę zdjęć. Są też doskonałym sposobem na dodanie smartfonowym (i nie tylko) zdjęciom fizycznego wymiaru i dzielenie się nimi z przyjaciółmi. W takiej formie będą na pewno dłużej i chętniej oglądane niż na telefonie czy ekranie monitora.

Instax Share SP-3 to na pewno świetny pomysł na prezent, ale i ciekawe akcesorium dla zawodowych fotografów, którzy ze względu na charakter swojej pracy chcieliby móc szybko podzielić się zdjęciami z klientem lub bohaterami swoich zdjęć. I choć cena 850 zł może wydawać się nieco wygórowana, radość i interakcje wiążące się z filmem natychmiastowym szybko ten wydatek uzasadnią.

Instax Share SP-3 to w końcu ciekawa propozycja dla osób, które chcą cieszyć się magią natychmiastowych odbitek bez konieczności kupowania natychmiastowego aparatu. Drukarka, niespodziewanie okazuje się także tańszą alternatywą dla cyfrowego Instaksa Square SQ10.

 

Spis treści

Następna

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Loupedeck Live - test konsoli do edycji cz. II
Loupedeck Live - test konsoli do edycji cz. II
W pierwszej części testu szczegółowo omówiliśmy budowę, konfigurację i filozofię pracy z tą miniaturową konsolą. Teraz trafiła w ręce zawodowca. Fotograf komercyjny...
2
0
Loupedeck Live - test konsoli do edycji cz. I
Loupedeck Live - test konsoli do edycji cz. I
Kiedy myślimy o konsoli Loupedeck, zazwyczaj pojawiają się dwa pytania: Jak to działa? I czy faktycznie pozwoli zaoszczędzić czas przy żmudnej postprodukcji? W tej...
14
0
WD My Passport SSD (2020) - test dysku przenośnego
WD My Passport SSD (2020) - test dysku przenośnego
Najnowszy dysk Western Digital ma oferować rekordowy w serii My Passport przesył sięgający nawet 1000 Mb/s. Czy to faktycznie „paszport” do wydajnej edycji prosto z...
4
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (9)