Odwiedź strefę Instax na festiwalu Open’er 2018 i wygraj aparat Instax SQ6

Odwiedź strefę Instax na festiwalu Open’er 2018 i wygraj aparat Instax SQ6

W dniach 4-7 lipca Fujifilm zaprasza wszystkich uczestników muzycznego festiwalu Open’er 2018 do strefy Instax, gdzie będzie można bezpłatnie przetestować i wydrukować zdjęcia z aparatów natychmiastowych producenta, a także wygrać najnowszy model SQ6.

Fotografia natychmiastowa to doskonały sposób na utrwalanie festiwalowych wspomnień. Wszystkich, którzy chcą się przekonać dlaczego, Fujifilm zaprasza do specjalnej strefy Instax, gdzie na odwiedzających czeka masa atrakcji.

Wśród nich m.in.: testy sprzętu, mapa Polski z portretami wykonanymi aparatami Instax przez ambasadorów Fujifilm (Pawła Kosickiego i Jacka Boneckiego), liczne gry oraz konkurs, w którym do wygrania jest najnowszy aparat Instax SQ6, wykorzystujący kwadratowe wkłady Instax Square. Oprócz tego strefa chill-out oraz możliwość bezpłatnego wypożyczenia aparatów, w celu fotografowania festiwalu.

Przeczytaj także: "Fujifilm Instax SQ6 - szybki test"

Strefa INSTAX zostanie zorganizowana obok miasteczka festiwalowego numer 6 i sceny Alter. Będzie otwarta codziennie od środy do soboty w godzinach 15:00 - 24:00. Szczegółową lokalizację znajdziecie na poniższej mapce.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem instax.pl.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7