Odwiedź strefę Instax na festiwalu Open’er 2018 i wygraj aparat Instax SQ6

Odwiedź strefę Instax na festiwalu Open’er 2018 i wygraj aparat Instax SQ6

W dniach 4-7 lipca Fujifilm zaprasza wszystkich uczestników muzycznego festiwalu Open’er 2018 do strefy Instax, gdzie będzie można bezpłatnie przetestować i wydrukować zdjęcia z aparatów natychmiastowych producenta, a także wygrać najnowszy model SQ6.

Fotografia natychmiastowa to doskonały sposób na utrwalanie festiwalowych wspomnień. Wszystkich, którzy chcą się przekonać dlaczego, Fujifilm zaprasza do specjalnej strefy Instax, gdzie na odwiedzających czeka masa atrakcji.

Wśród nich m.in.: testy sprzętu, mapa Polski z portretami wykonanymi aparatami Instax przez ambasadorów Fujifilm (Pawła Kosickiego i Jacka Boneckiego), liczne gry oraz konkurs, w którym do wygrania jest najnowszy aparat Instax SQ6, wykorzystujący kwadratowe wkłady Instax Square. Oprócz tego strefa chill-out oraz możliwość bezpłatnego wypożyczenia aparatów, w celu fotografowania festiwalu.

Przeczytaj także: "Fujifilm Instax SQ6 - szybki test"

Strefa INSTAX zostanie zorganizowana obok miasteczka festiwalowego numer 6 i sceny Alter. Będzie otwarta codziennie od środy do soboty w godzinach 15:00 - 24:00. Szczegółową lokalizację znajdziecie na poniższej mapce.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem instax.pl.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8