Odwiedź strefę Instax na festiwalu Open’er 2018 i wygraj aparat Instax SQ6

0
Redakcja Fotopolis
3 Lipiec 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

W dniach 4-7 lipca Fujifilm zaprasza wszystkich uczestników muzycznego festiwalu Open’er 2018 do strefy Instax, gdzie będzie można bezpłatnie przetestować i wydrukować zdjęcia z aparatów natychmiastowych producenta, a także wygrać najnowszy model SQ6.

Fotografia natychmiastowa to doskonały sposób na utrwalanie festiwalowych wspomnień. Wszystkich, którzy chcą się przekonać dlaczego, Fujifilm zaprasza do specjalnej strefy Instax, gdzie na odwiedzających czeka masa atrakcji.

Wśród nich m.in.: testy sprzętu, mapa Polski z portretami wykonanymi aparatami Instax przez ambasadorów Fujifilm (Pawła Kosickiego i Jacka Boneckiego), liczne gry oraz konkurs, w którym do wygrania jest najnowszy aparat Instax SQ6, wykorzystujący kwadratowe wkłady Instax Square. Oprócz tego strefa chill-out oraz możliwość bezpłatnego wypożyczenia aparatów, w celu fotografowania festiwalu.

Przeczytaj także: "Fujifilm Instax SQ6 - szybki test"

Strefa INSTAX zostanie zorganizowana obok miasteczka festiwalowego numer 6 i sceny Alter. Będzie otwarta codziennie od środy do soboty w godzinach 15:00 - 24:00. Szczegółową lokalizację znajdziecie na poniższej mapce.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem instax.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
“Inne problemy, potrzeby, marzenia”. Codzienność Iranu na zdjęciach Patryka Bułhaka
“Inne problemy, potrzeby, marzenia”. Codzienność Iranu na zdjęciach Patryka Bułhaka
Wraz z początkiem sierpnia w Leica 6x7 Gallery Warszawa startuje wystawa fotografa i podróżnika, laureata konkursu DEBUTS 2016, Patryka Bułhaka. “Zamknięte” to...
0
0
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem
Reportaż to coraz bardziej popularny trend w fotografii ślubnej. Jeżeli chcielibyście rozwijać się w tym kierunku, zarezerwujcie w swoim kalendarzu datę 20...
0
0
430 zł rabatu przy zakupie aparatów Fujifilm X-T3 i X-T30 wraz z obiektywem
430 zł rabatu przy zakupie aparatów Fujifilm X-T3 i X-T30 wraz z obiektywem
Fujifilm rusza z wakacyjną promocją na modele X-T3 i X-T30. Do 22 września, kupując aparat w zestawie z wybranymi szkłami możemy otrzymać 430 zł rabatu.
0
0
Powiązane artykuły