2019

Wszystkie artykuły z tagiem: "2019" w serwisie fotopolis.pl:
Nareszcie! Nowa wtyczka Microsoft oferuje podgląd plików RAW dla użytkowników Windowsa 10
Denerwuje cię, że nie jesteś w stanie podejrzeć swoich zdjęć przed importem do któregoś z programów graficznych? Na ratunek przychodzi nowa wtyczka Raw Image Extension.
6 Cze 2019
Maciej Luśtyk
2
Ważna aktualizacja Affinity Photo - nawet 10-krotny wzrost wydajności, wsparcie dla monitorów HDR, nowy silnik RAW i wiele więcej
Programy z serii Affinity z roku na rok stają się coraz doskonalszą alternatywą dla produktów Adobe. Najnowsza aktualizacja na nowo definiować ma to, co potrafią programy graficzne.
6 Cze 2019
Maciej Luśtyk
0
Ponad 500 wielkoformatowych zdjęć 60 uznanych fotografów prasowych - ruszył Wojnowski Festiwal Fotografii
Co roku mała mazurska wieś staje się wielką plenerową wystawą fotografii, na której można zobaczyć prace wybitnych polskich twórców. Oto dlaczego warto umieścić Wojnowo na mapie tegorocznych letnich wypraw.
6 Cze 2019
Redakcja Fotopolis
0
7Artisans 60 mm f/2.8 Macro - tani manualny obiektyw makro do bezlusterkowców z matrycą APS-C
Używasz bezlusterkowców i poszukujesz niedrogiego obiektywu na początek przygody z fotografią makro? Chiński producent ma coś dla ciebie.
5 Cze 2019
Maciej Luśtyk
0
Nowości Fomei na naszym rynku: uniwersalne lampy Digitalis Pro TX TTL oraz “Clickboksy”
Na rynku debiutują nowe rozwiązania Fomei. Wśród nich najnowsza generację akumulatorowych głowic Digitalis Pro oraz nowy system wygodnie składanych softboksów.
5 Cze 2019
Maciej Luśtyk
0
Dobre zdjęcia nie wystarczą. Instagram chwali się tym, jak zawężony stał się organiczny zasięg postów
Odnieśliście wrażenie, że od czasu wprowadzenia filtrowanego kanału informacji i postów sponsorowanych coraz trudniej zwiększyć zasięg swojego profilu? Nie miejcie złudzeń, firma nie ukrywa, że aby cieszyć się dobrymi wynikami, trzeba płacić.
5 Cze 2019
Maciej Luśtyk
0
Vazen prezentuje pierwsze na świecie anamorficzne obiektywy do systemu Mikro Cztery Trzecie
Mikro Cztery Trzecie i profesjonalne produkcje filmowe? Zawodowi operatorzy otrzymali kolejny argument przemawiający za wykorzystaniem w swojej pracy mniejszych matryc. Już niebawem na rynku ukażą się pierwsze anamorficzne szkła stworzone pod kątem tego systemu.
4 Cze 2019
Maciej Luśtyk
4
Ponad 20 tys. historycznych zdjęć Bliskiego Wschodu dostępnych do pobrania za darmo
Dziś Bliski Wschód przede wszystkim kojarzy się z wojną. Zobaczcie, jak wyglądał w czasach swojej świetności. Arab Image Foundation udostępnia kilkadziesiąt tysięcy archiwalnych zdjęć z krajów arabskich, obejmujących okres od połowy XIX wieku, aż po czasy współczesne.
4 Cze 2019
Maciej Luśtyk
1
Fotocamp 2019 - wydarzenie, które „zaciera granicę pomiędzy mistrzem a uczniem“ wystartuje 12 czerwca
Kinowska, El Tanbouli - Jabłońska, Rybicka, Tomaszewski, Sikora - to tylko kilka osobistości ze świata fotografii, które są gośćmi tegorocznej edycji Fotocamp. Zapytaliśmy, dlaczego ich zdaniem jest to „fotograficzny Woodstock i impreza, której nie da się porównać do żadnej innej“.
4 Cze 2019
Michał Chrzanowski
0
“Wszystko, co odbywa się na zewnątrz okrętu jest niebezpieczne”. O fotografowaniu Marynarki Wojennej rozmawiamy z Mikołajem Nowackim
O nagrodzonym w tegorocznym konkursie Grand Press Photo projekcie „Gry wojenne: Bałtyk” rozmawiamy z jego autorem Mikołajem Nowackim, fotografem National Geographic i ambasadorem Panasonic Lumix .
3 Cze 2019
Redakcja Fotopolis
3