Podwójny cashback na Sony A7 III - 1400 zł upustu tylko do 5 grudnia

Autor: Redakcja Fotopolis

29 Listopad 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

To prawdopodobnie najlepsza okazja na zakup pełnoklatkowego bezlusterkowca w ciągu ostatnich kilku lat. Do 5 grudnia możecie liczyć na podwójny zwrot pieniędzy w ramach akcji cashback na model Sony A7 III.

zimowej ofercie cashback na aparaty Sony informowaliśmy was już na początku listopada. Okazuje się jednak, że producent wystartował także z dodatkową promocją na uniwersalny model Sony A7 III, w ramach której będziemy mogli uzyskać podwójny zwrot pieniędzy w ramach akcji CashbackPromocja obowiązuje zarówno w przypadku samego body, jak i zestawów z obiektywami Sony FE 28-70 f/3.5-5.6 OSS oraz Sony FE 24-105 mm f/4 G OSS w dniach 29.11-5.12.2019 (w tym okresie należy dokonać zakupu, który upoważni nas do otrzymania zwrotu).

Największy zwrot - 2000 zł - możemy uzyskać w przypadku zestawu Sony A7 III + Sony FE 24-105 mm f/4 G OSS. Sam aparat kupimy zaś taniej o 1400 zł.

Jak skorzystać z promocji?

W przypadku najnowszej promocji obowiązuje ta sama procedura, co w przypadku standardowego cashbacku. Aby więc otrzymać zwrot, należy w wyżej wymienionym terminie kupić aparat, lub któryś z promocyjnych zestawów w jednym ze sklepów oficjalnych partnerów firmy Sony i do 16 lutego 2020 roku zarejestrować swój zakup poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie sony.pl/cashback, załączając dowód zakupu i numer seryjny aparatu oraz podając numer konta bankowego na które ma zostać przesłany zwrot (rejestracja wniosku o zwrot możliwa jest dopiero po 14 dniach od dokonania zakupu).

Gdy wszystkie kryteria będą spełnione, przekazanie rabatu nastąpi do 28 dni od daty zaakceptowania wniosku. Informacje o tym, gdzie znaleźć numer seryjny aparatu znajdziecie tutaj.

Wybrane autoryzowane sklepy biorące udział w akcji:

Promocja obowiązuje od 29.11 a 5.12.2019, lub do wyczerpania zapasów. Ceny sprzęty mogą różnić się w zależności od sklepu.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Rusza LAMPA Lądek Mountain Photo Award
Rusza LAMPA Lądek Mountain Photo Award
Jesteście pasjonatami gór? Na legendarnym Festiwalu Górskim im. Andrzeja Zawady w Lądku Zdroju startuje nowy konkurs skierowany do wszystkich fotografujących. Na zgłoszenia macie czas do 30...
1
IKEA i Annie Leibovitz uruchamiają program mentorski dla młodych fotografów. Nie, nie chodzi o meble
IKEA i Annie Leibovitz uruchamiają program mentorski dla młodych fotografów. Nie, nie chodzi o meble
Chciałbyś uczyć się fotografii od Annie Leibovitz? Tę okazję możesz mieć dzięki… Ikea. Firma ogłosiła program mentorski, w ramach którego 5 aspirujących fotografów będzie współtworzyć...
4
Kup obiektyw Viltrox i odbierz kartę Angelbird SD
Kup obiektyw Viltrox i odbierz kartę Angelbird SD
Foto-Technika, wyłączny dystrybutor produktów marki Viltrox, uruchamia nową promocję. Po zakupie obiektywu Viltrox można odebrać kartę Angelbird AV PRO SD MK2 64GB V60 za złotówkę.
26
Powiązane artykuły