Podwójny cashback na Sony A7 III - 1400 zł upustu tylko do 5 grudnia

4
Redakcja Fotopolis
29 Listopad 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

To prawdopodobnie najlepsza okazja na zakup pełnoklatkowego bezlusterkowca w ciągu ostatnich kilku lat. Do 5 grudnia możecie liczyć na podwójny zwrot pieniędzy w ramach akcji cashback na model Sony A7 III.

zimowej ofercie cashback na aparaty Sony informowaliśmy was już na początku listopada. Okazuje się jednak, że producent wystartował także z dodatkową promocją na uniwersalny model Sony A7 III, w ramach której będziemy mogli uzyskać podwójny zwrot pieniędzy w ramach akcji CashbackPromocja obowiązuje zarówno w przypadku samego body, jak i zestawów z obiektywami Sony FE 28-70 f/3.5-5.6 OSS oraz Sony FE 24-105 mm f/4 G OSS w dniach 29.11-5.12.2019 (w tym okresie należy dokonać zakupu, który upoważni nas do otrzymania zwrotu).

Największy zwrot - 2000 zł - możemy uzyskać w przypadku zestawu Sony A7 III + Sony FE 24-105 mm f/4 G OSS. Sam aparat kupimy zaś taniej o 1400 zł.

Jak skorzystać z promocji?

W przypadku najnowszej promocji obowiązuje ta sama procedura, co w przypadku standardowego cashbacku. Aby więc otrzymać zwrot, należy w wyżej wymienionym terminie kupić aparat, lub któryś z promocyjnych zestawów w jednym ze sklepów oficjalnych partnerów firmy Sony i do 16 lutego 2020 roku zarejestrować swój zakup poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie sony.pl/cashback, załączając dowód zakupu i numer seryjny aparatu oraz podając numer konta bankowego na które ma zostać przesłany zwrot (rejestracja wniosku o zwrot możliwa jest dopiero po 14 dniach od dokonania zakupu).

Gdy wszystkie kryteria będą spełnione, przekazanie rabatu nastąpi do 28 dni od daty zaakceptowania wniosku. Informacje o tym, gdzie znaleźć numer seryjny aparatu znajdziecie tutaj.

Wybrane autoryzowane sklepy biorące udział w akcji:

Promocja obowiązuje od 29.11 a 5.12.2019, lub do wyczerpania zapasów. Ceny sprzęty mogą różnić się w zależności od sklepu.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2019 roku
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2019 roku
Kolejny raz wspólnie z magazynem Digital Camera Polska zapraszamy Was do wzięcia udziału w największym w Polsce plebiscycie fotograficznym, w którym możecie głosować...
16
0
Komora oka - archiwum Marka Piaseckiego okiem Tomasza Szerszenia
Komora oka - archiwum Marka Piaseckiego okiem Tomasza Szerszenia
Archiwum jest miejscem rozmaitych sekretów. Czy nie jest nim również fotograficzna ciemnia albo pracownia fotografa? Było tak z pewnością w przypadku Marka...
14
0
Wyrzucony z filmówki, dziś jeden z najważniejszych polskich operatorów. Zdjęcia Andrzeja Jaroszewicza w Ney Gallery & Prints
Wyrzucony z filmówki, dziś jeden z najważniejszych polskich operatorów. Zdjęcia Andrzeja...
Autor zdjęć do ponad 50 filmów. Ma na swoim koncie liczne produkcje fabularne, a także dokumentalne, seriale, widowiska telewizyjne i prezentacje multimedialne. Całe...
22
0
Powiązane artykuły