Pokaż swój projekt na Fotofestiwalu 2020. Zgłoszenia tylko do 4 grudnia

0

Autor: Redakcja Fotopolis

29 Listopad 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Trwa nabór w ramach Fotofestiwal Open Call 2020. To możliwości zrealizowania ciekawych projektów i zaprezentowania się szerokiej publiczności.

Fotofestiwal Open Call daje możliwość zaprezentowania swojego projektu szerokiej publiczności Fotofestiwalu – Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi, którego najbliższa edycja odbędzie się w dniach 4-21 czerwca 2020 roku. Do tej pory sekcja konkursowa funkcjonowała pod nazwą Grand Prix Fotofestiwal, w nadchodzącym roku organizatorzy zamierzają jednak zrezygnować z typowej formuły konkursowej

“Poszukujemy artystów o wyjątkowych osobowościach i projektów prezentujących odważne wizje. Nabór zgłoszeń jest otwarty - bez ograniczeń tematycznych, wiekowych czy geograficznych. Do jury zapraszamy specjalistów z najważniejszych na świecie mediów i instytucji fotograficznych.” - zachęcają orghanizatorzy.

fot. Gloria Oyarzabal, z projektu „Woman Go No’Gree“, Grand Prix Fotofestiwal 2019

Jak aplikować?

Zgłoszenia na Fotofestiwal Open Call możemy nadsyłać do 4 grudnia 2019 roku za pośrednictwem formularza on-line. Aplikacja zawierać musi m.in. życiorys oraz 1 lub 2 projekty fotograficzne wraz z opisami, zawierające od 10 do 20 zdjęć.

Spośród nadesłanych projektów jury wybierze sześć, które we współpracy z kuratorami Fotofestiwalu zostaną zaprezentowane podczas nadchodzącej edycji. Ponadto, oprócz promocji i możliwości pokazania swoich prac finaliści sekcji Open Call otrzymają budżet na produkcję, honorarium artystyczne oraz zakwaterowanie i zwrot kosztów podróży na główny weekend nachodzącego Fotofestiwalu (4-7 czerwca 2020).

Więcej informacji znajdziecie pod adresem fotofestiwal.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Rusza kolejna edycja prestiżowego, organizowanego co dwa lata konkursu Nikon Photo Contest (2020-2021). Tematy przewodnie nadchodzącej edycji to łączność i...
0
1
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
31 października, w dniu urodzin fotografa, Fundacja Helmuta Newtona otworzy największą jak do tej pory plenerową wystawę, prezentującą przegląd jego...
3
0
Dni otwarte dla uczestników Klubu Sony przełożone
Dni otwarte dla uczestników Klubu Sony przełożone
W związku z sytuacją epidemiczną Sony Centre informuje o przełożeniu planowanych na ostatni tydzień października dniach otwartych.
27
0
Powiązane artykuły